Naturland

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: unveszta, Módosítva: 2021. május 18.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A modern receptúrájú, könnyen felszívódó balzsam a népgyógyászatban is használatos gyógynövények szinergikus alkalmazására készült. A rozmaring illóolaj külsőleg alkalmazható ízületi és reumás panaszok által igénybe vett testrészek, így a hát és derék ápolására. Az ördögcsáklya gyökérből nyert kivonat könnyít a reumás ízületi és hátfájdalmakon. A készítményben a kámfor és a mentol vérbőséget idéz elő, míg a paprika kivonat meleg érzetet kelt a bőrön. Alkalmazását ajánljuk a fáradt, sajgó testrészek ellazításának elősegítésére. Ápolási céllal javasoljuk használatát zárt baleseti sérülések, izomfájdalmak, izomgörcsök, izomhúzódások esetén is.