Neutrogena

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2019. március 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, ápoló water-gel, egész napos, folyamatos hidratálást biztosít egyedülálló összetevőinek köszönhetően. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Ár: 3900 , Eladó: MormiOrsi
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
kitty1029

2019. november 20.

Hosszas hezitálás után döntöttem úgy, hogy megvásárolom ezt a terméket. A legjobb döntés volt! Puhává teszi a bőröm azonnal, könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után, reggelre pedig nem fényesedik ki tőle a bőröm T-vonalban. Nekem a ritkán megjelenő 1-2 gyulladt pattanásra is jó, ill. segít elhalványítani a piros foltokat. Borsó nagyságú adag elég belőle a teljes arcra, és ez az első arckrémem, amit elhasználtam, most pedig gondolkodás nélkül újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

ancsa428

2019. október 23.

Az ára picit borsos, viszont mivel kombinált bőrre nehezen találni hidratálót, így úgy döntöttem, kipróbálom. Nagyon könnyű, jó illatú termék, a bőröm gyorsan felszívja, igazán frissítő a használata. Fekete szappanos mosás után mindig teszek fel belőle reggel és este is. Ja, és nagyon pici is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

amja

2019. október 15.

Nekem nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál. Vizes állagú, nem nehéz, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

amygdala0131

2019. október 9.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy ezt a krémet, vagy a creme gelt vegyem meg, végül emellett döntöttem. Szerintem nyárra kiváló választás volt, frissítette a bőrömet, és táplálta, nehéz, ragacsos érzet nélkül. Könnyen beszívódik, ezért szépen lehet rá sminkelni. Az őszi/téli hónapokra pedig kipróbálom majd a creme gel változatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

kissmeska

2019. október 8.

Sokáig szemeztem ezzel a krémmel, rengeteg véleményt elolvastam róla. Csak nappalra használom, mert éjszakára nem érzem elég táplálónak. Smink alapként tökéletes. Az én elvárásaimat teljesítette. Enyhe illatával és vizes állagával nekem élmény a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

barczazita

2019. október 5.

Nem ájultam el tőle, de elhasználtam egy tégellyel. Nem rossz, de annyira nem is hidratál jól. Pozitívum, hogy gyorsan beszívódik. A The ordinary hidratálója ezerszer jobb, és kedvezőbb is az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Fancsi0018

2019. október 5.

Régóta használom az arclemosóját, az hatalmas sikert aratott.
A krémet 70%-os kedvezménnyel sikerült beszereznem, és nem okozott csalódást. Minden jó benne: nem zsíros és babapopsi puhaságú az arcbőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Régóta használom az arclemosóját, az hatalmas sikert aratott.

evi14

2019. október 4.

Nem rossz krem, de nem hozza azt amig igert. Nem ereztem annyira a hidratalast amennyire szerettem volna. Kar, mert a tobbi Neutrogena termek nagyon jo es sokszor hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

krisztinakasza91

2019. október 3.

Zuhanyzás és arcradírozás után használom minden nap. Mióta megvan azóta szebbnek érzem a bőröm, nem zsírosodik annyira, nem termelődik annyi faggyú. Korábban sokszor éreztem hogy száraz és húzódik a bőröm, főleg télen de nem foglalkoztam vele és később ez zsírosodásba csapott át. Ezzel a krémmel ez már nincs. Könnyű állagú, hamar beszívódik, nagyon jó illatú, jó árban is van mert egy tégely nagyon sokáig elég. Egyik kedvencem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Kiscsillag1988

2019. szeptember 17.

Mint eddig minden Neutrogena terméket, ezt is nagyon szeretem és nem bántam meg, hogy megvettem. Eleinte kicsit drágának tartottam, de abszolút megérte. Puha, selymes lett tőle az arcom, nem mellesleg az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak