Natury's

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikusok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pzs14, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Lelőhely:   kozmetikusok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Otthoni használatra kifejlesztett biokozmetikum.
  • Vörös alga, édesgyökér és fűzfa tiszta kivonatával.
  • A termék gyengéden tisztítja a bőrt, egynesúlyban tartja a faggyúmirigyek működését, matt hatást kölcsönözve a bőrnek.
  • Pórusösszehúzó.
  • Visszaadja a bőr természetes ragyogását és csökkenti a komedók kialakulását.

pzs14

2019. október 12.

Először megijedtem, hogy feleslegesen ruháztam be rá, főleg, hogy 30 ml 6400 Ft, mert eleinte úgy tűnt, semmit nem ér a mitesszerek ellen...
Azután rájöttem, hogy ha éjszakára felkenem, akkor nem érdemes éjszakai krémet tenni fölé, mert úgy kevésbé hatásosan előzi meg a mitesszerek képződését.
Tehát egy pumpálásnyit szétoszlatok az arcomon éjszakára. Könnyen terül, hamar beszívódik.
Utána csak egy nagyon olcsó, magyar, könnyű, E-vitaminos, kollagénes szemránckrémet kenek azokra a részekre, amik bizony már ráncosodnak, ha nem vagyok észen... (szemkörnyék, orcák, száj körüli mimikai ráncok). Ez a kombó így tökéletes.
A szérum pedig annyira kiadós, és annyira tökéletesen adagolható a pumpájával, hogy 2 havi, mindennapos használat után még csak kb. az 1/4-e hiányzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.