Nature Republic

Ár:   $13   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. május 8.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás száraz, igénybevett haj ápolására. Magas argán olaj tartalma táplálja, ápolja a sérült hajvégeket. Megfelelő eredmény elérése érdekében használata hetente egyszer ajánlott , 5-10 percig, törülköző száraz hajon.

s05

2017. november 3.

Nagyon megszerettem ezt a pakolast. Mivel nagyon hosszu , vekonyszalu hajam van, feltem, hogy elneheziti (altalaban ez szokott tortenni), de kellemesen csalodtam. Hetente egyszer hasznalom, egy kis dionyi mennyiseget a hajvegeken, igy nekem eleg regota megvan. Nagyon puha, kellemes tapintasu lesz a hajam tole, jar neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Funnyface

2017. május 27.

Nagyon hypolják ezt a terméket Koreában. Megvettem a samponját is, amivel teljesen elégedett vagyok, ezért rendeltem a hajpakolásból is. Egészséges, normál hajamat hetente mosom csak, mivel a hajpakolás gyakorlatilag ugyan az, mint balzsam, mostmár hajpakolást veszek balzsam helyett. Nagyon bevált, mert puhább és rugalmasabb a hajam tőlük. Ez a termék világos barna színű, textúrája pudingszerű, sűrűbb, emiatt nehezebb eloszlatni a hajamon. Azonban könnyű kimosni a hajamból. Fényes, rugalmas, puha a hajam tőle. Elégedett vagyok vele. Egyetlen hátránya, hogy többet kell belőle használnom, hogy eltudja oszlatni a hajamon. Hosszú hajra gyorsabban elfogyhat. Az illata kellemes, semleges sampon illat. Saját samponjával együtt fokozza a hatást. Tetszik, érdemes kipróbálni, de észben kell tartani, hogy nem lehet vele spórolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Thuja Occidentalis Leaf Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!