Neogen Dermatology

Ár:   $27   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   $27
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hámlasztó folyadéba áztatott, két különböző felszínnel rendelkező vattakorongok, amik kémiai és fizikai hámlasztást is végeznek egyben. Gyengéden szabadítják meg a bőrt az elhalt hámsejtektől és a szennyeződéstől, melynek következtében az selymes és tiszta marad.

A kulcsösszetevő a citrom, amely C-vitaminban (erős antioxidáns) és olyan tápanyagokban gazdag, melyek hozzájárulnak ahhoz, hogy a bőr tisztábbá, selymesebbé és ragyogóbbá váljon.

Ár: 2600 , Eladó: Sevildzhan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest ,Moricz Zsigmond vagy Alle, fizetés: Mpl

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

lazybutterfly

2021. március 20.

Szerettem ezt a terméket de csodaszernek nem mondanám. Nagyon kellemes citromos illata van és a csomagolás is egész elegáns. Szerintem ez a hámlasztó egy nagy kakukktojás emiatt igen megosztó is lehet. Fizikai hámlasztónak valóban gyengéd, főleg hagyományos társaihoz képest, de azért ezzel is túlzásba lehet esni ha nem figyel oda az ember. Kémiai hámlasztónak pedig majdhogynem elenyésző. Nekem ebből szempontból jó volt mert a kémiai hámlasztással nincs kibékülve az érzékeny bőrőm de a gézzel együtt nem túl látvanyos de jó munkát végzett. Amióta megvettem megtudtam, hogy a citrusfélék túlérzékenységet okozhatnak ezért ha újra is veszem nem ezt a cirtomosat fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Julus92

2020. szeptember 30.

Nem is tudom, miért vettem ezt meg anno. Ha már hámlasztó, akkor vannak ennél sokkal jobb formulák is. Ami a hámlasztás fizikai részét illeti, próbáltam gyengéden használni, egyébként azóta leszoktam a fizikai hámlasztókról, még az ilyen gyengédekről is. Ha már megvolt, elhasználtam. Friss, citromos illata van, ami valóban kellemes, de azóta az erős, potenciálisan irritáló illatanyagokat is kerülöm. Ebben pl. ilyenek citrusolajok.
Egyébként tényleg felfrissíti, élénkíti az arcbőrömet, de hosszú távon nem hiszek benne, inkább maradok a tisztán kémiai hámlasztóknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Antioxidánsok: Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract, Cordyceps Sinensis Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid

A Satsuma mandarin héjából nyert kivonat. β-cryptoxanthint és β-karotint tartalmaz, ezenkívül flavonoidokat és más értékes anyagokat. Az eddigi kutatások alapján hatékonyan gátolja a tirozináz aktivitását (bőr hiperpigmentációjáért felelős enzim), ezáltal halványítja a sötét foltokat és a hiperpigmentációt. Ezenkívül tartalmaz antioxidáns alkotóelemeket is, amelyek hasznosak lehetnek a bőr számára az UV-sugárzás káros hatásaival szembeni védelemben.

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színezék. Lilás piros.