Neutrogena

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2021. április 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, ápoló water-gel, egész napos, folyamatos hidratálást biztosít egyedülálló összetevőinek köszönhetően. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bartazsuzsanna

2022. május 22.

Jó az illata, ennyi az összes pozitívum. Érzékeny, száraz borueknek nem ajanlom, én kb majdnem lekapartam az arcom tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

epidermisz

2022. május 14.

Összességében nem rossz, de nekem furcsa az illata, és a zsíros arcbőrömre kicsit soknak éreztem. Volt, hogy a szemhéjamat is csípte, és ha azt nézzük, hogy mennyibe kerül és mekkora kiszerelés, lehet ennél jobb ár-értékű hidratálót is találni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

B.Sempervivum

2022. május 12.

Más hydro boost termékek mellé beszereztem ebből is egy tégellyel. Reggel használtam a nappali rutinomba illesztve. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, több pattanásom is kialakult tőle és az elvártakkal ellentétben nekem nemhogy hidratált, de inkább feszítő, húzódó érzést nyújtott. A kombinált bőröm viszont vitathatatlanul mattabb lett tőle. Az illata kellemes volt, de ettől függetlenül nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Kincsi

2022. május 1.

Zsíros a bőröm, viszont nagyon könnyen kiszárad. Szeretem ezt a krémet, mert nagyon hamar felszívja a bőröm, nincs semmi furcsa érzetem utána. Az illatát is kedvelem, de ez szinte mellékes a hatásai mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

klaudianna

2022. április 28.

Kellemes az állaga, és nem hagyott zsíros réteget a bőrömön, ezért nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nekem sok pattanást okozott.
Ezzel ellentétben a párom zsíros, pattanásos bőre szerette, neki enyhítette a gyulladásokat, ezért kap csak három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 28.

Linda74

2022. április 18.

Biztos ő okozott mitesszereket,amiket 3 hete probalok eltüntetni.Mâst nem vâltoztattam ,ugyhogy kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 18.

11Stella11

2022. április 11.

Felkenéskor kellemes érzés, de két perc sem telik el és mérgelődök, hogy kukacosodik, hogy viszket emiatt az arcom tőle, hogy olyan lesz a párnám, a pizsamám és minden is. Nem. Nagyon nem- ezt fogja ordítani a pénztárcátok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

kovacsrekaa

2022. április 11.

Na. Ez az a krem ami egy forintot nem er! Egy beauty videoban lattam ajanlaskent. Meg is voltam lepve hogy drogerias krem is lehet jo a tudatos borapolasban. zaras elott erkeztem kicsivel ezert lekaptam a polcrol es fizettem. Itthon olvasom: parfum.. Szuper, azt utalom. Gyakorlatilag tisztasagi betet illatu a fejem tole, semmit az eg adta egy vilagon nem hidratal. Ez a krem a rettenetesen zsiros borueknek lehet egy nagyszeru krem. Az osszes fenyvedo lekukacosodik ha ra kenem.. Most buntetem magam amiert ilyen hulye voltam es megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

oszdaniella

2022. április 8.

Kombinált, zsírosabb, mitesszerre hajlamos bőrömre vettem, így hogy éreztem a Cerave hidratáló krémje kezdett sok lenni. Nagyon kellemes viselet,nem csapott ki, nem zsírosította a bőröm. Meglátom még,hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 8.

Meoi

2022. április 1.

Zsíros és pattanásos a bőröm és a nivea hydra boost-ot találtam rá mint hidratáló krémet, de most ezt a terméket vettem meg kipróbálni.
Nem bántam meg mert ez is nagyon jó! Nem zsírosodik tőle a bőröm és nem lesz tőle ragacsos érzetem. Jó smink alapnak is és nem irritál. Illata nem erős, kellemes. Ár érték arányban jó. Lassan fogy mert kevés is elég belőle egy alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0