New York Color

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   drogériák, online

24 órán keresztül tart. Vízálló.

Katakonya

2018. március 24.

Leértékelve sikerült beszereznem. Nekem annyira nem tetszik nagyon halványan fog, ha több rétegben viszem fel akkor csomosodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

yudiger

2017. január 15.

A kezemen kipróbálva nagyon szépnek tűnt a színe (605 Brooklyn Mocha). A szememen sajnos már nem igazán látszik, hogy felkentem bármit is. Ettől függetlenül, lelkesen próbálgatom. A következő csalódás akkor ért, amikor az első használat után kiesett a hegye. Ettől még használható (mert minden használat előtt visszadugom a helyére), no, de, na... Ennél azért egy kicsit jobban kellene adni a minőségre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

angyalka1225

2016. április 27.

Lehet, hogy vízálló, de ahhoz, hogy a tartósságáról nyilatkozni tudjak, látszania kéne, hogy felkentem valamit.. Aranyszínűt vettem, remélve, hogy egy kis fényt csempész a szemzugomba... Nem csempész ez semmit. Kipróbáltam a szemöldököm alá is, ott meg inkább valami fura színű ragacs mutatkozott, még jó, hogy legalább ott se szembetűnően. Na és a csattanó: második(!) használat után kitört a hegye... Pedig nem erőltettem. Legszívesebben visszavittem volna a boltba, hogy "ezt mégis hogy gondolták?!". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Csilluska

2015. április 9.

Eddig nem igazán figyeltem fel a NYC termékekre, de most volt egy olyan akció a drogériában, hogy két szemre való sminkterméket adtak 5 euróért, úgyhogy vettem 2 ilyen szemceruzát. Egy fehéret (Rockefeller Center Snowflakes) és a képen látható, aranyos-rózsaszínest (Murray Hill Champagne). Az utóbbit önmagában is szoktam használni az egész szemhéjamon, a fehéret pedig egy-egy szemhéjfesték alá, hogy jobban kiemelje a színeket. Igazából meg vagyok velük elégedve, de semmi extra, nem "csodaszer" egyik sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.