Neutrogena

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2013. január 7.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Védelmet nyújt a kezeknek és segít a meglévő pigmentfoltok csökkentésében.

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
hamamelis

2018. április 26.

Örültem, hogy fényvédős, de borzasztóan ragacsos, csúszós, fényes lesz a kezem tőle, utáltam. Le kell mosni, annyira. Pedig a rengeteg kézkrém közül, amiket próbáltam már, pont egy Neutrogena jött be eddig legjobban, de ez a krémjük nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

LoOlita

2018. március 1.

Borzasztó a szaga, ami nem is zavarna ha a következő pontok nem lennének igazak.
- Nem szívódik be, nagyon zsírós érzetet ad.
- zavar a viselése és egyáltalán nem hidratál
- ha ki van repedve a kezem borzasztóan csípi
- egyszer véletlenül megdörzsöltem a szemem ami előtte 1 ÓRÁVAL vol bekenve és olyan durván könnyezett tőle meg vörös lett hogy borzasztó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

- Nem szívódik be, nagyon zsírós érzetet ad.
- zavar a viselése és egyáltalán nem hidratál
- ha ki van repedve a kezem borzasztóan csípi

nefelejcs93

2017. július 26.

Ez már a sokadik termék amit Ecsetelő:) ajánlására vettem meg és milyen jól tettem .Fényvédős és öregedésgátló egyszerre, érdemes figyelni az akciókat és akkor lecsapni rá ,mert nem a legolcsóbb kézkrém de nekem bevált.Hamar beszívódik nem hagy ragacsos érzetet, jól záródik,abszolút táskába dobálós fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 26.

Trixi

2017. június 23.

Nekem nagyon bejött ez a kézkrém, fényvédős, illata nem bántó, viszonylag gyorsan beszívódik, puhítja, hidratálja a kezem számomra megfelelően. Kapható táskabarát kicsi és pénztárcabarát nagyobb méretben. A kémiai fényvédőket ki nem állhatom arckrémekben, de ebben a kézkrémben elmegy, nem is tudom, létezik-e fizikai fényvédős kézkrém egyébként. Az utóbbi időkben próbált kézkrémek közül (koreai, body shopos, L'Occitane, Himalaya, stb.) összességében ő a legjobb, hidratálás és bőrpuhítás tekintetében pedig kiemelkedően a legjobb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

TaZsa

2017. február 15.

Normál bőrömön nagyon jó használni. Gyorsan beszívódik és kellően hidratál. (Szerintem az extrán száraz bőrre nem ez a legjobb krém)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

Jexi

2017. január 31.

Anyukám használja és tökéletesen meg van vele elégedve. Használta a Neutrogena többi kézkrémjét is, de ez jött be neki a legjobban. Biztos újra fogja venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

FanniRebecca

2017. január 3.

Télen borzasztóan kiszárad a kezem, így kipróbáltam ezt a terméket. Tovább is adtam nemrég, mert nagyon nem vált be. Ragacsos tőle a kezem, nehezen szívódik be, a hidratáló hatása pedig minimális. Az árához képest nagyon gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

csaktom

2016. augusztus 7.

régebben használtam és szerettem. az én nem különösebben érzékeny vagy száraz kezemre éppen megfelelő volt az ápoló, hidratáló, zsírosító hatása, gyorsan és tökéletesen beszívódott, egy idő után azonban természetesebb kézkrém után néztem. de még most sem megszokott az SPF25 és szója-kivonat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Pofike

2016. augusztus 7.

Nem szerettem azt az erzest amit maga utan hagyott. Ragacsos furcsa erzes. Az illata sem ragadott magaval. Nem lettek puhabbak hidrataltabbak a kezeim. Ajandekba kaptam ezt a kremet magamtol amugy sem vettem volna meg. Szerintem draga es nem is hatasos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

lujzi

2016. április 3.

az spf miatt vettem, hozza a megszokott neutrogena minőséget, jól hidratál. de: lassan szívódik be, illetve nekem csípi a az ekcémás sebeimet, de ezek miatt nem lenne fair pontot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.