Naturland

Ár:   1259 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Akara, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók

Tradicionális A-vitamin tartalmú gyógynövény készítmény a száraz, vízhiányos bőr mindennapos ápolására. Hatóanyagai a bőr hiányzó zsíranyagait pótolják, víztartalmát helyreállítják, hámképző hatásúak, a bőr regenerációját biztosítják.

Forianka

2019. március 13.

Bármilyen bőrsérülés van, körömvirág krémnek mindig kell itthon/ otthon lennie, én úgy gondolom. Jelenleg a zsepitől, náthától sérült orromra használom, könnyen beszívódó, kellemes krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Bringa82

2018. november 5.

Nagyon szeretem a kirepedt sarkam kenni ezzel a krémmel ,hatásosnak bizonyul, bár van jobb is de árat tekintve megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Virgilla

2018. május 31.

Az orvosom körömvirág krémet ajánlott a császáros sebemre, én meg ezt vettem. Kb 4 hete kenem rendszeresen, én javulást nem nagyon látok. De epilálás utánra tökéletes bőrnyugtató krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

rerita

2018. május 25.

Télen napi szinten használom, jól hidratál. Tökéletes, jó áron beszerezhető, sokáig elég, nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Anna1011

2018. február 7.

Sajnos nem vált be, pedig próbáltuk száraz bőrre, repedezett kézfejre, és viszkető bőrre is. Azóta mindegyikre találtunk más krémet ami bevált, illetve a viszkető bőrömre a Biomed márkájú körömvirág krém ezerszer hatásosabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Akara

2017. október 31.

Ez a krém remek. Természetes, bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő, hidratáló stb. Mindent betart, amit ígér. Az állaga, beszívódása is tetszik. Az illata... hát, ez nem erről szól, olyan, mint a benne levő növényeké.
Először azért vettem meg, mert iszonyatos viszketés gyötört, és folyamatos bőrszáradás, irritáció. Ennek hatására elmúlt. Aztán azt vettem észre, hogy a vállamon, hátamon lévő apró pattanásokra milyen jó hetással volt. Ezért felbátorodtam és a kozmetikai tisztítás után este fele-fele arányban összekevertem az arckrémemmel is. Határozottan kevésbé volt gyulladt, piros a bőröm utána, és a gyógyulást is gyorsítja. Szerintem erre is megtartom, mert nagyon ghyulladásra hajlamos, de vízhiányos a bőröm. Kicsit a felületi zsírosodást is csökkentette.
Szőrtelenítés után is tökéletes, hogy hamar múljon az irritáció, ne gyulladjanak be a szőrtüszők.
Az összetevői csodálatosak. 100% természetesség, semmi komedogén, semmi irritatív. Hidratál, de nem zsíros kence. Gyorsan beszívódik. Teljes testre is fogom hazsnálni szerintem, csak azért elég drága. De a heti/kétheti radírozás után mindenképp bevetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon jó S.O.S krém száraz bőrfelületekre!! Minden háztartásban kellene lennie. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

larka95

2017. július 2.

Sajnos nekem nem vált be, nem szívódott be eléggé, zsíros érzetet hagyott a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

anitaanett

2017. május 14.

Én sarokreszelés után szoktam használni a sarkamra illetve a talpamra. Rendkívül puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Akinek nagyon száraz a bőre, annak érdemes alvás előtt is bekenni vele és zoknit húzni rá. :) Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Kingus23

2016. december 6.

Az egyik legjobb körömvirág krém ,nagyon jó a száraz kézfejre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Az egyik legjobb körömvirág krém ,nagyon jó a száraz kézfejre

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0