Naturland

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: unveszta, az összetevőket feltöltötte: eha, Módosítva: 2022. január 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A modern receptúrájú, könnyen felszívódó balzsam a népgyógyászatban is használatos gyógynövények szinergikus alkalmazására készült. A rozmaring illóolaj külsőleg alkalmazható ízületi és reumás panaszok által igénybe vett testrészek, így a hát és derék ápolására. Az ördögcsáklya gyökérből nyert kivonat könnyít a reumás ízületi és hátfájdalmakon. A készítményben a kámfor és a mentol vérbőséget idéz elő, míg a paprika kivonat meleg érzetet kelt a bőrön. Alkalmazását ajánljuk a fáradt, sajgó testrészek ellazításának elősegítésére. Ápolási céllal javasoljuk használatát zárt baleseti sérülések, izomfájdalmak, izomgörcsök, izomhúzódások esetén is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CsillusKicsilany

2022. május 10.

Nálam is a kukában landolt! Értem én, hogy paprika kivonat, de iszonyatosan éget, szerintem abnormális mennyiség van benne! Egy tanács azoknak, akik hamarabb használják és csak utána keresnek rá: TEJ! Kapd ki a hűtőből és azzal mosd le magad, ne dörzsöld, csak mosd le magad jó alaposan vele, vízzel ne! Hidd el! Nekem a tej megoldotta a szenvedésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

anitanai

2022. március 14.

Jöttem felpontozni a krémet. Mi is hasonló égető hatást tapasztalunk, mint a lenti hozzászólók, ezek a gyógynövények így hatnak. Elsőre valóban szokatlan volt, és kicsit kell kenni belőle, a kézről mielőbb alaposan lemosni. Az erős izom és ízületi fájdalmakat csak ez enyhíti eddig. Nyugodt szívvel adok 5 csillagot!
Beszívódás után szerintem ne próbálja senki lemosni, nedvesség (izzadás, zuhany) hatására órákkal később is felerősödik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

eha

2022. január 13.

Borzasztó... Kár, hogy vásárlás előtt nem láttam az itteni értékeléseket. Ugyanezt tapasztaltuk mi is. A hátamat-derekamat kentük be, még kenés közben kellemetlen égő-csípő érzést tapasztaltam. Soha nem volt még ilyen. Nedves törlőkendővel való letörlés nem volt elég, hogy megszűnjön a kellemetlen érzés. Végül bevizezett törölközővel töröltem-dörzsöltem le a krémet, ez segített.
A férjem a térdeire kent egy kicsit belőle. Nála nem a kenés után azonnal (este) jelentkezett a csípő érzés, hanem a következő napon, sok-sok órával később, fürdés közben, a meleg víz hatására.
A tubust kidobtuk, soha többet nem veszek ilyet. :(
Valamilyen hozzávalót nagyon túltoltak...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

A tubust kidobtuk, soha többet nem veszek ilyet. :(
Valamilyen hozzávalót nagyon túltoltak...

Hajniccska

2021. december 15.

Ez valami borzalom, férjem hátát kentem be vele, utána azonnal megmostam a kezem, erre hajnalban arra ébredtem hogy elviselhetetlenül ég a kézfejem. Tud valaki valami okosat, mivel tudom csillapítani, kezdek kétségbe esni 😱

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

Fruzsi320

2021. november 4.

Ez egy szörnyűség, az ördögtől való, mert pokoli. Annyira égeti a bőrömet még 6 órával a felkenés után is, hogy legszívesebben tűzoltót hívnék. Már próbáltam lemosni, hideg vizes ruhával hűteni a bőrömet, de ez legyőzhetetlen! Furcsa, mert a bőröm nem meleg tőle, de belül azt érzem, felgyulladok! Én biztos hogy soha többé nem fogom használni!! 😭

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Propylene Glycol

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Forrás: ITT

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.