New York Color

Ár:   825 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boni, az összetevőket feltöltötte: Adriana, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   drogériák, online

Matt arcbőrt biztosít akár 8 órán át, meggátolja a bőr kifényesedését. Természetes a hatása és hagyja a bőrt lélegezni.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Első alapózom volt,majd újravettem,de utána lecseréltem.Nagyon gyorsan szárad,illetve a télen száraz,kissé hámló börőmön nagyon érdekes látvány volt.Egy ellensége van,az pedig a víz...:D Egyébként ennyi pénzért nem lehet csodaszert venni,de legalább anno jó volt tapasztalatnak.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

flowing

2017. január 20.

Első alapozóm volt, így nem voltak nagy elvárásaim. A fedése tényleg nem túl erős, de szerencsére nem is olyan alapozót kerestem. Ami hatalmas pozitívum, hogy pontosan a bőröm árnyalatában gyártják, hihetetlen mennyire illeszkedik a bőröm színéhez. Emiatt tőlem 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Wehler

2016. március 21.

A 002-es árnyalatot vettem meg, mert így télen világosabb a bőröm, de amúgy majdnem kreol vagyok (sajnos). Ez egy vacak!! Olyan gyorsan szárad, hogy csak foltosan lehet felkenni, plusz ráadás meglepi, hogy 1 óra múlva vagy 5 árnyalatot sötétül és rémes volt a nyakam és állam vonala, nem beszélve arról, hogy épp világosítani kívántam a képemen!! ááááá utálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

yuuki

2016. január 8.

Évekkel ezelőtt vettem ezt a borzadályt, örültem hogy végre találtam egy elég világos alapozót a fehér bőrömhöz.. Ez az öröm addig tartott amíg oxidáció után be nem sötétült kb 3 árnyalatot és lett olyan az arcom mintha nutellát kentem volna rá. (Erős a hasonlat, de tényleg borzasztó fehér a bőröm) És ha ez nem lett volna elég, a szemem is bedagadt tőle akárhányszor próbáltam használni. (szem környékre nem is kentem belőle pedig...) Sokáig igaz nem kísérleteztem vele mert nem volt kellemes ez alapozó miatt napokig itthon ülni mire lelohadt .. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

KoDalma

2015. szeptember 26.

Borzalmas ez az alapozó. Az egy dolog hogy semmit sem fed, de hogy egy mattosító alapozó zsírosítson az azért durva szerintem... Szemhéjalapozónak használom, mert a másra nem tudom, így szépen lassan majd elfogy remélem, mert nem szeretném kidobni a kukába, pedig sajnos odavaló lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

silver

2015. március 21.

2013. júl. 11. Egy elhibázott lépés volt megvennem ezt.
Az illatával semmi bajom nincs, engem a naptejre emlékeztet. A színe is rendben lenne így nyárra. Sőt, még a csomagolása is tetszik. De ezen kívül semmi jót, vagy akárcsak semlegeset nem tudok mondani róla.
Ennek az alapozónak konkrétan nincs fedése! Hülyén néz ki leírnom ezt a mondatot, de ez az igazság. Viszont cserébe olyan zsíros fényt ad az arcomnak, mintha szalonnával kenegettem volna. Ez a Natural Matte dolog egyszóval úgy kamu, ahogy van, és jól meg is bírságolnám érte a márkát, hogy ekkora hazugságokat ír a tubusra.
Szánalmas.

UPDATE
2015. márc. 20. Már-már perverz örömet lelek abban, hogy másfél évek elmúltával visszatérjek újból véleményezni a krémeket.

Először is, jól fenékbe rugdosnám azt a NYC-nél, aki elnevezte ezt a terméket.

A nevével ellentétben, ez NEM ALAPOZÓ. Alapozótól az ember korrekt fedést vár el, nos ennek a krémnek ilyen szuperképessége nincs. Jóindulattal nevezhetjük színezett hidratálónak, de fedni azt nem fog. Pozitívum: nagyon világos bőrön is elmegy. Negatívum: csak szép bőrű embereknek jó, akiknek nincsenek bőrhibáik, vagy legfeljebb általános színkülönbség kiegyenlítésére szeretnék használni.

A nevével ellentétben, ez NEM MATTÍT. Ennélfogva zsíros bőrön totális katasztrófa. Normál és száraz bőrön viszont egy olyan fényt ad az arcnak, amit nevezhetünk jó marketinges fogással akár egészséges ragyogásnak is, de azért én inkább ennek elejét veszem egy leheletnyi púderrel

Mindent összefoglalva: ez a krém csuda jó abban az esetben, ha alapvetően rendben van a bőröd, de nem szeretnél meztelen arccal megjelenni. Amúgy pedig: szar a megnevezés, szarul van feliratozva, szarul van árulva, emiatt pedig nem a megfelelő felhasználókhoz jut el. Ez egy személyiségzavaros krém. És egyáltalán nem csodálkozom, hogy egy csomó embert megtévesztett. Nem is csodálkozom a szar értékelésen. Nem is fogok neki 3 csillagnál többet adni, mert ennyire nem lehet idióta egy cég.

Egy kicsit azért persze titokban örülök, hogy rendbejött a bőröm annyira, hogy tudom használni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

2013. júl. 11. Egy elhibázott lépés volt megvennem ezt.
Szánalmas.

UPDATE

Először is, jól fenékbe rugdosnám azt a NYC-nél, aki elnevezte ezt a terméket.

r.edina21

2015. február 3.

Ez egy borzalom, még ha az ára nagyon kedvező is, felesleges pénzkidobás. Ez konkrétan úgy volt sz*r ahogy van. Még egy noném 100 Ft-os alapozó is többet tud és minden szempontból oda-vissza lekörözi. Még elajándékozni sem volt szívem, mert senkit nem akarok ezzel károsítani. Ha lehetne 1 csillagot sem adnék, annyira rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

sztike

2015. január 18.

Nem rossz, határozottan nem rossz. Elfogyott karácsonykor az alapozóm, ezért a nővéreméből kölcsönöztem egy keveset, ő használja ezt a fajtát. Az illata nekem nem tetszett, de alapozó, nem is az a dolga, hogy jó illata legyen. Mattítás terén az átlag alapozónál jobban teljesített, de nem érte el az általam használt Catrice szintjét. Nem ragad, nem kopik, nem barnul és viszonylag könnyű eloszlatni is. A fedőképessége lehetne jobb is, de egy erős 4est megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

hkitti

2014. augusztus 23.

Szerintem nagyon jó az ár-érték aránya, szépen fed és kellemes az illata. Találhatunk a színpalettán világos árnyalatot is, ami sajnos nem minden márkára igaz. Az ígért mattító hatás viszont nem tart ki 8 óráig, ez az egyetlen negatív tulajdonsága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

lucintaa

2014. augusztus 16.

Mikor megláttam leakciózva, rögtön be akartam szerezni. Láttam, hogy elvileg mattosít, ráadásul a legvilágosabb árnyalatból már egy darab volt. Tester alapján bevált, így a kosaramban landolt.
Hát, a maga valójában már kevésbé teljesített jól. Nem mattít, csak kb 1-2 óráig, utána sajnos ugyanolyan fényes és kizsírosodott lesz a bőröm, mint mielőtt felkentem volna. Megdöbbenve tapasztaltam azt is, hogy igazából alig van a tubusában... Leakciózva nem érzem pénzkidobásnak, de teljes áron biztos, hogy nagyon morcos lettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.