Neutrogena

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Twyla, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A lágy, könnyen felszívódó hidratáló akár egész napos hidratálást biztosít. A bőr puhábbá válik anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Szalicilsavat tartalmazó összetétele a Clear Defend™ technológiával az első használatoktól segít megtisztítani a bőrt a pattanásoktól, és segít megőrizni a bőr védekezőképességét, hogy ellenállóbb lehessen a pattanásokkal szemben.

katucicu

2019. március 16.

Leakciozva vettem meg, es nem csalodtam. Nem tett semmi csodat, de nem is rontott az arcom allapotan, smink ala tokeletes. Egy-ket pattanas igy is kijott, de sokkal gyorsabban elmultak. Mindenkepp ujraveszem! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Kitti986

2019. január 24.

2 hétig használtam a termékcsalád arclemosója után, addig minden rendben volt, de sajnos rettenetesen elkezdte irritálni a bőröm, tele lett az arcom apró pattanásokkal és nagyon csúnyán kiszárította. Az illata nagyon jó, szerettem volna szeretni, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

RoxanaHorvath

2018. november 4.

Nálam sajnos nem művelt csodát. Egynek elmegy, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nálam sajnos nem művelt csodát. Egynek elmegy, de nem fogom újravenni.

Nyancatfluff

2018. június 5.

Nálam a mindennapos reggeli rutin része. A smink alatt jól helyt áll, smink nélküli napokra is kellően hidratál és nem zsírosít. Nagyon tetszik, hogy nincs benne olaj, ezértnem tömíti el a pórusaimat. Már vagy 10 (és nem túlzok:)) tubussal elhasználtam és tuti, hogy megint újraveszem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

krizsaneniko

2018. május 14.

Olyan krémet kerestem, amit alapozó alá tudok használni nappalra.
A bőröm kombinált, így T zónában nagyon zsíros, máshol pedig száraz foltok mindenütt. Egy tubussal használtam el ebből. Az alapozó ugyan szebben mutatott az arcomon, amikor ezt a krémet használtam, de én nem vettem észre különösebb mattító, hidratáló hatást hosszabb távon. Persze a száraz foltok arra az egy két órára eltűntek, amikor felkentem a krémet, de utána ugyan úgy előjött úgyhogy nálam csak ideiglenes hatást ért el. Napközben, estefele is párszor újrakrémeztem az arcom, akkor úgy jó volt, ezért kap 3 csillagot. Hamar kifogyott sajnos, így annyira nem gazdaságos szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Olyan krémet kerestem, amit alapozó alá tudok használni nappalra.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.