Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Dezodorok

A Neutrogena 3in1 lábspray aktív hatóanyagainak köszönhetően három lépésben hat. 1: még az intenzív izzadást is segít csökkenteni; 2: azonnali friss érzést nyújt; 3: segít semlegesíteni a kellemetlen szagokat és megakadályozni azok újra kialakulását 24 órán belül.

spotted0502

2015. május 28.

Legjobb làbspray a világon, télen, nyáron ezt hasznàlom, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Legjobb làbspray a világon, télen, nyáron ezt hasznàlom, szuper!

candus

2014. április 18.

Anyukám mindenféle lábspray-vel küzdött addig, amíg meg nem találta ezt a Neutrogena-t. Tökéletes lábspray, tényleg nem izzad utána az ember lába, bár ha sokáig használjuk, akkor nagyon szárít. Ár/érték arányban ez a legjobb, amit tudnék ajánlani mindenkinek, a Scholl és társai elbújhatnak mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

jibjab

2013. szeptember 4.

Update: Most kezdtem hozzá az 5 vagy 6. flakonhoz. A legújabbnál örömmel tapasztaltam, hogy új és más a pumpája. A régi minősíthetetlen volt és nem azért mert eltömődött, hanem mert annyira gagyi volt. Szerencsére a Neutrogena javított rajta és én örömmel konstatáltam, hogy az új pumpa szuperül működik. Változatlanul ezt tartom a legjobbnak, mert nincs illata és nagyon hatékony ezért férfiak és nők egyaránt használhatják. Szárít egy kicsit, de ezt egy kis éjszakai krémezéssel lehet ellensúlyozni.

Ez a leghatékonyabb lábspray, ráadásul teljesen semleges illata van, nem olyan rémes szaggal próbálja elfedni az izzadást, mint sok társa. Hosszútávú használata kicsit kiszárítja a bőrt ezért éjszakára a Neutrogena lábkrémmel szoktam bekenni. Elég kiadós bár így sem olcsó, de a hatékonysága miatt megéri az árát. Egyedül a csomagolása bosszantó, mivel az adagolója nem mindig működik rendesen. Volt már olyan, hogy egy majdnem teli flakont kellett kidobnom, mert nem működött rendesen az adagolója. A Neutrogena igazán gondolhatna erre. Jó, hogy nem aerosolos spray, de valahogy jobb pumpa kellene rá, mert így sokat levon a termék értékéből. Hatékonysága verhetetlen, de a kiszerelése az adagoló miatt pocsék. Jó lenne, ha ezen változtatnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 4.

_-Mia-_

2013. augusztus 24.

Nem kellemetlen az illata, és hatásos. Hátránya, hogy ha mezítláb húzom a cipőt, abban bizony fehér por-lábnyom marad... nem esztétikus. Ha eldugul a spray, amúgy csak langyos vízzel át kell mosni (előtte a flakonról azt a sapkarészt le kell húzni, és csak azt mosogatni) a csap alatt, meg körömmel megvakargatni. Mondjuk tény, hogy az eldugulás egy hét nem-használat után már szeret jelentkezni, akkor bosszantó kicsit... de kárpótol, hogy semleges és nem pedig orrfacsaró az illata, és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Hencida

2013. július 9.

Sok spray-t kipróbáltam már így nyáron, szandál, papucs, nap végére megizzad a lábam sajna... Nagyon hatásos, nincs az a citrusos, kellemetlen, tömény illata, szolíd, visszafogott, de hatékony. Igen, ahogy írták korábban gyakori használata szárítja a bőrt, talán azért mert 75%-a alkohol. Nekem a fújókájával még nem volt gond, de tuti visszavittem volna a boltba, mert nem olcsó kis darab...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Hidratálók: PEG-8