Naturissimo

Ár:   2709 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Szonya, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

A hatékony bőrmegújító bőrradír polírozó bambusz rostőrleménye, az ananász és az AHA gyümölcssavak elősegítik a maszkban lévő természetes növényi hatóanyagok bőrbe jutását. Vitalizáló bioaktív hatóanyagok tárháza: a maracuja és gránátalma gyümölcse, a narancs, sütőtök valamint a jojoba és a búzacsíra olaja táplálja a bőrt. Heti alkalmazásra, bármely bőrtípusra megfelel.

Kiszerelés: 150 ml

TahinZsofi

2020. november 21.

Arcra én nem használom, kipróbáltam, de nagyon durva szemcséi vannak és van benne kémiai hámlaztó is, nekem irritálta az arcbőröm, pedig nem igazán érzékeny, de ez nem szempont, nem is arcra lett ez kitalálva.
A test bőrén szépen dolgozik, igazi nyári hangulatot hoz az illata, a bőröm utána szép, puha.
Amiért mégis lepontozom:
-kb 3 alkalomra elég egész testre
-gigntikus darabok vannak benne, konkrétan csipesszel kellett kipiszkálnom, hogy a még tubusban lévő terméknek utat engedjek-lehet a tubusos csomagolás a béna ehhez
-az elgondolás jó, de a kivitelezés nem annyira komfortos, lezuhanyzok, felviszem a terméket és várok 10-15 percet. Vizesen, a zuhanyfülkében ácsorogva, kb vacogva, mert bármilyen meleg van a fürdőben, attól még vizes vagyok és a hőérzetem valahol hat láb mélyen van
-vizes, krémes kézzel nyomkodni a tubust, ami csúszkál, mint egy szappan szintén hazavágja a SPA élményt
Egy szó, mint száz, nem szívesen nyúlok érte, ha pl tégelyes kiszerelésben elérhető lesz, újraveszem és jövök felpontozni, de ez így ennyi, akármilyen jó a tartalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

Amiért mégis lepontozom:
-kb 3 alkalomra elég egész testre

DianaS

2016. március 31.

Eddig egyszer használtam egész testre, már itt az ideje újra elővenni. :) Szerintem kicsit durvák a szemcséi, jó erősen leradíroz. Szaunázás előtt mindenképp fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

encimokus

2015. február 7.

Én is arcra próbáltam ki először. Elképesztően hatékonyan radíroz, érzékeny bőrre nem ajánlanám (mármint arcra). Édes, szerintem mangó illata van, sok szemcsés. Szuper termék ez is, mint az eddig használt Biola termékek mindegyike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

westike

2014. július 11.

Szerintem nagyon szuper termék, nagyon sokáig elég, ha csak arcra használjuk. Feltölti, simítja a bőrt. Újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Szonya

2013. április 2.

A BŐRRADÍR. Így, csupa nagybetűvel, mert nekem tényleg az. Az arcomra használom, és már nagyon régen vártam egy ilyenre! Az egzotikus illatát imádom, a hatása pedig fantasztikus. Durva bőrradír, szemcsés, de eszméletlen jól radíroz, közben olajozza is a bőröm, és eltávolít mindent, amit szükséges. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlott, erősebb nyüstölésnél arcpírt okoz.

Tegnap kipróbáltam a használati javaslat szerint, vagyis körkörösen felkentem nedves bőrre, majd 15 percig rajta hagytam (eddig csak simán átdörgöltem vele az arcom, aztán mostam is le). Nagyon jó! Mire rászárad a cucc, addigra egy kicsit összehúzza az arcbőröm, és utána is feszes marad. Az elején - gondolom a benzoid acid tartalom miatt - egy kicsi égett az arcom, de utána hamar lenyugodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Honey, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0