Neobio Éjszakai Krém Vegyes Bőrre Bio Sárgabarackolajjal, Hibiszkusszal és Bio Kakaóvajjal

Neobio

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszko, Módosítva: 2016. június 23.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű arcápoló, BIO barackmagolajjal és hibiszkusszal, a kiegyensúlyozott bőrért. A BIO sheavajból, BIO szójaolajból és BIO kakaóvajból álló intenzív hatóanyag - komplexum az egész éjszaka folyamán tartós ápolást és kényeztetést biztosít az arcbőr számára. Tartósan harmonizálja és szabályozza a nedvesség-és zsírháztartást.

NaTrue által minősített natúrkozmetikum biogazdálkodásból származó összetevőkkel. Vegán. Gluténmentes.

Nem tartalmaz szilikont, paraffint és más kőolajszármazékot, szintetikus illatanyagot, - színezéket és - tartósítószert. Bőrbarát jellegét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Ár: megegyezés szerint , Eladó: Blanka75
Állapot: Az egyik új, bontatlan, a másikból 3 ml hiányzik, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel: Komló, Sásd-Pécs-Bonyhád-Szekszárd-Baja útvonalon Feladás postán maradó, Foxpost

Blackxentric

2017. április 9.

Első használat után azt tudom mondani, hogy kellemes kis krém. Hamar beszívódott és nem reggel nem volt zsíros a bőröm, ami számomra kész csoda. Megelőlegezek egy ötöst neki.

Update: Amennyire tetszett először annyira laposodott el a kapcsolatunk. Egyrészt büdös, de ez a kisebb gond vele. Mióta használom több pattanásom lett, egyáltalán nem hidratál és nehezen is szívódik be. Ez így egy egyes lesz. Csalódás nekem ez a márka, úgy döntöttem nem kísérletezek vele tovább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

A leírása alapján megtetszett, megvettem... Szörnyű ez az alkoholos szag, pár használat után elment a kedvem attól, hogy az arcomra kenjem. Különösebben nem is csinált semmit az arcbőrömmel, néhány piros pöttyöt leszámítva. Kidobtam szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

zsofi20

2017. március 21.

Nem tetszik, hogy az alkohol itt is az első helyeken szerepel. Emellett nekem büdi maga a krém és semmi különöset nem tapasztaltam, mikor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

itsEffy

2016. december 9.

Nem szoktam különbséget tenni éjszakai és nappali krém között, így először ennek a nappali változatát használtam mindkét napszakban. Arról ódákat zengtem, és a mai napig tartom a véleményem, de mégis befolyásoló tényező volt az ára és az olcsóbbsága miatt esett most az éjszakaira a választásom (főleg, hogy még akciós is volt). Itt is erősen érezhető az alkoholszag, ami szerencsére a bőrön már nem érezhető. Nyárra testes, nehéz volt nekem, de így télre pont jó. Pattanást nem okoz, jól hidratál, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, szóval teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Havu

2016. november 16.

Talán még a DM-ben vettem leárazva, gondoltam adok neki egy esélyt. Elég válogatós és érzékeny arcbőröm van, de ezzel a krémmel hamar barátságot kötött. Néha még a nappali krémem mellé is használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

bareszko

2016. július 17.

Egy hónapja használom a nappali változatával együtt. Azt gondoltam, hogy éjszakai krémként nehezebb, mint a nappali párja. Nekem kicsit túl nehéznek is bizonyult, így csak hetente egyszer vagy kétszer használom. Azt elképzelhetőnek tartom, hogy télen hasznosabb lesz a bőrömnek. Ezért nem pontozom le addig, amíg télen ki nem próbáltam. Különben szerethető krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.