Kemon

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Teljes választék, intenzív és csillogó árnyalatok. Természetes csúcstechnológia. A NaYo Complex egy exkluzív összetevő, amely biotermesztésből* származó természetes hatóanyagokat tartalmaz és a fejtetőtől a hajvégekig tartó, egyenletes hajszín kialakításáért felelős.

1. Bársonyos krém állagú innovatív textúra a kellemes használatért és a tökéletes végeredményért.
  2. 100%-os ősz haj fedést biztosít.
  3. A szupervilágosítóknak köszönhetően 4-5 árnyalatnyi világosítást biztosít.
  4. Egységes árnyalat a hajtőtől a hajvégekig. Rendkívüli tartósság minden árnyalatnál.
  5. Csillogást, rendkívüli ápolást és maximális védelmet biztosít a haj számára. Már a festés közben ápolja a hajat.

doraspill

2018. november 23.

Nekem nagyon bevàllt. Fodràsznàl probàltam eloszor, de azota folyamatosan ezt hasznàlom. Neten lehet rendelni, àr-èrtèk arànyban kivàlo. Bàr eloszor nagyon megfogja a hajam, kb. 2-3 hajmosàs utàn beàll a kivànt szin, ès eleg tartos a hajamon. Meg egy honap elteltèvel is fènyes, àpolt ès csillogo a hajam. Probàljàtok ki bàtran!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Ncsk

2017. február 26.

Ha mas ammoniamentes festekkel osszehasonlitjuk, szineredmenyben, tartossagban , kezelhetosegben is a legjobb. Arany szoke arnyalatat hasznaltam, maximalisan meg voltam elegedve. Sajnos nem tul olcso, 3000 korul van oxival egyutt. Egy rovid hajra kell egy tubus, tehat hosszabb hajra igen huzos arban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Penge

2016. június 13.

Szuper!!! Nem csíp, nem viszket a fejbőr, nem szárít. Ammónia és PPD mentes.Selymes puha haj a végeredmény, színtartósság perfekt.Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 13.

Joan

2016. május 2.

A fodrász nagyon ajánlotta, hamvas hajszínt nem sikerült vele elérni és egyáltalán nem lett a szín egységes, konkrétan narancssárga lett a hajam töve, a többi pedig rezes világosbarna. Egy hét múlva újra kellett festetnem... Szomorú vagyok, mert az összetevői nem olyan rosszak és nem is büdös. Nem is szárított nagyon, de a hajfestésnél a szín is elég fontos lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Melux

2015. november 24.

Nagyon jó festék és kíméletes, nem csíp, a haj fényes tőle, életteli.
Édesanyám barna haját a 10.73 assal szőkítjük és jól leszedi a vörös színt is.
A kiszerelés nem a hagyományos 60 millis változat, hanem csak 50, ezért pl az én hosszú hajamra kettő is kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Nagyon jó festék és kíméletes, nem csíp, a haj fényes tőle, életteli.
Édesanyám barna haját a 10.73 assal szőkítjük és jól leszedi a vörös színt is.

agneslorincz

2015. július 29.

Sziasztok! én b 3 éve festetem ezzel a hajam. Csak jót tudok mondani róla, nem hullik, kevésbé száraz és szálkás a hajam, mint más hajfestéktől, nem csípi a fejbőröm, festés után kellemes illatú, puha tapintású, pedig szőkére festjük a középbarna hajam. Egy problémám van amit mások is említettek: nem sikerül olyan szőke színt elérni, amit szeretnék, mert alapból van vörös pigment a hajamban, és hiába választok hamvas árnyalatot, mindig van egy pici sárgás-vöröses beütése. A fodrászom a hamvasító sampont ajánlja mellé de azzal nem merek kisérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Bogi86

2015. március 26.

Nekem a fodrászom ajánlotta, előtte Alfaparf, Londa stb-vel volt festve, igaz azokkal sem volt semmi baj, én mindig teszek rá pakolásokat, hajvég ápolót, stb, de tény, hogy ebben kevesebb a káros anyag, soha nem csíp, gyönyörűek a színei, semmi baja nincs tőle a hajamnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Penge

2014. október 17.

3 hónapja használom, nagyon szuper. Előtte sok féle más márkát is használtam többek között hennát, mivel szalma száraz a hajam, de eddig ez az egyetlen, ami nem teszi szárazzá a hajam. Hihetetlen, hogy balzsam sem kell és nem roncsolt a hajam.Én alapból világosbarna, 10% ősszel vagyok és arany-szőkére festem 6% oxy és 9-es őszfedés ,valamint 9,33 aranyszínnel keverem.Az arany kissé rezesbe megy , de egyenlőre ez tetszik. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 17.

noelle7

2014. május 14.

A 8.1-est használtam 9%-os aktiválóval, azért adok 4 pontot mert a hajam töve rezes árnyalatú maradt, a vége ahol világos szőke volt ott meg szürkés árnyalatú lett. Nem csíp, nem irritál, puha bársonyos tapintású lesz tőle a haj, egyértelműen jobb minőségű mint festés előtt. Kár, hogy nem egyenletesen fed és a hamvas árnyalat ellenére vöröses marad a tövénél(világosbarna hajam van).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 14.

macsk

2014. március 5.

12%-os oxival sem csíp, bár nálam nem ez volt a fő szempont, mert nem érzékeny a fejbőröm, viszont olyan festéket akartam választani, ami kíméletesebb. Én az 1007-es árnyalatot használom, nagyon szép színe van és tartós is. Biztos, hogy nem váltok, szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Erythorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.