NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeligne.zoka.krisztina, Módosítva: 2012. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az INCI lista elején a fényvédő összetevők vannak.

kékuci

2014. szeptember 17.

Nagyon sokáig ő volt az első számú kedvencem, kellemes, könnyen beszívódó kis hidratáló. Nem okozott pattanásokat, inkább ősszel és télen tudtam használni, mivel a fényvédelme tavaszra, nyárra nem elég. A meglévő pigmentfoltjaimmal nem kezdett semmit. Úgy gondolom, hogy ennyi pénzért a hidratáláson túl többet is tudhatna, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Makk Zsuzsó

2014. július 8.

Egy mintát használtam belőle, ami négy alkalomra volt elég. Nagyszerű krém ez is, mint a legtöbb Neostrata. Puha, sima, kellemes tapintású lett tőle az arcom, a fényvédő hatása is ideális (Balatonnál használtam, és szépen, egyenletesen, minimális bőrpír nélkül barnult az arcom). Viszont kicsit lassan szívódik be, sokáig fénylik a bőr, nem vészesen, de matt sajnos nem lesz. A pigmentfoltokat kordában tartja, jópárat (ami nem szeplő), el is tüntetett. Aknéra szerintem nem ez a krém a legtutibb megoldás, mindenesetre nem lett több pattanásom tőle. Az anti-ageing hatásról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

elixir

2013. október 21.

Hegekre én az ORVOSI dermaroller kezelést vettem fel 3X, kéthónapos szünetekkel.
Nekem nagyon bevált ez a krém, egy másikkal, a biohidratálóval együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 21.

Nekem nagyon bevált ez a krém, egy másikkal, a biohidratálóval együtt.

shinook

2013. szeptember 10.

1 hómnapja használom össz-vissz de már így is látható a javulás. Szerintem teljesen megéri árát. Tény,hogy nem a legolcsóbb de legalább használ, nem úgy mint más méregdrága krémek..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

sz.dora

2013. szeptember 9.

Én is egy hónapja használom, és nagyon szeretem! Az államon sok apró mitesszer volt mindig is, de vhogy az utóbbi időben elkezdtek eltűnni, nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Norika11

2013. szeptember 9.

Nekem nagyon bevállt, az ára tényleg borsos, de megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Nekem nagyon bevállt, az ára tényleg borsos, de megéri :)

melina

2012. november 28.

Több mint 1 hónapja használom, napi rendszerességgel reggelente. Kevesebb a mitesszerem, pattanásom pedig szinte egyáltalán nincs! A pórusaim összehúzódtak,selymesnek érzem a bőröm. Imádom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

szeligne.zoka.krisztina

2012. augusztus 17.

Nagyon jó kis krém! 2 hete használom! Könnyen beszívódik, vékony filmréteget képez az arcomon, friss érzést biztosít nagyon sokáig! Könnyen kenhető, illatmentes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Hidratálók: Acetyl Glucosamine, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Közönséges bojtorján. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása révén minden bőrtípus számára hasznos összetevő, a levél kivonata pedig antibakteriális hatása miatt hatásos lehet acne ellen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak