KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2018. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, ápoló water-gel, egész napos, folyamatos hidratálást biztosít egyedülálló ösdzetevőinek köszönhetően. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Ár: 2800Ft , Eladó: sassygirl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, postázás/foxpost előre utalással, stb.

nyuszo

2018. november 17.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódik.
Külön tetszik, hogy szinte illatmentes, így allergiaszezonban sem zavaró!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 17.

Könnyű állagú, gyorsan felszívódik.
Külön tetszik, hogy szinte illatmentes, így allergiaszezonban sem zavaró!

DoraDe

2018. november 7.

Kb 1 hét használat után egyelőre nagyon tetszik! Kellemes az illata, és amint a bőrömhöz ér, mintha megtelne az arcbőröm vízzel, szuper érzés. Nagyon jól hidratál, egész nap a smink alatt.

UPDATE: hamarosan elfogy a tégely, és a hatása még mindig szuper, vettem is utánpótlást. Kellemes, frissító érzés reggel, szuper hidratálás sminkelés előtt. Mindennapos használattal is van még belőle 3 hónap után is, szerintem ez eléggé jó üzlet :)

DoraDe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

NDCsilla

2018. november 7.

Kellemes, könnyed termék. Krémes-géles állaggal, nagyon enyhe "friss" illattal. A bőröm gyorsan beszívja, nem hagy ragacsos érzetet maga után.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

lovereira

2018. október 22.

Nekem sajnos kevés lenne hidratálás szempontjából most ősszel (és télen), annyira kiszárad a bőröm. Reggelente, smink alá viszont szuper, estére viszont egy erősebb hidratálót használok inkább a LA ROCHE-POSAY HYDREANE RICHE-t.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

szaboaniita

2018. október 20.

Én éjszakai hidratálónak használom az extrém zsíros bőröm miatt. Nagyon szeretem, instant puha bőr garantált :) Nem okozott semmilyen irritációt, illata nagyon enyhe de az is kellemes. Olyan érzés a használata mintha azonnal feltöltené az arcot, szépen beszívja a bőr. Nálam újravevős :)

szaboaniita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

kismadár

2018. október 13.

Nappali arckrémnek tökéletes! Kellemes, könnyed állag, mégis hidratál, feltölti a bőrt. Nagyon jól esik kora reggel használni. Gyorsan beszívódik, puha és üde lesz tőle az arcom és jól lehet rá sminkelni is. Az illata enyhe, kellemes. Biztos, hogy újra veszem!

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

pilla91

2018. október 6.

Ő a tökéletes nyári hidratáló, imádom, sminkelni is szépen lehet rá. Már újra is vettem :)

pilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Spvirgi

2018. szeptember 21.

1 hónapig használtam, nagyon jól hidratál, gyorsan be szívja a bőr. Az illata is tetszik.
Sajnos 3 hét után elkezdett kipattogni tőle a bőröm, és biztos ő volt a hibás mert amióta nem használom nincs baj. Azért jó termék.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

KarolinaLina

2018. szeptember 9.

Egész jó. Géles , hűsítő állaga nappalra tökéletes viselet. Pár perc alatt beszívódik. Nyárra szuper volt.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

ntina

2018. augusztus 17.

Leárazva sikerült elkapnom, így teljesen megérte megvennem. Nézegettem már egy ideje, vártam, hogy kipróbáljam. Az első ami megfogott az illata. Nagyon friss, üde és finom kis illata van. Nagyon tetszik, ahogy az állaga is. 1 hónapja használom. A bőröm tiszta, üde, nem zsírosodik olyan mértékben mint más arckrémtől Csak ajánlani tudom, nekem nagyon bejön.

ntina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak