Neutrogena

Ár:   1400 Ft és 1900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meva, Módosítva: 2012. október 24.

Ár:   1400 Ft és 1900 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nagyon száraz bőr lehet még érzékeny is, így speciális ápolást és figyelmet érdemel. Az új intenzív regeneráló testápoló érzékeny bőrre illatanyag mentes és speciálisan kifejlesztett formulája minimalizálja az allergia kockázatát. Használja 1 vagy 2 alkalommal naponta, különösen ügyelve a nagyon száraz területekre.

missk

2019. augusztus 22.

Tescos leárazás keretein belül jutottam hozzá, 400 ml 1400 ft volt, gondoltam, akkor már kipróbálom ! Nagyon száraz és irritált bőrre való, így borotválkozás utániként használom, ráadásul illatmentes és még pumpás is!! Pont ez miatt szeretem, plusz gyors felszívódik, szóval nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Sierra0120

2019. május 25.

Ez most nem az én bőröm véleménye lesz, hanem a kishúgoméé.
Szóval valami lett a nyakával, elkezdett kiszáradni így pólóvonalnál, hogy a hidegre, vagy esetleg valami ruhaneműre reagált így a kis bőre nem tudom, de a bőrgyógyász meglátogatása előtt gondoltuk kipróbáljuk ezt.
Konkrétan egy hét alatt eltűntette azt a száraz foltot, egyszerűen tényleg nem hittünk a szemünknek.
Én is kipróbáltam, nekem túl gazdag ez a krém, mindenesetre tudom, mihez nyúljak, ha gáz van! Köszi Neutrogena!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Ez most nem az én bőröm véleménye lesz, hanem a kishúgoméé.

csmelitta

2019. március 24.

Télen hajlamos nagyon kiszáradni a bőröm, ez idén hatványozottan igaz volt, már annyira viszketett, hogy helyenként sebesre vakartam magam. Az egyik barátnőm ajánlotta ezt a testápolót, szóval végső elkeseredésemben megvettem, és azt kell mondjam, teljesen átértékeltem tőle a testápolókat :D Nincs illata, nem tolakodó, gyorsan beszívódik és nincs utána zsíros érzet, emellett remekül nyugtatja a bőrt! Már 1-2 nap alatt elmulasztotta a viszketős bőrszárazságot, csodás puha bőrt varázsol valahányszor használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Szandika12

2019. február 22.

Update: Nekem megnyugtatta a sütőtől megégett karomat, bekentem vele 3-szor-4-szer jó vastagon rajta hagytam, fél óra múlva elmúlt a fájdalom és mikor rajta volt is csökkentette a fájdalmat közben, igazából ha van ilyen szintű égési sérülésem az órákig szokott fájni, úgyhogy nekem klassz volt erre is :).

Ez is nagyon tetszik, ezt a koliba, másikat barátomnál használom. Kiváncsi voltam erre a piros Neutrogenára is, hogy mit tud és gondoltam veszek egy illatmentest :). Aggódtam, hogy befog-e szívódni, de szerencsére nagyon gyorsan bele tudtam masszírozni a bőrömbe. Állagra ez picit zsírosabb testápoló, mint a szedres nagyon kiváncsi vagyok rá. :) Itt és éreztem a tisztaság és üdeség érzetet, valamint nagyon tetszik a piros csomagolása :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

tiffanyriti

2019. január 5.

Nagyon jó testápoló! Érzékeny, száraz, viszekétsre hajlamos a bőröm. Ez a testápoló aznban szépen yugtatja, hidratálja és mintha valami védőréteggel fedné be a bőrömet. Illata is tetszik, szolid, nem tolakodó. Inkább sűrübb krém, de gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Hambekvirag

2018. október 4.

Baba korom óta ekcémás vagyok, és már szó szerint minden létező testápolót kipróbáltam már, de mindegyikben volt valami ami nem tetszett. Vagy az illata nem tetszett, vagy irritálta a bőrömet, vagy fura állaga volt, nem szívódott be stb.
Ez a tökéletes testápoló számomra. Egy csoda hogy végre szteroidok nélkül is tud normálisan kinézni a bőröm. Nagyon jól hidratál, nem hagy undorító ragacsos érzést maga után és kicsit sem irritálja a bőrömet mert nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Moni86

2018. május 26.

A legjobb testápoló a világon. Évek óta kedvenc! Tényleg hidratál nem túl tolakodó az illata. Állaga sürű, de kenhető. Mindig van otthon 1-2 flakon :) nem csíp. Nem éget. Csodaszer télen. De nyáron is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

clara12

2018. május 1.

Nagyon jó testápoló, praktikus csomagolás, gazdagabb állagú krém, mégis gyorsan maradék nélkül beszívódik, szép INCI, nem csípte a nagyon száraz részeket sem. Akciósan nagyon megéri, ősszel újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Tejkaramella

2018. március 17.

Akciósan vettem , még nem volt Neutrogena testápolóm. Extra száraz bőröm csak úgy issza magába, szép selymes lesz utána. Párom is használja, viszketős, érzékeny bőrét szépen rendbehozta. Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

BLili

2018. február 27.

Nagyon gyorsan szárad és a legrosszabb állapotban lévő bőrt is könnyedén helyrerakja. Ugyanakkor, ha nem túl száraz bőrre keni valaki, akkor sem hagy zsíros érzetet. Nagyon megbízható termék. Több mint egy éve van meg egy nagy tubussal, és ugyanolyan az állaga, mint az elején szemben pl. az Uriage testápolómmal. Nagyon sokáig elég, és én szeretem az illatát is, kellemes, nem túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.