Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. február 20.

Kategória:   Samponok

A sampont speciálisan arra a célra fejlesztették ki, hogy maximális hatást fejtsen ki a fejbőrön, ugyanakkor kímélje a hajszálakat. Bizonyított, hogy egyhíti a korpásodást már az első használattól, valamint eltávolítja a feleslegesen képződött faggyút a fejbőrről. Használatával haja tökéletesen tiszta és láthatóan egészséges lesz.

szaboalexa99

2016. június 28.

Korpát teljesen megszünteti, viszont a zsíros hajjal nem tesz semmit. Nem szárít, sőt nagyon jó tapintású a haj utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

farfalla24

2016. április 15.

Volt alkalmam kipróbálni. Hát sem nem árt, se nem használ. Sajnáltam volna ennyi pénzt kiadni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

mobeto23

2015. december 28.

Nekem alapvetően zsíros a hajam. Hajlamos tél közeledtével bekorpásodni, ilyenkor szoktam megvenni ezt a csodaszert! Mert nekem az! Szerintem ennek a samponnak a fő célterülete nem a zsírosság, hanem a korpásodás megszüntetése. Csak a különböző hajtípusokon belül van belőle zsíros hajra való is.
SZÓVAL: én a korpásodás-probléma miatt használom, és 2-3 hajmosás (!!) után láthatóan javul a helyzet. Mire elfogy, addigra teljesen egészséges lesz tőle újra a fejbőröm. Emiatt nagyon szeretem, mindig visszatérek hozzá, ha ilyen problémám van. Az ára valóban kicsit borsos, de a kezelés végére megéri. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Lena16

2015. május 25.

Nekem sem használ. Nem éri meg. Ugyanolyan zsíros maradt a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

Nekem sem használ. Nem éri meg. Ugyanolyan zsíros maradt a hajam.

Dorine

2014. október 26.

Nekem sem használt. A mennyiségéhez képest nagyon drága, ezért gondoltam, hogy biztosan jó lesz. Ennek ellenére nem történt semmi. Sőt, még jobban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

vegyesz001

2013. december 24.

Nekem kicsit sem használt. Mint ahogy Dana1983 is írta, drága sampon a mennyiségéhez képest. Gyógynövényes, ,,zöldes" illata van, jól habzik, és nagyon sima, könnyen kifésülhető lett tőle a hajam. Semmi tartás, lelapul a hajam tőle és ugyan így zsírosodott, mint előtte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Dana1983

2013. március 27.

Sajnos kétnaponta kell hajat mosnom. Eddig még nem találtam rá olyan megoldást, ami kitolná a hajmosások számát 3-4 napra.
Ez a sampon elég drága, a kiszerelése elég kicsi, az illata szerintem gyógynövényes, finom. Arra számítottam, hogy majd jól kiszárítja a hajam mint a legtöbb zsíros hajra való sampon, ehhez képest nagyon puha lett a hajam és még balzsamot se rakok rá.
Elhasználtam egy flakonnal, de ugyanúgy kétnaponta kell hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 27.

Elhasználtam egy flakonnal, de ugyanúgy kétnaponta kell hajat mosnom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Ethylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.