KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boni04, Módosítva: 2018. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, ápoló water-gel, egész napos, folyamatos hidratálást biztosít egyedülálló ösdzetevőinek köszönhetően. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel minta
Ár: 100 Ft/db , Eladó: BlairM
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy csomagautomata - fizetés banki átutalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

namneman

Korcsoport: >54
2018. július 9.

Húúúúúúúúúúú, végre egy könnyű krém, ami nem allergizál. Először a kézkrémet vettem meg, és megdöbbentett a hatása. Már másnap vettem egy gél hidratálót az arcomra. Szinte minden krémtől előjön az arcomon az atópiás dermatitiszem, pár kivétel van csak és most ez.Szuper

namneman
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 9.

Vala111

2018. július 4.

Meglepődtem mikor kinyitottam, soha nem volt még gél hidratálóm. Nagyon gyorsan felszívódik, számomra frissességillata van, mintha víz mellett lennék.
Télre lehet hogy kevés lenne, de jobb időben smink alá pláne nagyon könnyű vizes hidratáló.

Vala111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Onewitch

2018. július 3.

Az egyik legjobb arckrém,amit valaha használtam. Simán ver néhány high-end márkát is!Az állaga géles-krémes, nem ragacsos, hamar beszívódik és nagyon jó bőrérzetet hagy maga után. Ár-érték arányban szerintem ma ennél jobb arckrém nincs a piacon.

Onewitch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Yvike

2018. július 2.

Ez a krém egy csoda. Nyárra egy álom. Szuperül felszívódnak, nem hagy ragacsos érzetet maga után, matt marad a bőröm. Talán télre kicsit kevés.

Yvike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

annaerdei

2018. június 23.

Igaz nem hasznalom regota de egy konnyu kis arckremet kerestem a normal boromre nyarra ami gyorsan felszivodik es nem hagy maga utan ragacsos fura reteget.

Nos ez PONT OLYAN! Sok kremet probaltam de mind ottmaradt orakon at az arcomom:/ de ez nagyon hamar beszivodik, selymes utana a borom. Szoval eddig nagyon szeretem.
Ar ertek aranyban is jo !

annaerdei
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Ar ertek aranyban is jo !

PappBettina

2018. június 22.

Engem a Uriage Eau Thermale Water Sleeping Mask-ra emlékeztet, nagyon szeretem azt is. Nyárra kerestem egy könnyű, gyorsan felszívódó hidratálót.Tökéletesen megfelel a célnak, reggeli smink előtt is kellemes a használata. Az egész Hydro Boost család tetszik, majdnem mindent használok is belőle.

PappBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Sunnyvagyok

2018. június 21.

Nyárra kerestem valami könnyű gél állagú hidratálót, így nagyon örültem mikor szembetaláltam magam ezzel a termékkel a Dm polcain! Elég egy keveset felvinni belőle, nagyon könnyen terül, jól el lehet oszlatni. Addig masszírozom a bőrömbe, ameddig be nem itta az egészet. Nagyon jó sminkalap, nem zsírosodik tőle a bőröm!
Az illata is finom, nem tolakodó, kellemes!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Az illata is finom, nem tolakodó, kellemes!

lilluskoroknai

2018. június 6.

Ledöbbenve tapasztalom, hogy a krém magyarországi ára 5000 ft körül van, mivel Ausztriában 10€- ba fáj. Ez egy tökéletes termék, teszi a dolgát mindenféle negatívum nélkül. Szeretem, már a 3. tégellyel használom!

lilluskoroknai
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Nyancatfluff

2018. június 5.

Tökéletes gél állagú, egyszerűen tökéletes:)

Nyancatfluff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Tökéletes gél állagú, egyszerűen tökéletes:)

creammaniac

2018. május 13.

Imádom az illatát, az állagát, nyárra tökéletes arckrém! Kombinált bőröm van, pattanásokra hajlamos, de szerencsére ez a krém nem okozott ilyen problémát. Felkenés után pár perc alatt beszívódik, lehet rá sminkelni is vagy fényvédőt tenni, jól hidratál.

Nekem az egész Hydro Boost termékcsalád nagyon bejött, próbáltam még a lemosó gélt és az Aqua peeling-et is, a szemkörnyékápoló is tetszik. A termékek illatával nem tudok betelni!

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak