Naturland

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nika123, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lágy állagú, könnyen kenhető balzsam mindennapos használatra. Fizikai igénybevételnél, az időjárás viszontagságainak kitett, berepedezett bőr regenerálására. Hatóanyagai a bőr hiányzó zsíranyagait pótolják, víztartalmát helyreállítják. Gyorsan és tökéletesen felszívódik.

zsucci93

2019. március 27.

Minden este használom, már 3 tubust ürítettem ki. Nekem nagyon bejött, szépen hidratálja a kezem. Könnyen beszívódik, nincs kellemetlen illata. Nem tudok róla rosszat mondani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Birkin22

2019. január 4.

Borzalmas, éjszakára jó vastagon bekentem a kezem kesztyűt húztam rá és reggel még szárazabb volt, mint a krém előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Vikinca

2018. október 6.

Hónapokig ezzel kentem az arcomon lévő hámlós foltjaimat (szeborreás dermatitisz) és sokat segített rajtuk. Csökkent a gyulladás és a hámlás is, mert hagyott egy vékony zsírosabb réteget a bőrömön, amitől nem száradt ki. Mondjuk több pattanásom volt ott, ahol ezt kentem az arcomra, de inkább ez, mint az az ekcéma jellegű nyavalya. Aztán egyszer csak elkezdte irritálni a bőrömet, égett tőle napokig és még nedvedzett is, de hát kellett is nekem egy kézkrémet az arcomra használni, ráadásul egy körömvirágosat, ami az esetleges irritáló hatása miatt nem ajánlott bőrbetegségre :D
Egy sűrű, de könnyen kenhető krémről van szó, némi körömvirágos illatot felfedezni, de inkább csak sima kenőcs szagot érezni a használatakor. Kézre meglehehetősen ritkán használom, de megfelelően hidratál és a kicsit lassú felszívódása sem zavar, mert csak a kézfejem külsö részeit kenem be vele, a tenyerem soha. Lábkrémnek is nagyon bevált, sarokreszelés után szoktam vele bekenni a talpam, és heti egyszeri használat mellett is nagyon sokat segít abban, hogy ne száradjon ki. Jó kis krém, de nem fogom újra venni, mert szebb összetevőjű termékeket szeretnék használni. A arcon történt incidens miatt nem vonok le csillagot, azt a saját hülységemnek köszönhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 21.

Imádom
amit ígér az teljesíti. Könnyen beszívódik. És használ kiszáradt bőrömön. csak ajánlani tudom. csak nekem hamar elfogy.
Nálam újravevős .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 21.

Imádom
Nálam újravevős .

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0