Neutrogena

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2021. április 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, ápoló water-gel, egész napos, folyamatos hidratálást biztosít egyedülálló összetevőinek köszönhetően. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Ár: 3000 , Eladó: TothCsenge97
Állapot: Alig használt, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 , Eladó: zsike345
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Kizárólag személyesen

Jndr

2021. május 4.

Az állaga kellemes és hamar beszívódik még a zsírosabb bőrömön is. A hidratáló hatása a hyaluronsav miatt érezhető.
Azért kap 3 csillagot, mert viszket tőle a bőröm, amit a parfümnek tudok be. Minek az?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Sandragon007

2021. április 29.

Nyáron a legjobb társam :) Vizes állaga révén a nyári melegben jól hidratál, reggel és napközben is használom, sőt, hűtőbe téve teljes felfrissülés! Könnyen eloszlik, jól beszívódik. Nagyon kevés kell belőle, az illata nagyon kellemes, olyan friss. Jól feltölti a bőrömet, puha és hidratált!
A NEUTROGENA HYDRO BOOST többi termékét is használom, főleg az arclemosó zselét, a lehető legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Gabica999555

2021. április 29.

Nekem évek óta a kedvenc drogériás hidratálóm ez a kis csoda, mindig van belőle itthon! Nagyon szeretem a Neutrogena Hydro Boost egész vonalát, és ezzel a termékkel kezdődött anno a szerelem!:D Nagyon könnyű, géles állaga van, szinte azonnal beszívódik és reggel mindig baba puhaságú bőrrel ébredek, ha ezt kenem fel este. Nappali és éjszakai hidratálókrémnek is szuper, mindkettőnek használtam már sokszor és mindig hozta, amit elvárok tőle. Én az illatát is szeretem, nem tolakodó, kellemes friss és üde benyomást keltett bennem és az én bőrömet nem szokta irritálni az illatanyagtartalom. Habár nemrég elkezdtem követni a 'smart and clean beauty' vonalat és ezért az utóbbi időben igyekeztem kiiktatni az illatanyagot a skin care rutinomból, úgyhogy nemrég áttértem a Clinique Moisture Surge vonalára, de ennek ellenére, ha éppen nincs otthon a Clinique MS-ből, vagy elfelejtem magammal vinni valahova, mindig ezzel helyettesítem. Ha az illatanyag tartalmat leszámítjuk, tulajdonképpen én a CL MS 'dupe'-jának nevezném, töredék áron ugyanazt a hatást hozta nálam és az állaga is teljesen megegyezik, de tudom, hogy vannak, akiknek a bőrét irritálja sajnos az illatanyag, azoknak viszont mindenképpen ajánlom ehelyett a CL MS-t!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

lillus09

2021. április 18.

Az egyik beauty gurunál láttam és ezért vettem meg. Valóban igaz, amit előttem írtak, a parfüm miatt irritálható lehet. Hál isten engem nem bánt. Nagyon könnyed, hiszen a nevében is benen van, hogy water gel. Hasonló a Clinique krémjéhez de még annál is folyósabb. Nekem olajas szeborreás dermatitisz típusú a bőröm, ezért szeretem a nem zsíros krémeket. Igazából rétegzős rutinban jó, ha kenek még alá hialuronsavas szérumot, önmagában nem táplál eléggé. Télen használtam lehet nyáron jobb lesz, most volt glamour kupon vettem még 1 tégelyt. Egyszerű, mindennapi krémnek szerintem nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

thatscrazy

2021. április 17.

Nem oké.
Gyorsan vettem tavaly nyáron, mert realizáltam, hogy elfelejtettem hidratálót hozni a nyarlásra és már egy ideje ki akartam próbálni, mert a párom anyukájának volt és mindig csábított ránézésre az ő polcáról, ellenben az nem a gél, hanem a krém változat volt, elnéztem és ezt a borzalmat vettem meg.
A hasonló sleeping creammel sincs semmi baj, de ez ragad, nem is hidratál annyira és konkrétan a ragacs alatt szomjas marad a bőröm és húzódik. Nagy nehezen még fél éven belül lehasználtam, de elrég keserves volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Nem oké.

hoya94

2021. április 16.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez mikor megvettem. Klasszul beszívódik jó az állaga is, viszont nálam erős szemirritációt váltott ki még úgy is, hogy igyekszem elkerülni a szem körüli területet. Nekem ez így sajnos használhatatlan, persze attól még lehet, hogy másnak jó, aki nem érzékeny szemű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Edina000

2021. április 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg egy hónapja használom kb. Eddig nem rossz, bár nem hiszem hogy csodát fog tenni a vízhiányos arcbőrömmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

timzs

2021. április 10.

Sokkal szebb a bőröm textúrája, olyan fél éve használom napi szinten ezt a terméket. Nagyon jól hidratál, semmi negatív tapasztalatom nem volt még vele (pedig elég érzékeny a bőröm alapvetően). Smink alá is tök jó, kisebbek a pórusaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

ConceptArt

2021. április 8.

Nagyon szeretem az egész Hydro Boost termékcsaládot, ez a krém is bevált. Nem zsírosít, pont jó, könnyű még nyáron is.

Update: Már leszoktam róla. Komedogén az összes Neutrogena, mint megtudtam. :( Helyette PC termékeket használok, azóta nincsenek pattanásaim. Ebben a Neutrogenában ráadásul illatanyag is van, ami bőrpirosságot okozhat. Két pontot hagyok neki, mert az állaga megfelelő, jól beszívódik, és ha más nincs, akkor ez is megteszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

ivor

2021. április 2.

Nem rossz ez a gél állagú hidratáló, kellemesen síma a bőr utána, sminkalapnak is tökéletes. És ami a legfontosabb: nem hagy filmréteget az arcon használat után, mint a legtöbb gél állagú kence, ezért nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak