Neutrogena

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2021. április 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít gátolni a bőr öregédését antioxidánsokkal, széles sprektrumú UVA/UVB SPF 30 fényvédővel és Neoglucosamine presztizs összetevővel, amely támogatja a bőrfelszín sejtjeinek természetes megújulását. Nem mitesszerképző.

Ár: 2500 Ft , Eladó: Ildu
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2.800.- , Eladó: fagas
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

AdeLeda

2022. április 25.

Elsőre kellemesnek tűnik, de száradás után hagy egy számomr nagyon kellemetlen filmréteget az arcon. Jellemzően nem hordok alapozót, de ha valamilyen esemény mitt mégs felkenném, erre a fényvédőre szinte lehetetlen szépen felvinni. Nekem mondjuk nem fénylett különösebben a bőröm tőle, illetve ár-érték arányban is egész korrekt, de én a filmesedés miatt nem tudom elviselni magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Fehereszti

2022. március 13.

A csomagolása nem így néz ki! 🙂
Egyébként nekem egyelőre kellemes csalódás ez a fényvédő, mondom ezt úgy, hogy rajtam a 2x ennyibe kerülő, túlsztárolt menő márkák fényvédői mind durván diszkógömb feelingek vagy extrán kukacosodnak amit ki nem állhatok. Nekem télen normál, néha száraz irányba hajló arcbőröm van, szeretem a picit dewy finisht de csak úgy egészséges módon. Aztán amikor megláttam itt a véleményeket, már megvettem de még nem próbáltam, mondom te jó isten megint kidobtam az ablakon 3500 ftot. Aztán reggel felkentem a kis peptides szérumom után és tetszett! Nagy mennyiségben sem kukacosodott, elsőre egész jó a finishe, szépen beszívódik, sminkelni is lehet rá, de nekem egészen bejött a finishe önmagában. Tényleg vannak benne ilyen mikro barackos fényű szaténos pigmentszerűségek, de rajtam nem tolakodó és giccses, abszolút felragyogtatja a bőröm. Aztán azután hogy én eddig minden fényvédőt kifejezetten gyűlöltem a fejemen, ez boldogsággal tölt el most.

Sajnos ez a fényvédő sem az igazi... le kell pontoznom. Napok óta használom, de a szükséges mennyiségben nagyon dewy nagyon zsírosít, elsőre nem tűnt durvának de azóta rendszeresen használom, és habár egy fokkal szebb mint a többi fényvédőm volt, ettől is ontja a zsírt a fejem magából, nagyon sokat csúnyít ez a tipikus fényvédő finish az alap arcbőröm kinézetén. És mintha ettől jönnének pici mini pattanások is a homlokomra....El fogom használni, de szomorú és csalódott vagyok, egyetlen fényvédőt nem sikerült még találnom amitől ne érezzem ocsmánynak magam. Ráadásul tél van és így is necces, nyáron ezt el sem fogom tudni viselni, folyni fog tőle az amúgy télen normál/száraz, nyáron normál/kombinált bőröm. Zsíros bőrűek szerintem pláne felejtsék el... 3 csillag arra, hogy nem kukacosodik azóta sem és alapvetően nem a legrosszabb bőrképet adja azokhoz képest, amiket eddig próbáltam.

Update: csak elkezdett masszívan kukacosodni több szérumom felett is, plusz az illata is elkezdett zavarni. Biztosan nem veszem újra, sajnos ez sem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 13.

A csomagolása nem így néz ki! 🙂

Gyomber32

2022. január 2.

Apró csillamokat tartalmazó fluid állagú krém, tele illatanyaggal, de nincs rossz illata, kellemes.

Könnyű felvinni és eldolgozni, azonban hagy egy enyhe fényes réteget az arcon (illetve az apró csillamokat), ami idővel hajlamos potyogni, óvatosan lehet rá csak sminkelni, mert nem szívódik be teljesen. Nem venném újra, nincs olyan indok ami miatt megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

SzSara29

2021. augusztus 31.

Jelenleg 3000 ft a Rossmanban, ezért vettem meg. Eddig a Neutrogena City Shieldet használtam, most is azért mentem eredetileg, de megakadt a szemem az akción, és gondoltam adok neki egy esélyt. Egyelőre egyszer használtam, elsőre kellemes élmény volt. Az illata elég erős, de kellemes. Örülök, hogy ez a city shielddel ellentétben nem kék, emiatt már sokkal kellemesebb a használata. Az elején kicsit megijedtem, nem nagyon akart beszívósni, de egy kis extra masszírozás után tökéletesen eltűnt, nyomot sem hagyott. Van egy kellemesen csillogós finishe, de nem az a fajta, amitől zsírosnak tűnik az ember arca, inkább csak természetesen ragyogó. Jól megszivattam magam vele, nem tudtam, hogy ilyen vizes állagú, azt hittem hasonló textúrája lesz, mint a city-nek. Úgyhogy sikerült belőle véletlenül annyit kinyomnom, hogy nem csak az arcomat és a nyakamat fedte le, jutott belőle a dekoltázsomra, sőt még a vállaimra is.

Update: már jó pár hónapja használom, és nagyon elégedett vagyok vele! Az én kombinált bőrömre így nyáron bőven elég ez hidratálásnak, csak niacinamid szérumot teszek alá. Nem pattogtam ki tőle, nem érzem nehéznek, mindennapi használatra nagyon kellemes. Anyukámnak is vettem, és idén a pigment foltjai alig látszanak, szóval valóban jót tesz az érett bőrnek! Ha esti hámlasztás után kenem fel reggel, akkor csípi az orrom tövét és a szám környékét, emiatt csak 4 csillag. Nyilván jó lenne, ha esetleg lenne belőle 50 faktoros verzió, de ez csak vágyálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Pocokkiralylany

2021. május 18.

Akciós volt, így a meghirdetett árhoz képest jóval olcsóbban jutottam hozzá. Szerintem teljesen rendben van, jó az illata, ad az arcomnak egy kellemes ragyogást, véd is, bár ugye azt meg kell jegyezni h nyáron ennél azért erősebb védelemre van szükség és nyilván nem ezzel megyünk napozni. De összességében elégedett vagyok vele, a hidratálómmal is jól parosítható, nem fénylik túl, nem morzsálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Dorcsa

2021. április 30.

Ha a megfelelő mennyiséget kenem fel, akkor rettentően zsíros hatása van a vízhiányos bőrömön, ha keveset kenek, akkor nem véd...
Mostanában észrevettem, hogy nagyon ki van pirosodva az arcom, mintha leégtem volna, amikor ezt használom. Jó hír, hogy nem égtem le vele, viszont irritálja a bőröm, azért pirosodik be... Kicsit többért normális fényvédőt is vehettem volna, nekem elég nagy csalódás sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Wawa

2021. április 14.

Nemrég vettem meg kombinált, vízhiányos bőrre. Tetszik, hogy híg az állaga, könnyű elkenni és nem hagy fehér csíkot. Erős nyár illata van, és mikro csillámok vannak benne :) Ha vastagabban kenem fel, akkor sajnos kicsit pereg, de egyébként szerethető fényvédős hidratáló, mert annak ellenére, hogy SPF 30-as, könnyű és nem hagy nehéz, olajos érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Slv

2021. április 12.

Nagyon könnyű kenni, nem hagy fehér réteget, viszont nekem nehezen szívodott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

viragocskaa

2021. április 6.

Valóban, a termék rózsaszín tubusban van, ahogy az előttem lévő két véleményben is leírták.
Vegyes érzéseim vannak ezzel a fényvédővel kapcsolatban. Nagyon könnyen kenhető vizes állaga van, könnyű érzetet hagy maga után és egyáltalán nincs az a fulladt érzés a bőrömön. Viszont! Ha megpróbálok sminkelni rá, vagy véletlenül kicsit túl sok hidratálót kenek alá akkor elkezd kukacosodni és “leperegni”, ami pedig nagyon csúnyán néz ki. Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

kallaylili

2021. március 18.

Ahogy az előttem szóló is írta, a krém tubusa rózsaszín. Én főleg a SPF30-as miatt vásároltam ezt. Nagyon megörültem, hogy van fényvédős krém, ami elérhető drogériában és az ára sem az egekben van. Nekem alapvetően kombinált a bőröm, egy alapos tisztítás után szinte minden megfelel neki. De ha mellényúlok krémekben, akkor azonnal meglátszódik pattanásokban. Ezt a krémet arcmosás-tonizálás után szoktam felkenni, így tökéletesen szuperál. Nem csillog, nem marad meg, hanem szépen beszívódik és utána egészséges kinézetű lesz a bőröm. De persze a leírás ellenére csodát ne várjon az ember :) Nekem más krémekkel is ugyanez a hatás érhető el, szóval nem adott semmit pluszban a kinézetemhez. Ellenben legalább nem is rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.