Neo Nature Cosmetics

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: EnCsibe, Módosítva: 2020. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az érzékeny szemkörnyéki területen is használható arctej, ami kíméletesen tisztítja a bőrt és hatékonyan távolítja el a sminket és a szennyeződéseket. Frissítsd fel, és éleszd újjá fáradt arcbőrödet a C-vitamin, Aloe Vera, és Zöldtea kivonat segítségével.

NagyEmeseMesi

2020. július 25.

Nagyon hatékony és kíméletes lemosó, szuper termék. A kedvencem a zöldtea illata. Reggelente a hűtőből kivéve kellemesen hűsen megnyugtatja a fáradt arcomat és jól indul a napom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Dius24

2020. június 25.

Ajándékba kaptam a mintát eleinte szkeptikus voltam hogy fog ez működni szuper mind az illata mint a hatása kedvenc lett. Befogok ruházni egy nagy termékre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

FanniAboud

2020. május 27.

Nem használok sok sminket, de azért napi szinten figyelek arra,hogy letisztítsam alaposan a bőröm. Az eddig használt termékeket mindig kicsit idegennek és műnek éreztem a bőrömön az arctisztítás után. Ez a Cleanser valahogy más, a bőröm felüdül egy egyszerű lemosástól és az illata is nagyon kellemes! Bátran ajánlom mindenkinek! Egyszerűen imádom !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.