Neutrogena

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2018. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, ápoló water-gel, egész napos, folyamatos hidratálást biztosít egyedülálló ösdzetevőinek köszönhetően. Érzékeny bőrre is ajánlott.

3000 Ft - Neutrogena Hydro Boost Water Gel
Ár: 3000 Ft , Eladó: Dodicsenko
Állapot: kb. 1/4-ét használtam el, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
igob

2019. február 12.

Sajnos nekem csípi, irritálja a bőröm. Hiába érzem a hidratált hatást, kényelmetlen használni.:(

igob
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Debreczeni

2019. február 4.

Kötelező darab.
Hideg napokon kicsit kevésnek bizonyul, de nálam napindító és napzáró.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Kötelező darab.
Hideg napokon kicsit kevésnek bizonyul, de nálam napindító és napzáró.

Anett0721

2019. január 22.

Pár napja használom, eddig tetszik nagyon.
- nem ragad
- finom illata van, mégsem túlzó
- hamar szárad
- jó sminkelni rá

Egyelőre nem okozott irritaciót sem. Reggel-este használom.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Pár napja használom, eddig tetszik nagyon.
- nem ragad
- finom illata van, mégsem túlzó
- hamar szárad
- jó sminkelni rá

Egyelőre nem okozott irritaciót sem. Reggel-este használom.

csdorii

2019. január 15.

Véletlenül akadtam rá erre a krémre, mert smink alá mindenképpen valami vizes alapú krémet kerestem a zsíros bőrömhöz. Körülbelül 2 hete használom, egyáltalán nem zsírosít, pár másodperc alatt tökéletesen felszívódik, ami a reggeli készülődést ugyancsak megkönnyít. Az eredmény puha, illatos bőr, egyáltalán nem ragacsos. Számomra az illata nagyon kellemes, nem tömény. Egy hosszabb napon 12 órát vagyok sminkben, ami sokszor megviseli az arcbőröm, pattanásos lesz.. amióta ezt a krémet használom ez kevésbé jellemző, de ez azért majd hosszabb távon kiderül, hogy így marad-e. Kevés is elég belőle, hogy az egész arcom bőségesen bekenjem, szerintem sokáig elég lesz, teljesen jó az ár-érték arány.

csdorii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

fleonora

2019. január 14.

Kellemes krém, bár vegyes érzelmeim vannak irányába. Tavaly nyáron vettem, akkor elég sok minden történt a bőrömmel ami külsőleg hathatott rá (irodai légkondi, hormonváltozások stb.) ezért azt vettem észre, hogy a homlokom rettentő zsírossá tette, főleg ha a termékcsalád bőrradírjával együtt használtam. Akkor abbahagytam a használatát és egy hasonló, kevésbé zselés állagúbb krémet használtam. Most viszont télen, újra kezembe került a tégely ami még félig tele volt, és egy szérum fölé használva kellemesen hidratáltá és szebbé varázsolta a bőröm. Update, ha újra zsírosodást figyelnék meg, mert akkor valószínűleg ez a krém is közrejátszik

fleonora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Makk Zsuzsó

2019. január 12.

Kellemes csalódás ez a krém. Hasonló a Clinique Moistur Surge-hoz, kellemesen hűsítve hidratál, hamar beszívódik és szépen lehet rá sminkelni. Igaz illatos, de nem éreztem zavarónak és nem irritált.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Ann86

2019. január 8.

Pár hete már használom és imádom. Végre egy krém, amitől nem zsírosodik még jobban a bőröm, de hidratál.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Esther

2018. december 30.

Alapvetően zsíros, pattanásokra hajlamos bőröm van, télen viszont az arcom bizonyos területein száraz. A drogériás hidratáló krémekkel történt próbálkozásaim kudarcba fulladtak, ugyanis a legtöbb nem szívódik be, zsíros érzetet hagy magad után, esetleg pattanásokat okoz. Az egyetlen hidratáló, ami bevált, a MAC charged water gelje, viszont szerettem volna valami olcsóbb alternatívát találni. Aztán valami isteni sugallat hatására megvettem ezt a gélt és azt kell mondjam, kifejezetten meg vagyok vele elégedve. Smink alá is tökéletes, pillanatok alatt beissza a bőröm, nem lesz két óra múlva olyan a fejem, mint egy diszkógömb, ezen kívül a hidratáló hatásával is maximálisan elégedett vagyok, az ára pedig kifejezetten pénztárcabarát. Nálam irritációt nem okozott, örülök, hogy rátaláltam.

Esther
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

kisskata12

2018. december 11.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Alapvetően zsíros a bőröm és eddig sosem hidratáltam, télen sem éreztem hogy száraz lenne. De mivel mindig azt hallom hogy" alapozó alá kötelező a hidratáló" ezért gondoltam itt az ideje... :D 4 napja használom, ultraszáraz tőle a bőröm, húzódik, és mintha ez a krém így függőséget akarna okozni :D ma elkezdtem bekenni vele magam, gondoltam még egy próbát megér de úgy csípett, hogy a következő másodpercben már mostam is le. Nekem nagyon nagyon nem vált be... :( Valaki könyörgöm adjon valami ötletet hogy zsíros pattanásos bőrre mégis mit használjak :D

kisskata12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

lixia168

2018. december 8.

Nagyon jo!!! En ezzel a kremmel kezdem a sminkelest, gyorsan beszivodik,kellemes az illata es lathatoan hidratalja a borom. Biztos hogy ujra fogom venni ha elfogy majd. Az alapozom is szepen megmarad rajta. Tokeletes!!!

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak