Natasha Denona

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajnalcsillag, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 9.

Ár:   $19
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A mini kompakt egyesíti a márka kedvenc highlighterét és a vadonatúj bronzosítót amely napsütötte, lágy hatást eredényez, ami magára vonja a tekintetet. Ez a szett tökéletes utazásokhoz illetve egy kis sminktáskában is elfér.

Natasha Denona Bronze Cheek Face Glow Palette
Ár: 5500ft , Eladó: mkdorina
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés előreutalással, postán maradó ajánlott levél/Foxpost/GLS automatába tudom küldeni(ennek a költsége a vevőt terheli)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ThEster17

2023. január 11.

Olyan rossz, hogy lefele kell vinnem az átlagot: A bronzer narancsos a fehér bőrömön, a highlighter arany tónusa pedig nem az igazi. És csillog mint a fene. Szemre nagyon szép, de eredeti rendeltetésében nekem sajnos egyik sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

zsazsikus

2021. december 28.

UPDATE
Továbbra is imádom, nem tudok e nélkül a highlighter nélkül élni! Lenti negatívumot visszavonom, mert rájöttem, hogy legyező ecsettel csodálatosan fel lehet vinni, régen rossz highlighter ecsetet használtam. Mint látható, az ecset sem mindegy! :)

2021.05.27.
Hirtelen felindulásból vettem meg, amolyan "impulzusvásárlás" eredménye, és baromira bejött, szóval bátran ajánlom bárkinek! :)
A bronzer és a highlighter is extrán pigmentált, már kevés is elég belőle, nagyon szépen mutat még az én hófehér fejemen is. Ráadásként brutál tartós! A kiszerelése is tök praktikus, bármilyen táskába befér, és még tükör is van benne.
Az egyetlen negatívum számomra (de ennek ellenére 5 csillag jár neki), hogy a highlighter tud egy ilyen barnás csíkként megjelenni az arcon, ami engem picit zavar, éppen ezért én viszonylag vékony rétegben kenem fel, finoman bánok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

UPDATE

2021.05.27.

dalmini

2021. november 21.

Sokáig használtam a terméket, nagyon jól működik. Kicsit narancsosnak éreztem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

BogiJuhasz

2020. szeptember 22.

Számomra a valaha próbált legjobb bronzer! Világos, semleges tónusú bőröm van és nagyon sokszor fogtam mellé sárgás tonusú bronzosítókkal. Na ez nem az! Imádom az árnyalatát, minden világosabb bőrű lányzónak ajánlom. Nagyon szépen pigmentált, nem foltos, igazi napcsókolta hatás. A higlighter színe nekem arcra túl sok, túl nagyok benne a csillámok, így azt szemre használom, de nagyon jól megállja a helyét. Picike kompakt, mindenhol elfér. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Mse

2020. szeptember 22.

Ó, lehet enélkül élni, de minek? Gyönyörű termék.
Imádom a 3 mini duot Natasha Denona-tól, jó rájuk nézni a polcon.
Igazi kincsek.
A bronzosítót nagyon szeretem, csodásan mutat a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Ó, lehet enélkül élni, de minek? Gyönyörű termék.
Imádom a 3 mini duot Natasha Denona-tól, jó rájuk nézni a polcon.
Igazi kincsek.
A bronzosítót nagyon szeretem, csodásan mutat a bőrömön.

Anheszenamon

2020. február 1.

A bronzosítót nagyon szeretem, jó a színe, kellően pigmentált, könnyen eldolgozható. A csomagolás is szép, igényes, jó kézbe fogni. Viszont a highlighter nem lett a kedvencem. Számomra túl csillámos, az én ízlésemnek nem túl természetes. Sokkal szebb és jobb highlightereim vannak ennél, szóval nekem ez egy felejthető darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

JReka

2019. november 20.

Nagyon szeretem. A minősége és tartóssága egy álom. A csomagolását imádom, igazi luxus termék, igaz nagyon pici, de tükör is van benne. A bronzer számomra tökéletes szín (csontosításra nem alkalmas), szép egységes napcsókolta hatást kapok, építhető is. A highlighter nekem túl csillámos(hatalmas darabok) de ezt is szépen el lehet dolgozni, és szép fényt is ad. Sietős napokon a szem sminket is vele készítem, bronzer a mélyítővonalamba, a belső szemzugba egy kis highlighter és kész is. Újravevős!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.