Naturissimo

Ár:   2470 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: appdina, Módosítva: 2019. július 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

andreas

2017. január 30.

Rendkívül erősen hidratál, finom puha lesz tőle a bőr, az illata kellemes! Széppé varázsolja a bőrfelszínt! Nagyon gyorsan felszívódik, nincs ragacsos eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Csibedli

2016. augusztus 11.

Az illata egyszerűen imádni való! Összefut a nyál a számban, ha megérzem. A régi flakonnal kapcsolatban az én véleményem is az, hogy hiába nyomom óvatosan, akkor is rengeteg jön belőle. Szerencsére már új dobozt kapott, így sokkal kényelmesebb a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

7ot

2015. július 18.

Nagyon szeretem, de a flakonja tényleg fura. Kevés kell belőle, de hiába nyomom óvatosan, iszonyat sok jön ki belőle. Pár éve vettem először, de a mostanit elég "hígnak" találom, nem így emlékeztem rá. Nem valami olcsó, de ezeket leszámítva nagyon rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 18.

eperjeske

Korcsoport: >54
2014. január 7.

Nálam is nagyon bevált ez a termék! Valóban jó az állaga, finoman felszívódik és hidratál! Én az illatát is szeretem, friss, zöld illatnak érzem, talán a görögszéna miatt.
Egyetlen kifogás a csomagolásával kapcsolatban: mivel a testápolót többszöri kinyomással kenegetjük magunkra, ilyenkor talpára kell állítani a flakont, akkor viszont könnyen felborul, mert amíg sok van benne, magasan van a súlypontja. És a kis tető nagyon gyengén van a kupakra erősítve, könnyen letörik. Ugyanez a flakon más termékeknél még nem okozott ilyen gondot, mert egyszeri használat után lezárom, leteszem. Ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. január 7.

encimokus

2013. március 31.

Szeretem a Biola termékeit, ez a testápoló is remek. Engem kicsit sárgadinnyére emlékeztet az illata, édeskés beütése van. Jól hidratál, kevés kell, könnyű eloszlatni. Télre tökéletes, nyáron szerintem már sok lesz. Egy-egy akció keretében 20%kal olcsóbban meg lehet venni a Biolákat, akkor szoktam beszerezni, így elviselhető áron jutok hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 31.

amina22

2012. november 3.

Az illata engem egy bizonyos cukorkára emlékeztett először, amire még gyerekkoromból emlékszem, aztán amikor már kevésbé volt intenzív akkor olyan barackos illatot éreztem, nekem tetszik :)
Nagyon jól hidratál, könnyű állagú, és viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Nagyon jól hidratál, könnyű állagú, és viszonylag gyorsan beszívódik.

appdina

2012. április 16.

Ez a testápoló szuper! Bár el tudom képzelni, hogy az illata valakinek "sok" lehet, először én is hátrahőköltem, mert a natúr termékekhez képest elég intenzív. De nekem tetszik és a hatása is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthotenic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.