Naturissimo

Ár:   5412 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Anti-redness krém. Hajszálér-tágulatos, rozacea-s, az időjárás vagy környezeti ártalmakra tartós bőrpírral reagáló, érzékeny bőrre, arcon és dekoltázsra is kiváló bőrnyugtató krém. Smink alá is kiválóan alkalmas, gyorsan felszívódó hidratáló arckrém, amely nappali használatra még a természetes pigmentjeivel kismértékben védi is a napsugárzás káros hatásaitól bőrét. Alkalmazása: Vékony rétegben az arc és dekoltázs nedves bőrfelületére visszük fel.

Kiszerelés: 50 ml

veroseye

2018. december 19.

Ma vettem a Zöldboltban, és elvártam volna azt apró kis infót a krémről, hogy színezett. Egy kis réteg felvitele után a bézs szín szürke lett. Nedves bőrön a szürke krém?

Update: Nedves bőrön valóban egyszerűbb a használata, de nehéz az érzés, nem kentem fel sokat, de masszívan érezteti magát. Az illata nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

szelvia

2017. február 28.

Nem használom minden nap, inkább akkor szoktam, ha fáradtnak tűnik az arcom. A hideg arcmosás+ rózsa hidrolátum+ a Naturissimo szalmagyopár krém azonnali felfrissülést hoz. (Bár hozzá tartozik, hogy én a hűtőajtóban tárolom.)
Szerintem szükséges az arcbőr nedvessége ahhoz, hogy megfelelően el tudjuk dolgozni és fokozzuk a hidratálást. Nálam sokszor az alapozót is felváltja, ha csak nincs v.mi extra dolog amit el kellene jobban fedni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

vik24

2014. október 25.

Jó kis krém. Jól hidratál, megnyugtatja az érzékeny arcbőrt. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

Jó kis krém. Jól hidratál, megnyugtatja az érzékeny arcbőrt. Nekem bevált.

greka

2014. január 28.

Még csak pár napja használom, de szerelem első krémezésre :) Olyan, mintha selyemmel kenegetném a bőröm, imádom az illatát, nem feszül a bőröm napközben, mint minden más krémtől. Az, hogy a rozaceára hogy hat, majd kiderül. Estére a Roza krémet használom (szintén Biola), így nem tudom, melyiktől, de kicsit mintha kevésbé lenne piros, és az apró gyulladt göbök sokkal hamarabb elmúlnak.
UPDATE: több mint 8 hónapnyi folyamatos használat után sajnos azt kell mondanom, hogy a rosaceán nem segít, de a száraz bőrt kiválóan hidratálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

xyBence

2013. március 12.

A krém nagyon hamar felszívódik, de a fehér színezék amit a krém tartalmaz az hamar rászárad az arcomra így, nem lehet szétkenni, és egyenletlen fehér ragacsos marad az arcom.
A rosaceán nem javított semmit, és "fedő krémnek" meg nem érdemes használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

A rosaceán nem javított semmit, és "fedő krémnek" meg nem érdemes használni :(

Milka

2013. január 29.

szerelem, első kencézésre :) márpedig az én mindenre-érzékeny bőröm tudja, mi a jó neki, ez a krém pedig az...hamar felszívódik, kiváló sminkalap, a t-vonalam sem fénylik több óra után se. szépen halványítja a rozáceás-vörösséget, semmi kártékonyság sincs benne. azt hiszem hosszan tartó kapcsolat lesz a minénk. natúr, magyar, jó, nem éppen a legolcsóbb, de akinek a hozzám hasonló bőre van, az tudja, hogy - bizonyos határokon belül - bármint megadna azért, hogy emberibb külseje legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 29.

unicole

2013. január 17.

Sokáig kerestem, végre megtaláltam és most már nem engedem el! Csodát tett az én hiperérzékeny arcbőrömmel, ami egyszerre zsíros, piros foltos, rozacea-s, szóval igazán nem egyszerű eset. Szeretem a természetes natúrkozmetikumok illatát, bőröm azonnal beszívja. Én reggel/este ezt használom, nálam bevált, így a maximumot kapja:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

Esztella

2013. január 5.

Nagyon jó kis krém! A bőröm T vonalban zsíros, máshol száraz. Ez tökéletesen megfelel, nem fénylik át, azonnal beszívódik, a rozacea szépen halványodik tőle! Nyárra szerintem sok lesz, és sajnos fényvédős változata sincs. Télre a létező legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.