Naturissimo

Ár:   3581 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Neszti, Módosítva: 2019. július 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A nyomelemekben gazdag bőrtápláló a bőrregenerációt és a hidratációt támogatja. Az allantoin és a B3-,B5-,A-vitaminok valamint a lenmag kivonata gyorsítja a hámregenerációt és vitális bőrállapotot eredményez. A mandulatej hidrolizátuma a vitaminokkal és a birs és a görögszéna kivonatával, valamint az értékes olajokkal fiatalosan bársonyos és feszes bőrt eredményez. Különösen ajánlott az érzékeny, kirepedezésre hajlamos bőrűek részére.

anitahornyak

2021. február 15.

Régebben is használtam, most talán vizesebb az állaga, viszont a hatása ugyanolyan jó. Hosszantart, jól beszívódik, hidratál. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

eperjeske

Korcsoport: >54
2020. június 21.

Update: Sajnos már meg sem lep, ha a Biola évekig szeretve használt termékeinél valami kellemetlen változás történik! Volt már, hogy a szemkörnyékápoló megpenészedett, a kitűnő kézápoló összetételét, lerontva annak minőségét, megváltoztatták stb. Most meg ez! Még alig használtunk az egyébként 2021. ápr. 2-ig jónak mondott termékből, és kellemetlen, avas, öreg, majdhogynem romlott szaga lett! Felháborító! Így az eddigi négy csillag helyett kap egyet!

Én is nagyon szeretem! Ritka, hogy a Biola természetes összetevőkből álló ilyen terméke kellemes illatú! Ez az! Friss, üde érzést ad az illata, és kellemesen hidratrálja a bőrt a jól kenhető, gyorsan beszívódó állagú testápoló. Nálam mindig van itthon, mégha időnként mást használok is, a hangulatomtól függően. És ami még mellette szól: valóban segíti a bőrregenerácót! Nyáron a hőségben időnként felmaródott a hátsómon a bőr a hosszas biciklitúrákon, ezzel bekentem zuhanyozás után, és mintha nem is lett volna gond!
DE: most visszaveszek egy csillagot az eddigi ötből! Mert: felháborít, elegem van abból, hogy a Biola csomagolóanyagaival rendre gond van! Most kezdtem el használni egy flakont, alig néhányszor volt még csak a kezemben, és az adagoló kupak teteje máris törik le! Olyan gyenge a "zsanér", hogy néhány ki-behajtás után már eltörik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 21.

DianaS

2020. március 30.

Illatra először engem erőteljesen a birs csap meg, kellemes testápoló nem zsíros hanem vizesebb. Természetesebb illat, táplál és segíti a hámregenerációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Bellita

2019. január 28.

Évek óta használom és az egyik kedvencem, nagyon finom, jó illata van, és táplálja a bőröm, olyan sima,puha lesz utána :). Nyáron ha használom pedig még véd is, mert nem égek le tőle annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

palinkoeri

2018. február 13.

Én is nagyon szeretem ezt a testápolót, a mindenre hihetetlenül érzékeny bőröm is szereti, semmiféle problémát nem okozott a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 13.

Csibedli

2015. szeptember 4.

Az illata egyszerűen isteni!!! Mintha egy körtébe haraptam volna. Az állaga kissé folyós, hamar felszívódik. Egész nap szagolgatnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthotenic Acid, Retinyl Palmitate, Niacinamide, Tocopherol

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.