Best of Beauty 2019

Naturland

Ár:   1580 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mesu80, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását népgyógyászati és szakirodalmi adatok igazolják. Különböző zárt baleseti és sport-sérülések, ínhüvelygyulladás, ízületi és helyi bőrgyulladások, visszérgyulladás kezelésére alkalmazható készítmény. Hatóanyagai gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, fertőtlenítő és regeneráló hatásúak.

Ár: 850 , Eladó: Katia88
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten.
Vikka12

2019. június 13.

Imádom! Általában izomlázra, izomgörcsre használom, és szinte azonnal hat. Bármi fáj, rögtön ezzel kenem :) Más márkákat is kipróbáltam, de a Naturland jött be legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

SEmr

2019. március 31.

Nekem nagyon sokat segít a bedagadásra hajlamos bokámon és egyéb esés-kelésekből származó sérüléseken. Nemrég egy kényelmetlen cipő viselése után bekentem vele a lábfejemet, és pár óra után teljesen rendbe is jött. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

JuditTTT

2018. november 26.

Szerintem a Biomedes forte verzió jobb, de ez se olyan rossz. Ezt is használtam már ínhüvely gyulladásra, lábfájdalomra, ill. amikor épp odaütöm magam valahová. Nem rossz, de ezt pl. nem kenném a szemem alá. A Biomedest ellenben simán kenem oda is és sokat segít a fekete szem alatti karikákon. Napi fél borsónyi mennyiséget beütögetek kétszer a szemem alá és ennyi. Szépen leviszi a karikákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

silence

2018. október 16.

Nekem semmit sem használt. Miután egyik ismerősöm jó véleménnyel volt róla, így megvettem és próbálgattam. 3 alkalommal adtam neki esélyt: egyszer lábtörésre - hatása természetesen: 0 , egyszer ínhüvelygyulladásra - talán, ha nagyon be akarom mesélni maganak akkor itt a fájdalmat minimálisan enyhítette kb. 10 perce, de a gyulladásra semmi hatással nem volt, tehát 0. Egyszer egy szimpla zúzódásra próbáltam - itt is 0 hatás. Így sajnos eddigi tapasztalataim alapján kidobott pénz az ablakon, de talán majd adok neki még egy esélyt a visszeres lábamra (arra is ajánlják). Ha arra beválik, jövök felpontozni, de addig sajnos tőlem csak 1 csillagot érdemel 😟

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

sztinke

2018. augusztus 28.

Igazából nem tudom hogy csinálja, de valahogy mégis hatékony! Sajnos volt már szerencsém lábtöréshez, zúzódáshoz, és most éppen bokaszalag-húzódásom van. Többnyire ezt használom. Több terméket kipróbáltam már, de ez simán van olyan hatékony, mint a drágább gyógyszertári kencék. Én hűtőben tárolom, úgy még hatékonyabb és kellemesebb a használata. Viszonylag jól csökkenti a fájdalmat, a gyulladásokat és a véraláfutásokat is. Az illata nem a legjobb, de natúr cucc, úgyhogy ezen nem lepődöm meg, és egyébként sem tartós.
Könnyen bemasszírozható, nem maradok ragacsos utána.
Nyilván komolyabb gyulladásra, gerincsérvre és egyebekre nem elég ez a krém, de kisebb sérülésekre, illetve kiegészítő kezelésre mindenképp hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Könnyen bemasszírozható, nem maradok ragacsos utána.

adel.fiore

2017. november 16.

Ez igazi csodaszer :)
Derékfájásra hajlamos vagyok, de ez nagyon hamar enyhíti a fájdalmat. Izomláz, húzódás sem gond már. Ha magassarkúban szaladgáltam egész nap és fáj a talpam, akkor lefekvés előtt bekencélem vele. Az egész család szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Ez igazi csodaszer :)

Hatshepsut

2017. augusztus 9.

Semmit sem segített a térdfájásomon! Ennyiért többet vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Semmit sem segített a térdfájásomon! Ennyiért többet vártam!

barbi981621

2017. augusztus 7.

Véraláfutásra vettem, hiába kenegettem vele semmit nem ért, ugyanannyi idő alatt múlt el mint mikor nem használtam rá semmit, nagyon nem érte meg a pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Timiya

2017. április 4.

Kaptam a télen egy remek térdszalaggyulladást, és néha járni nem bírtam tőle, úgy fájt.
Az ortopédus felírt egy számomra irreálisan drága kenőcsöt, és eleve szkeptikus vagyok ezekkel a gyulladáscsökkentő krémekkel, szóval kerestem alternatív megoldást, így találtam rá erre.
Kenegettem néhány hétig, és egyszer csak azt kellett észrevennem, hogy már nem fáj a lábam, szóval segített :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Titanilla10

2017. április 3.

Lovasbaleset során szerzett zúzódásra vettem meg mert nemigen szerettem volna sokáig nézegetni azt az óóriási fekete foltot a combomon lelkesen masszíroztam reggel este kb 1-2héten át szépen halványította napról napra egyre szebb lett.Páromnak ínhüvelygyulladásra használtuk arra nemigen vàltotta be a hozzá fűzött reményeket egy nagyon picit enyhített csak a fájdalmán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin