Naturprodukt

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1057 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1057 Ft

Preventív fogkrém. A Lacalut aktiv formula a természet 8 értékes gyógynövényével kiegészítve erősíti a fogakat és a fogínyt. Érezhetően feszesíti és erősíti a fogínyt. Speciálisan fogágybetegségek megelőzésére, valamint fogínyvérzés és fogszuvasodás elleni védelemre. Mirha-kivonat, valamint édesköményből, csillagánizsból, eukaliptuszból, borsmentából, kakukkfűből, kamillából és zsályából készült kiváló minőségű illóolajok gondoskodnak a teljes szájegészségről és a hosszantartó friss leheletről. Alkalmazás: Felnőtteknek és 6 évnél idősebb gyermekek részére ajánlott.

Ár: 1057 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Petrappp

2019. december 4.

Érzékeny a fogínyem, ezért próbaképp megvettem ezt. Nagyon elégedett vagyok vele, jobb hatása van az ínyemre, mint az Elmex Sensitive Professional. Bár fogmosás után tényleg marad egy fura érzet, nekem is a kólaivás után szokott előfordulni ilyen, de ez hamar elmúlik magától, nem szükséges pluszban öblíteni. Szerintem érzékeny fogra/ínyre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

vidus3

2018. augusztus 24.

Fogíny gyulladáskor használtam, szépen nyugtatta az ínyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Fogíny gyulladáskor használtam, szépen nyugtatta az ínyem.

Kmanci

2014. augusztus 25.

Szerintem borzalmas. Nem érzem, hogy jól tisztítana, fogmosás után olyan érzésem van, hogy lepedékesebb a fogam, mint előtte. Több sorral kell öblítenem, hogy elviselhető legyen. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor kólát iszok, utána is ilyen furcsának érzem a fogaimat és az ínyemet. Amúgy se vagyok gyógynövény fan, ezt a fogkrémet apukám vette nekem, mellényúlt a polcon, nem ezt kértem. De nem is fogom újravenni, alig várom, hogy elfogyjon. Se friss lehellet, se fehérebb fogak. Biztos tisztít, de az érzetét nem nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

CrazyKid

2014. augusztus 25.

Az érzékeny fognyakam miatt csak lacalutot tudok már használni, ez az egyetlen amelyiktől nem nyilall bele a fájdalom, amikor mosom. Jól habzik, kellemes ízű, igaz nem nagyon marad jeges frissesség érzet utána, annak ellenére sem, hogy tele van gyógynövénnyel meg mindenféle jósággal. Többen megjegyezték, hogy fehéredtek a fogaim, lehet ennek tudható be. Igazából csak azért vettem, mert le volt árazva, de mostanság elég sok kedvezményt látok a márka fogápolóira. Újravevés gyanús.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Aluminum Hydroxide