Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít eltüntetni a mitesszereket: a krémes formula bőrradírozó mikroszemcséivel segít eltávolítani a faggyút és a szennyeződéseket, így megszünteti a pórusok eltömődését, mely a mitesszerek kialakulásához vezethet.

Segít megelőzni a mitesszerek kialakulását: mitesszerellenes összetevőjének segítségével a pórusok mélyéig tisztít és segít megelőzni a mitesszerek újbóli kialakulását. Klinikailag bizonyítottan segít a mitesszerek számának hosszútávú csökkentésében.

kabocika

2016. július 17.

Csak az előttem szóló sviraghoz tudok csatlakozni. Egy az egyben osztom a véleményét..ugyanezt tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

svirag

2015. november 30.

Nagy elvárásaim vagy reményeim voltak ezzel kapcsolatban . De sajnos a radírozáson kívül semmit hatását nem fedeztem fel . A mitesszerekkel szemben nulla .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

akamillas

2015. szeptember 3.

Hm, nekem semmi bajom az illatával. Viszont a hatásával annál inkább... Kellemesen radíroz, de én semmi hatást nem vettem észre, és nem csak a mitesszerekről beszélek most :( Nem hozta egyáltalán azt a frissen radírozott arcbőr érzést. Kb heti 1-2-szer használtam egyébként, mindennapra szerintem túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

featherflying5

2015. szeptember 2.

Minden reggel használom és szép az arcom (kivéve azt a bizonyos hetet a hónapban....), de az illatát méh enyi év után sem sikerült megszeretnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

melania

2015. június 5.

Minden nap használom már vagy 5 éve és eszem ágában sincs váltani, annyira bevált. Most viszont boltokban sehol nem látom már... Ha valaki véletlenül rábukkanna valahol, pls írja meg hol lehet még ilyet kapni. Addig is marad az iparfumeria.hu, mert ennek sajnos nem találtam helyettesítőt, minden más vagy szárít és irritál vagy nem használ semmit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

baranyeszter

2015. május 9.

7 évig használtam, az arcom zsírosodását egy reggeli használat szinte egész napra normalizálta. Most azonban már nem lehet kapni. Vettem egy másik neutrogena terméket, de az sajnos nem javít a zsírosodáson :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

lejlova

2015. március 20.

Én nagyon szeretem ezt az arcradírt, szinte minden nap használom. Vagyis szerettem és használtam, mert jó ideje nem találok belőle sehol. És más fajtát se Neutrogenából csak a rózsaszín grapefruitosat. Tudja valaki, mi lehet ez a maffia-cselekmény?

Amúgy nekem nagyon szépen rendberakta, megnyugtatta a bőrömet. Zuhanyzáskor mindig használtam, rajta is hagytam picit míg más cuccokat kentem magamra. A szemcsék engem elég jól radíroztak, nem kell durvább, így is pihe-puha volt az arcom lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Alizka

2015. március 1.

Azt kell mondanom, hogy nem ájultam el ettől az arclemosótól. Egynek elment, jól tisztít, de a mitesszerekkel nem csinált semmit. Még egy nagyon kevés van a tubusban, azt már alig bírom elhasználni... Nincs nagy gondom vele, az illata rendben, persze azért nem rajongok érte. Mindennapi használatra túl sok nekem is, szárítja a bőröm, de ezt nem írom a rovására, mert ezt minden ilyen típusú lemosónál tapasztalom. Nem veszem újra, mert simán tisztításra van jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

annroi

2015. január 8.

Már elhasználtam a felét, de nem érzem hogy bármit is használna. Csak heti egyszer használom, napi használattal nekem sok lenne, jól tisztít, és ennyi. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

d.nikcsi

2015. január 7.

Nem árt, de nem is használ... Este jó vele letisztítani az egész napos koszt, és szépen le is szedi. De ami a fő funkciója lenne, vagyis a mitesszerek eltávolítása és megelőzése, abból semmit nem teljesít sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.