Naturland

Ár:   619 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

• Természetes A-vitamin a bőr ápolására.
  • Hatóanyagai a bőr hiányzó zsíranyagait pótolják, víztartalmát helyreállítják.
  • Berepedezett bőr regenerálására.
  • Fizikai igénybevételnél, az időjárás viszontagságaira.

sailorluna

2018. augusztus 9.

büdös, és nem hidratál. : ( az összetevők között pedig sls, alkohol? gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

büdös, és nem hidratál. : ( az összetevők között pedig sls, alkohol? gáz.

dalma_stark

2018. május 30.

Az előző kommentelőhöz hasonlóan én is inkább éjszaka szeretem használni. Jól táplál, de próbáltam már jobbat is, ezért adok rá csak 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

hdori23

2018. április 3.

A barátomnak vettem, a nagyon száraz és repedezett bőrére. Nagyon zsíros, így nappal nem igazán szereti,(ahogy én sem) , viszont lefekvés előtt kifejezetten vastagon bekeni a kezét reggelre puha lesz. Nekünk megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

PinkAlien

2018. március 27.

Sűrű, zsíros krém. Szerintem nagyon jó, maradéktalanul beszívja a bőr és puha lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Uveggalamb

2017. november 17.

Az a helyzet, hogy szerettem volna szeretni. Magyar termék, magyar munkahelyet támogatok ezzel, patikában vettem, gyógynövényes, nagy kiszerelés és normál áron..
DE! szerintem csak tűzoltásra jó, vagy ha az ember nonstop kenegeti a kezét.. Hosszútávú hatása nincs. már egy kézmosás után újra látom a ránc"barázdákat" a kezemen, vagy a kicsit fehéres, kirepedés előtti jeleket a bőrömön.. ez valószínűleg a tápanyagok hiánya lehet, mert amúgy egy hihetetlen zsíros krémről van szó, ami elég nehezen szívódik be.. arra gondolnék, hogy ha ilyen zsíros, akkor a hidratálásával nem lesz gond.. aztán megmossa az ember a kezét és lekerül ez a réteg , és olyan ,mintha nem is lett volna előtte 10 perccel bekenve .. Szóval sajnos nem fogom újravenni, sokkal jobb krémek vannak ennél. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Eszterke93

2017. július 2.

Éjszakára vastagon bekenem a kezem, reggelre teljesen beszívódik és puha lesz a kezem tőle. Borzasztó szárazak a kezeim, ősszel, télen véresre reped, de ez a krém a mindenkori megmentő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

larka95

2017. június 22.

Sajnos nekem nem szívódott be rendesen és nagyon zsíros érzetet hagyott maga után. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

bimbam

2017. június 11.

Extra száraz a bőr a kezemen még nyáron is sajnos,de a körömvirág kivonat meggyőzött. Csalódtam benne mert nekem semmit nem használt és lassan ivódott csak be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

ravadri

2017. április 26.

Sűrű, ragacsos krém, viszont az én nagyon száraz kezemre nem elég, hiába érzem úgy, hogy réteget képez a kezemen. Este vastagon bekentem és reggel mégis ugyanolyan száraz kézzel ébredtem, mintha be se kentem volna. Szerintem azoknak lehet jó ez a krém, akiknek nem extrémen száraz a keze, de nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Bellabellissima

2017. január 8.

Kiváló téli kézkrém, nagyon sűrű, zsiros, jól taplal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Kiváló téli kézkrém, nagyon sűrű, zsiros, jól taplal!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract