Naturissimo

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. március 9.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Erős antiszeptikus hatásukról ismert kakukkfű-, teafa-, eukaliptusz- és citromfű illóolajokat, gyulladáscsökkentő és bőrregenerációt támogató hatásukról ismert kamilla és centella növényi kivonatokat, valamint a faggyúmirigy működést normalizáló E- és Biotin vitaminokat tartalmaz. A problémás területek elkendőzését is segíti.

Ár: 2500 , Eladó: Reci81
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes, posta
vaczkor

2019. december 8.

Olyan világos, hogy korrektornak nem tudtam használni, ahova pöttyöztem, ott majdnemfehér pötty volt az arcomon, úgyhogy csak éjszakára kentem. Az én patijaimon nem segített, semmit nem javított a helyzetükön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 8.

novembermesi

2019. szeptember 10.

Up: végül nem használtam el, tesómnak adtam. Nem hozta amit ígért. Inkább csak raszáradt az arcomra mintsem csinált is volna vele vmit. Az Ilcsi ichitolos korrektort vettem meg helyette, nekem az jobban bevált. Maga az egész termekcsalad nem vált be nekem, de egy próbát megért.

Estére a kisebb-nagyobb pattanások gyulladások ecsetelésére vettem meg az itteni pozitív vélemények hatására. Én mint korrektort nem szoktam használni, mert szerintem sminkkel legalábbis nekem nem működik. Max akkor teszek 1-2 pöttyöt smink után ha van 1-2 gyulladt kis pattanás az arcomon, hogy szárítsa és levigye.
Estére ha felkenem, szépen rászárad az arcomra, nem csíp, nem irritál. Reggelre a gyulladásokat enyhíti, a pirosságot leviszi. Nem tökéletes, de tudom, hogy ez növényi és nem fog allergiát okozni. Kis mennyisége ellenére sokáig elég, evés is elég belőle. Ha elfogy lehet fogok még venni ilyen SOS esti alkalmazásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

RekaBon

2016. május 9.

Nem is tudom mihez kezdenék már enélkül. A rendszeresen kijövő mély, gyulladt pattanásaimat simán elfedi, ráadásul le is szárítja, ennél többet nem is kívánhatnék :) Éjszakára is simán használom és piszkálás nélkül már a 1-2.nap elmúlik a gyulladás és a pirosság, amit a számtalan kipróbált akne elleni, abszolút nem természetes készítmények nem tudtak teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

DianaS

2016. március 18.

Pöttyökben használom a pattanásokra, szárító hatású. Amin csodálkoztam első használatnál az az volt, hogy pár másodperc alatt, nagyon gyorsan megszáradt és már el se bírtam kenni, a másik hogy hihetetlenül jól elfedi a pattikat! Szóval ehhez hasonló termékkel még nem is találkoztam, érdekes. Alapozónak tökéletes lenne, ha nem száradna meg ilyen gyorsan. :D Nem is kell belőlle sok. Be szoktam szálni az ujjammal is a felvitelbe mivel gyorsan kell csinálni, és úgy már szebben el lehet kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Biotin

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.