Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szederke, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív regeneráló hatása azonnali enyhülést nyújt, és bőrét egész napra védetté, egészségessé varázsolja. Norvég formulája azonnal enyhíti a száraz bőr kényelmetlen, feszülő érzését. E-vitamin tartalmának köszönhetően segít megvédeni a bőrt a környezeti ártalmak okozta kiszáradástól.

zayrra

2019. április 6.

Az egyik kedvencem lett, nagyon jól hidratálja a nagyon száraz bőrt is, közepesen gyorsan beszívódik. Az ára kedvezőbb mint a leírásban és nem tudom, hogy létezik-e még 300 ml-es verzió, de amit én vettem az 200 ml-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Jelizz

2019. március 7.

Teljesen korrekt aron vettem, kedvelem a NEUTROGENA testapolokat , ezert nekem most o kellet. Tipikus marka illata van, mondjuk egy kicsit zsirosabb es nehezebb kem mint a tobbi , a hidratalasaval nemelegedtem meg, nekem tobb kell, ez pedig beszivodik es par orara mulva mintha nemis hasznaltam volna testapolot :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

barbyka01

2016. január 27.

Télen az egyik legjobb barátom, hamar beszívódik és nagyon jól táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Télen az egyik legjobb barátom, hamar beszívódik és nagyon jól táplál.

Gabriella1992

2014. július 14.

Nagyon jó, kevés is elég belőle, az állaga is pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Nagyon jó, kevés is elég belőle, az állaga is pont jó.

Bajbus

2014. április 8.

A márka többféle testápolóját kipróbáltam, de ez lett a kedvencem. Olyan iszonyú jól hidratál, hogy fele annyi is elég belőle, mint a többiből. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos réteg a bőrömön, az illata is finom. Szerencsére nem vajas állagú hanem krémes, én azokat nem nagyon preferálom. A bőrömet hosszú távon is hidratálja, nem csak a következő fürdésig, zuhanyzás után sem érzem már hogy húzódik a bőröm. Örülök, hogy kipróbáltam, egyenlőre ő a kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Iza

2014. március 24.

Nagyon tetszik ez krém. Gyorsan felszívódik és - a Neutrogena többi testápolójával ellentétben - nem csak zsíros lesz tőle a bőröm, hanem hidratál is. Ez a kedvenc téli krémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 24.

Adrienn08

2014. február 20.

Iszonyat száraz a bőröm, de még így is képtelen beszívni a krémet, annyira zsíros. Az illatát viszont imádom és nagyon gyorsan helyre teszi a szél által kifújt, kipirosodott arcom. Így még a zsírossága ellenére is megkapja az 5-öst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

szilvion

2013. december 31.

A termékcsaládból ez a kedvencem, kézkrémnek is szoktam használni, testápolónak is egy időben. sokáig elég, ez jobban megéri az árát, mint a többi termékük. Jól hidratál, viszont állandóra nem használom, mert nem hipoallergén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

szederke

2013. december 9.

Az egyik kedvenc testápolóm. A pumpás társaival szemben, ebből maximálisan ki lehet nyerni a krémet. Nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm.Az illata is kellemes. A 300ml elég sokáig ki szokott tartani nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.