Neutrogena

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

• hatékonyan regenerálja a bőrt
  • megnyugtatja és felfrissíti a bőrt
  • nem hagy zsíros filmréteget az bőrön
  • helyreállítja a száraz bőrt

Ár: 1424 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

domkatalin

2022. április 25.

Legjobb, leggyorsabban hidratáló testápoló, azoknak ajánlom akik mindent is kipróbálnak és még mindig száraz a bőrük, mint én, a legdrágább krémekig is elmegy az ember de felesleges mert visszatérek mindig ide....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

NPetra22

2022. április 17.

Száraz, vízhiányos bőröm van,de ez a krém tényleg jól hidratál, puhává teszi a kiszáradt részeket és nem kell állandóan újra kenni,ahhoz ,hogy a hidratáltság megmaradjon, úgyhogy megéri az árát. Gyorsan beszívódik ,semleges illata van és nagyon praktikus a pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

Fiszuli

2022. március 30.

Biztos mindenkinek megvan az az érzés, amikor egy kellemes fürdőzés és egy isteni illatú tusfürdő után bekenned magad testápolóval, hogy úgy igazán adj az érzésnek és a hidratáltságnak... viszont ez a bizonyos testápoló sokszor büdös, ragacsos, csúszol-mászol benne, és soha az életben nem fog beszívódni, mindent a pizsamád, köntösöd és ágyneműt szipákol magába, sőt, ha véletlenül hozzá érsz kenekedés után 2-3 órával a bőrödhöz, undorító barna trutyiként "hámlik le" rólad a felkent testápoló. Nos, én megboldogult tini koromban, ide s tova 15 éve ezek miatt a szörnyű élmények miatt hagytam fel a testápolózással, gondoltam én, hogy véglegesen. Ám eljött a vég, betöltöttem a 30-at és a bőröm piszok módon intoleráns mostmár a hideggel, pedig még tisztességes tél sem volt idén (sem). A kezemet is a piros Neutrogena-val kell ápolnom hetente 1-2 alkalommal (áradoztam már róla egy sort itt Krémmánián a múltkoriban) és a testem is kívánja az extra hidratálást, mostmár nincs mese. Szóval mivel a termékcsalád kézkrémjével annyira, de annyira meg vagyok elégedve, megvettem ezt a testápolót is, bár mintha a fogam húzták volna, mert előjött a rengeteg régi emlék a sok gusztustalan, büdös és soha-be-nem-szívódó testápoló miatt. Nos, ezt a terméket kb. egy hónapja használom, hatalmas megelégedéssel. Bekenekedek vele és pikk-pakk, be is cuppantotta a bőröm. Mire végig érek a lábamon, a karjaimon, már sehol nincs. Azonnal beszívódik. Az illata nagyon kellemes. Az állaga nagyon lágy, selymes, krémes. A pumpás kiszerelés zseniális. Egyelőre nagyon gazdaságosnak is érzem, a fele sem fogyott még el, bár tény, hogy elég hetente 1-2 alkalommal bekenekednem vele és ezt a kenekedést is igyekszem a szőrtelenítéses nap(ok) után csinálni. Tisztelettel jelentem, hogy a frissen szőrtelenített területeket sem bántja, nem irritálja, nem csíp, nem viszketek tőle sehol. A bőröm szerintem kisbaba koromban volt utoljára ilyen puha és selymes, ha napokig nem kenekedek vele, akkor is érzem, hogy teljesen megváltozott már pár használat után a bőröm állapota. Sikerült a helyi drogériában akciósan megvenni, de ilyen hatás mellett az se érdekel, ha legközelebb teljes áron jutok majd hozzá. Bár nagyon kíváncsi leszek, hogyha beköszönt a jó idő, mennyire fog visszahúzódni a kezem és a bőröm szárazsága. Viszont ez annyira piszok jó termék, hogy lehet "csak úgy" is bekenekedek majd vele heti 1-2 alkalommal, főleg, ha a melegebb időben is ilyen hihetetlenül jól be fog szívódni, mint most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

senita

2021. november 7.

Egyik kedvenc testápolóm. Gyorsan beszívódik, puhává teszi a bőröm. Nincs erős illata. Csak a parfüm miatt nem adom meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

ronivarga2001

2021. szeptember 16.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a testápolóval kapcsolatban.
Folyamatosan viszkető, rettentően száraz, pöttyös bőröm van, és pont azért választottam ezt a krémet, mert rengetegen írták, hogy tökéletes ilyesfajta problémákra. Néha hatott, néha nem, néha viszkettem tőle, néha nyugton maradt a bőröm. Nem csodaszer, de nem is olyan borzalmas, egyszer elhasználtam, arra pont jó volt, de nem tervezem újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a testápolóval kapcsolatban.

vincaminor

2021. augusztus 9.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, télen a hidegben és a sok kézmosástól kiszáradt kezeimre igazi csodaszer, és általában ezt veszem elő, ha erősen száraz a bőröm, már egy használat után is érezni szoktam a változást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

T.Edina

2021. június 16.

Azonnali regenerálást tapasztalható, gyorsan felszívodik, kellemes az illata, többször vásároltam már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

vidaagnes98

2021. április 4.

Legeslegjobb testápoló, amit valaha próbáltam! Többször újravettem már. Gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a bőr utána, és már egy használat után is érezhető javulást hoz a száraz bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Nikolett9

2021. március 22.

Valamelyik összetevőjére allergiás lehetek, mert egy használat után apró piros kiütések árasztották el az egész karomat miatta. Soha nem történt velem még ilyen egy krém használatakor sem. Szerencsére akciósan vettem fél áron, és továbbajándékoztam édesanyámnak, aki szereti, használja. Csak emiatt adok neki 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Télen használom leginkább, sokat segít. Más termékekkel váltakozva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0