Neutrogena

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. május 28.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőr öregedésének egyik meghatározó belső okai közé tartozik a celluláris kiégés. Ennek eredménye a bőr rugalmasságának elvesztése, a ráncok és a nem egyenletes bőrszín megjelenése. A sejtek kiégésének fő oka az UV sugárzás, a levegőszennyezés, a stressz és a fáradtság. A krém klinikai vizsgálatokkal bizonyított összetételében a két legismertebb bőrmegújító összetevő is megtalálható - a retinol, amely serkenti a bőrsejtek regenerálódását és növeli a kollagén és az elasztin termelését, valamont a hialuronsav, amely segít helyreállítani a bőr természetes védőfunkcióját és kitölti a ráncokat. Láthatóan csökkenti a szemkörnyék finom vonalait és a ráncokat.

anitazs

2020. július 12.

Szerencsére ki tudtam próbálni, így biztos, hogy nem fogom megvenni, ugyanis nagyon csíp. Az összetevôket látva nem csodálkozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

szeronik

2020. március 15.

Nagyon bevált nekem, semmilyen irritációt nem tapasztaltam, a retinol miatt vettem meg, éjszakára használom, mert fényvédő nincs benne.
Elégedett vagyok, most vettem újra, az előző tubust szerintem több mint fél év alatt használtam el. Könnyű felkenni, illata kicsit fura, de semmi más hátrányt nem tudok írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

toszapo

2019. november 18.

Együtt használom a család összes tagjával ès már a második napon èrzèkelhető a pozitív hatása. Sminket nem próbáltam mèg fölè, de amit ígèr azt betartja.
Eleinte minden jó volt, de egy pár alkalom után marja a szemem nagyon csúnyán, csípi a bőrt, és fehér darabokban kicsapódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Boriskajuliska

2019. szeptember 21.

Akciós volt a ross....-ban jó alkalom hogy kipróbáljam. Színe olpálos fehér, állaga könnyed felvitel után valóban picit bizsereg csíp. Hosszú távú hatása még várat magára de puha és hidratált a szemkörnyék nem nehezedikel a bőr a használatát követően. Sajnos nappalra nem tudom használni mert rásminkelve ledobja a korrektort, morzsolódik, kár

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

hetesiedit

2019. július 10.

A retinol miatt vettem meg, mert azt nagyon ajánlják szem környéki ránctalanításra. Felkenve rendesen csíp, de nem tart sokáig. Több összetevő miatt, de főleg a Retinol miatt terhesség alatt nem ajánlatos használni. Azon kívül viszont meglehetősen hatékony ránctalanító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Lina14

2019. május 26.

Az állaga krémes, kellemesen lehet eldolgozni a szemkörnyéken, kicsit balzsamos így érzem is hogy van valami a bőrömön. Az egyetlen problémám vele, hogy szerintem ez egy melegítős krém, mert néha kifejezetten csíp, de inkább melegítő érzést ad. Sajnos mivel vaskosabb, sminket nem igen lehet rá felvinni, mert kukacosodik. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: Retinol, Ascorbic Acid, BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinol, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Retinol a I v

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.