Neutrogena

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2019. március 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, ápoló water-gel, egész napos, folyamatos hidratálást biztosít egyedülálló összetevőinek köszönhetően. Érzékeny bőrre is ajánlott.

bertasinanna

2020. június 26.

Kellemes hidratalo, amit reggel es este is hasznalok, nincsen ragacsos erzes utana. Kulon pozitiv, hogy nem kukacosodik a kulonbozo szerumok utan (niacinamide, hialuronsav etc) A parfum es a kek festek miatt viszont nem biztos, hogy ujravevos, ha addig talalok mast, ami nem kukacosodik a szerumok utan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Liliana0126

2020. június 16.

Nagyon szeretem ezt a termeket. Sok mindent kiprobaltam mar a zsiros tag porusu boromre, es ez bevalt. Hamar beszivodik, nagyon konnyu az allaga, es nem hagy zsiros erzetet. Az illata is jo, de nem erős. Este szoktam hasznalni es mas kremet is nyugodtan felvihetek estere miutan ez felszivodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

DoraDe

2020. június 2.

Kb 1 hét használat után egyelőre nagyon tetszik! Kellemes az illata, és amint a bőrömhöz ér, mintha megtelne az arcbőröm vízzel, szuper érzés. Nagyon jól hidratál, egész nap a smink alatt.

UPDATE: hamarosan elfogy a tégely, és a hatása még mindig szuper, vettem is utánpótlást. Kellemes, frissító érzés reggel, szuper hidratálás sminkelés előtt. Mindennapos használattal is van még belőle 3 hónap után is, szerintem ez eléggé jó üzlet :)

UPDATE 2: visszajöttem lepontozni. Lehet, hogy a bőröm változott, vagy a bőrápolási rutinom egyéb termékeivel nem kompatibilis, de sajnos ez a krém elkezdte irritálni a bőrömet. Felvitel után kipirosodott, és eléggé húzódott, érzékeny lett. Úgyhogy sajnos el kellett válnunk, és egy táplálóbb, parfümmentes krémre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

titikutyus

2020. május 19.

A karantén időszak alatt kicsit kifogytam az arckrémekből, a Tesco-tól rendeltem ezt a krémet online - akkor azt gondoltam, jobb híján. Végül nagyon örülök, hogy megvettem, abszolút felnő a drágább márkák nappali hidratáló krémeihez. Könnyen beszívódik, kellemes, puha érzetet hagy a bőrömnek. Könnyen lehet, hogy ha elfogy, a karantén után is újra fogom venni. A -1* az összetevőknek jár, mert parabént tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

MormiOrsi

2020. május 14.

Nem rossz, de nem is jó. Egy tök átlagos termék, könnyű nyári hidratálónak mondanám, mert télen nagyon kevés. Száraz bőrre nem hiszem, hogy gyógyír lehet ezek miatt (az enéym kombinált, és a száraz részekkel sokat nem kezdett). Az állaga kellemes, géles, az illatot kispórolhatták volna belőle, hirtelen felindulásból vettem meg, maradok a TO-s hidratálómnál, ezt a mellkasomra szoktam használni, hogy lassan, de biztosan elfogyjon már végre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

tengeritehen

2020. május 13.

A legjobb arckrém, amit valaha használtam. Eddig mindegyik a kukában landolt (az Eucerinen kívül), mert nem vagyok nagy arckrémes (így 35 évesen sem).Ez úgy tűnik, el fog fogyni. Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

EnCsibe

2020. május 8.

Nem tudom hogy ettől, vagy a hámlasztójától, de 3 napja vörös a fejem mint egy ráknak. A sok jó vélemény miatt vettem meg, illetve egy olcsóbb krémet kerestem a jelenlegi helyett.. Hát mégegyszer szerintem nem kísérletezgetek, maradok a beváltnál, mert konkrétan 3 napja ég és fáj a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

bibike2000

2020. május 1.

Nekem nagyon tetszik az illata is, hamar elillan. A krém sokáig elég, könnyen beszívódik, egységes, szép bőrt csinál, ha rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Amorbird

2020. április 19.

Ha nem lenne tul illatositva akkor egy egész jó hidratáló lehetne zsíros - kombinált bőrre a drogerias termékek közül. Olyan durván erős az illata hogy ha a szemem köré is kenek belőle bekonnyezek tőle.
Jól hidratáló és mattit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Jól hidratáló és mattit!

Steffi89

2020. április 10.

Nagyon szeretem, hidratál hamar beszivodik nem nehezíti el a bőrt, már régóta használom, semmilyen arckremet nem tudok használni a Chaneltől a Bebe-ig drágább olcsóbb krémeket próbáltam de zsíros és pattanásos lett a bőröm tőlük. Egyszer véletlenül a Neutrogena Cream Gél arcapolot vettem és alig vártam hogy el fogyjon határeset volt. A bőröm kezdett zsirossá válni és pattanások jelentek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak