Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

vidaagnes98

2021. április 4.

Legeslegjobb testápoló, amit valaha próbáltam! Többször újravettem már. Gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a bőr utána, és már egy használat után is érezhető javulást hoz a száraz bőrnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Nikolett9

2021. március 22.

Valamelyik összetevőjére allergiás lehetek, mert egy használat után apró piros kiütések árasztották el az egész karomat miatta. Soha nem történt velem még ilyen egy krém használatakor sem. Szerencsére akciósan vettem fél áron, és továbbajándékoztam édesanyámnak, aki szereti, használja. Csak emiatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Télen használom leginkább, sokat segít. Más termékekkel váltakozva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Szethy00

2021. március 1.

Szuper hatás, szuper illat. Isotretinoin kúra miatt nagyon kiszáradt a kézfejem, este bekrémeztem és reggelre teljesen rendbe hozta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Mamamacica

2021. január 23.

Hatása a következő fürdésig/zuhanyzásig tart. Nem irritál, egész gyorsan beszívódik. A könyék bőrére kevés, oda a márka piros kézkrém koncentrátuma szokott kerülni. Az illata nekem nem igazán tetszik, de elviselem.
Igazán rosszat nem tudok róla írni.
Még van belőle. Ki fogom próbálni az illatmentes változatát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Igazán rosszat nem tudok róla írni.
Még van belőle. Ki fogom próbálni az illatmentes változatát is.

TekiLala

2020. november 30.

Ekcémás, száraz a kezem, minden kézmosás után muszáj hidratálnom, ezért egy nap rengetegszer kell krémet használnom. Sok fajta Neutrogena krémet próbáltam már, de ez vált be a legjobban. Szinte egyből érződik a bőrömön a hidratáció anélkül, hogy ragadna. Szeretem az illatát is, nagyon természetes. Árban is megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Berill23

2020. november 29.

Elégedett vagyok vele,jól hidratál,gyorsan beszívódik,az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Elégedett vagyok vele,jól hidratál,gyorsan beszívódik,az illata is kellemes.

Vivientth

2020. november 25.

HATALMAS CSALÓDÁS
Az itteni vélemények alapján választottam ki, azt gondoltam hogy ideje beruháznom egy minőségi testápoló krémre. A mai napon el is kocogtam és vettem egy 400ml es kiszerelésűt. Egy órája vittem fel, de a bőröm még mindig ragad tőle. Nem fogom újra vásárolni, az biztos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

HATALMAS CSALÓDÁS

lildiko

2020. november 17.

Három tubust vettem meg belőle, az első kettő csoda volt, végre volt egy testápolóm, ami legyűrte a viszketésem, aztán a harmadik már semmit nem csinált vele. Egyébként engem nem is nagyon hidratált, csak örültem hogy nem kell zebrára kaparnom a testem és normálisan el tudtam aludni, de reggelre ugyanolyan száraz volt a bőröm. Szóval tök jó volt eleinte, de aztán szerintem megváltoztatták az összetevőlistát benne, mert az illata is más volt, meg tényleg ég és föld volt hatásban is a különbség. Az lett a sorsa, mint majdnem minden más testápolómnak: masszázsolaj helyett egymás hátára kentük a férfimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Babika20

2020. november 14.

Szupi testápoló, télen nagy kedvencem, a kiszerelése is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Szupi testápoló, télen nagy kedvencem, a kiszerelése is nagyon praktikus.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.