Neogen

Ár:   $30   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. március 21.

Ár:   $30
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed állagú fényvédő krém, mely magas faktorszámmal véd a káros UVB, illetve UVA sugarak ellen. Fizikai és kémiai fényvédő összetevőket egyaránt tartalmaz. Hidratáló hatásának köszönhetően kiválóan illeszkedik a száraz bőrűek arcápoló rutinjába, egy plusz hidratáltságot adva. A normál vagy zsíros bőrűek önmagában is használhatják, mint egy fényvédővel ellátott hidratáló krémet. Kiváló sminkalap, nem hagy maga után fehér vagy zsíros réteget.

Aktív összetevők: titánium-dioxid 0.9%, octinoxate 7.5%, cink-oxid 2.8%

Titanium Dioxide f 0 0Octinoxate f 0 0Zinc Oxide f 1 0Water / Aqua Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f C12-15 Alkyl Benzoate eo Hexanediol Isoamyl P-Methoxycinnamate f Dicaprylyl Carbonate eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Xanthan Gum ti I eu Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Phyllanthus Emblica (Indian Gooseberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Carbomer Lippia Citriodora Leaf Extract Rosa Damascena (Rose) Flower Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Angelica Archangelica Root Extract i Beta-Glucan a I gy Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract Artemisia Absinthium (Mugwort) Extract Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Polyhydroxystearic Acid eu Alumina Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Litsea Cubeba Fruit Oil iCitrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Oil Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Cedrus Atlantica Wood Oil iDisodium EDTA Potassium Hydroxide Citrus Aurantium Dulcis (Orange) OilAluminium Stearate sz

LEÁRAZVA! Neogen Day-Light Protection Sunscreen SPF50 / PA+++
Ár: 6500 Ft , Eladó: hcsil98
Állapot: párszor kipróbált, Helyszín: Budapest, XVIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel (18. kerület, Köki, Shopmark) vagy Foxpost (előre utalás után)

szofianna26

2021. július 16.

Sok fényvédőt próbáltam már és szinte minden szárította a vízhiányos, száraz bőrömet, de ez nekem nagyon bejött. Illóolajat tartalmaz, ami nem engem zavar, sőt kifejezetten tetszik a citrusos illata. Szuperül hidratál, nem hagy fehér réteget, nem ragacsos, jól lehet rá sminkelni, viszont aki nem szereti a természetes dewy finisht annak nem szerelem. Úgy tudom most újraformulázás alatt van, remélem az új verziója is hasonlóan jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

hcsil98

2021. április 17.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az állaga tényleg szuper, és nem hagy fehér réteget, ezt el kell ismerni. Viszont nekem elég fényes marad az arcomon felkenés után, a nap végére, és a kettő között is. "Ül" a fejemen, nem komfortos viselet számomra. Szárazabb bőrtípusba jobb beszívódás miatt biztos csodás. Az illata nekem nagyon erős, aki kedveli a citrusos dolgokat, annak tetszeni fog. Nehezen beszerezhető, és drága is (eddigi legdrágább azok közül, amiket én próbáltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Rozsaszinponilo

2021. március 17.

Imádnivaló, teljes mértékben beváltja az ígéreteit.
Nyáron nem pirítja meg a fejemet a nap vele, nulla fényes, ragacsos fehér réteg és kellemes kenhetőség. Tulajdonképpen a tökéletes fényvédő krém.

Néha felszíni vízhiánnyal lep meg a bőröm, így a hidratáló krémet nem tudom megspórolni alóla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Imádnivaló, teljes mértékben beváltja az ígéreteit.

anTskin

2020. augusztus 10.

Határozottan 5 csillag. Imádja a bőröm, lehet rá sminkelni is. Nincs benne parfüm, így bátran használható nyáron is. Van egy kissé kellemetlen citrusos illata ugyan, de hamar elillan. Bár egy egyéni preferencia, én jobban kedvelem az illatmentes termékeket, ennyi.
Újra fogom venni, csak nehéz kifogni készleten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Újra fogom venni, csak nehéz kifogni készleten.

DuendePadme

2020. február 6.

Gyönyörű csomagolás, premium termék. Nekem zsírosabb (de mégis vízhiányos) a bőröm, így tökéletesen akkor működik, ha csak tonikot használok alatta. Ha szérumot is, akkor már túlcsillogok. Nagyon jól működik, szeretem, egyelőre újravenni nem fogom (ez valami fétis nálam, hogy mindig új fényvédőt próbálok ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

hambi

2019. augusztus 2.

Kellemes fényvédő, nem hagy fehér réteget. Kóreai termékhez képest meglepetés a csomagolás és a kenhetőség, de érezni az árán. Viszont 50es faktorú, ami plusz pont neki. Nem hiszem, hogy újra veszem, van egy másil kedvencem, ami fele ennyibe kerül, bár az csak 32 spf. Ettől függetlenül ajánlom, minőségi termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Sisszy

2019. május 10.

Imádom ezt a fényvédőt. Ajándékba kaptam, de biztos, hogy újra fogom venni. Kellemes kis citrusos illata van, könnyű adagolni, nem hagy fehér réteget az arcon. Jó rá sminkelni, nem zsírosítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.