Neutrogena

Ár:   1356 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2011. december 8.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

Azonnal megnyugtatja még a legszárazabb lábak bőrét is. Klinikailag igazolt, hogy akár 17 órán át, hosszútávon hidratálja a bőrt és segít megakadályozni a bőrkeményedések kialakulását. A bőr megnyugszik, megkönnyebbül és észrevehetőbben puhábbá válik. Nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Juccimo

2019. december 28.

Nekem sajnos csalódás volt. Néhány éve télre vásároltam a Balea ureás lábkréme helyett, hogy a hideg időben valami erősebb, testesebb krémmel helyettesítsem. A krém maga nagyon zsíros, a kezemről konkrétan alig bírtam lemosni, de a lábamon nehezen szívódott be, én ezt nem tudom kivárni, és mivel rettenetesen fázós a lábfejem, így általában ráhúztam a zoknit és kész. Tudom, ez nem számít rendeltetésszerű használatnak, de a Balea ureás lábkréme ugyanilyen használat mellett sokkal látványosabb eredményt nyújtott (nem mellesleg olcsóbb is), így visszatértem ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

TaZsa

2019. december 8.

A legjobb! Ennyi. Egy kis habkő a zuhany alatt+ ez a krém és reggelre csodát tesz. Kézkrémnek is ezt használom mikor a tisztító szerek vagy a sok mosogatás után nagyon kiszárad a kezem azonnal helyre teszi, eddig ezt semmilyen kézkrémmel nem tudtam elérni. Nincs különösebb illata, elég testes krém (dehát milyen legyen?) és igen. nyáron bekent lábbal papucsban nem érdemes elindulni, én télen sem tudom elviselni úgy, hogy zoknit húzok rá, szóval marad az olyan nyugis estéken való használat mikor tuti nem kell már felkelned az ágyból különben vagy a papucs kenődik össze vagy jön a csempén való csúszkálás :D Az első használat óta még azt vettem észre, hogy ha nem kenem be akkor is hidratáltabb azóta a lábam. Cs.o.d.a.sz.e.r.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 8.

Lilium

2019. július 3.

Nekem sajnos minden nap használnom kell kencéket a talpaimra, mert amúgy brutál szárazak lennének. Szerintem annál nincs is rosszabb látvány nyáron, amikor meglátok egy amúgy tök csinos nőt a metróban, majd utána észreveszem a szétreped sarkait.. Na én nem akarok ilyen lenni, úgyhogy szorgosan kenegetem a lábamat. Rendszeres reszelés mellett nincs is velük bajom, de tény, hogy én nem engedhetem meg magamnak még egy ilyen zsíros krémnél se, hogy csak heti egyszer használjam.. Maga a krém testesebb állaga ellenére hamar beszívódik még nyáron is, viszonylag kiadós, így nem kell sokat kenni belőle. Nekem az illata is tetszik, az ára meg teljesen renben van, a többi lábkrém kb fele ekkora kiszerelésben kapható hasonló árral.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Deer

2018. július 24.

A legjobb lábkrém, a többi elbújhat mellette. Nagyon jól hidratál és egy hetes mindennapi használat után már elég csak heti 2-3 használat is az állapot fenntartásához.Csak esti használatra javaslom, mert nem azonnal szívódik be. Húzós az ára, de nagyon megéri, mert sokáig elég,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

Asztraia

2018. május 28.

Kellemes az illata, testes állaga miatt kissé nehezebben szívódik be, ezért én csak este kenem fel. Viszont nagyon jól hidratálja a lábamat, hosszantartó a puhaság. Eddigi legjobb lábkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

ZsokaN

2017. december 28.

Nagyon bejött. Már a második használat után tapasztaltam változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Nagyon bejött. Már a második használat után tapasztaltam változást.

titanilla25

2017. december 8.

Rendszeres használatával szépen rendben lehet tartani a lábfejeket vele,nagyon szeretem az illatát is az állagát is. Egy bajom van vele, még reggel is csúszkál a lábam tőle a cipőben,mondanom sem kell ez a nyári szandikban százszor rosszabb,ezért nyáron én nem is használtam. De az árát mindenképp megéri!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Kuro

2017. október 1.

Az elején nagyon hatásos volt, jó zsíros krém, mert főként glicerin az egész, oda-vissza voltam tőle. Idővel a hatása nálam gyengült, már szinte csak "szinten tartás" végett működik, a szárazságot nem kezeli. Kicsit zavaró az a filmes réteg, amit képez, kézről csak szappannal tudom leszedni, ami bekent lábbal elég kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Morticiaidol

2017. augusztus 30.

A legjobb lábkrém, amit valaha használtam. Sok-sok idővel meghosszabbítja a pedikűr hatását, ha esténként használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

delima

2017. július 1.

Az én lábamra csodaszer. Télen-nyáron, évek óta ezt használom az e nélkül kifejezetten kemény, száraz sarkamra. Ha valami miatt néhány napig kimarad, azt már megérzem, de amint újra elkezdem használni, azonnal érezhető a javulás. Zsíros tapintású, könnyen kenhető. az én bőröm gyorsan beszívja. Sokáig elég, az árát teljes mértékben megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate, Dilauryl Thiodipropionate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin