New York Color

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

Bonnieoo7

2020. december 13.

Kifejezetten a kedvencem, pedig jópár púderem, bronzosítóm, sminkgyöngyöm van. Még csak nem is a legdrágább, legkívánatosabb csomagolású termék, viszont finoman préselt - ezáltal csodaszép bőrképet ad. Pedig van némi kivetnivaló az arcomon, nem túl problémás, inkább tág pórusú, pirosodásra hajlamos, napra rögtön előjön a májfoltom. Ezzel simítom át púder helyett finoman a teljes arcomat, az orcákra többet téve. Alapozót nem, inkább korrektort használok, így nem nagyon tud megtapadni, ezáltal nem túl tartós. Ha ritkán alapozok, akkor természetesen nincs gond a tartósságával. Évek óta megvan és még csak most lett egy kis üresség a közepén. Nem mindig használom, mert nyáron alig sminkelek, a többi évszakban sem minden nap, de azért rendszeresen. Eszméletlen olcsó, elégedett vagyok vele minden téren. 🙂 Nem porol, néha a szemhéjamra is ezt teszem, ugyan rengeteg szemhéjpúderem van, de ha sietek a make up-al akkor tökéletes nyáron 1 színes szemceruzával feldobva. ✏ Ha csak 5 sminkcuccot választhatnék, akkor biztosan benne lenne! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

yukari99

2018. november 18.

Egész jó, már régóta használom, talán kicsit lehetne tartósabb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Egész jó, már régóta használom, talán kicsit lehetne tartósabb. :)

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Szamomra egyaltalan nem sargas. Jol pigmentalt, mar egy ecsetvonassal is szepen latszik. De jol lehet eliteni is ha sotetiteni szeretnenk. Vilagos borhoz is tokeletesen passzol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Beu

2017. augusztus 24.

Épp ma dobtam ki, mert már elég régen vettem. Eleinte szerettem, de rá kellett jönnöm, hogy eléggé sárgás, így csak ott porosodott a szekrényen. Egyébként szépen el lehetett dolgozni, viszonylag tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

PinkPrincess

2017. június 21.

Napi szinten használom már egy éve. Sok terméket kapunk olcsón, még mindig rengeteg van. Ma tört szét az alja és a tükrös része. :( Egyébként nem tudok róla negatívumot mondani. Nekem sokáig marad a bőrömön, fél napot biztosan. Tetszik az árnyalata, nem csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Olivia86

2017. május 9.

Jóval korábban megvettem, még mielőtt szembesültem volna a nagy kedvteléssel, ami körülveszi. Nos, én nem értem, miért ez a sok csillag :D Borzalmas az állaga, nem tartós, bár, ennyi pénzért ne is várjunk tőle csodát. Kukában végezte végül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

ceanne

2017. április 9.

Kb. 2 éve használom folyamatosan. Nuff said. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Kb. 2 éve használom folyamatosan. Nuff said. :)

danna113

2017. március 16.

Kicsit narancssárga, hiába mondja minden általam követett blogger, hogy nem az, de mégsem annyira, hogy túlságosan zavarjon és nem is látszik, amikor csak egy keveset visz fel az ember. Jól pigmentált, az állaga is nagyon jó: finoman őrölt és könnyű eldolgozni. Egyáltalán nem hagy "koszos" végeredményt" sem. A csomagolást én kifejezetten szeretem, tetszik, hogy ennyire kompakt és én sose éreztem azt, hogy gyorsan szét fog esni (nem is történt meg soha). Mostanában nem nyúlok annyit érte, mint régen, de még így is azt gondolom, hogy talán az egyik legjobb drogériás bronzosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

-Agi-

2017. március 6.

Nagyon világos, meleg tónusú bőröm van, aggódtam, hogy túl sötét/narancssárga lesz, de épp ellenkezőleg: a bőröm árnyalatához tökéletes, a hamvasabb, vagy akár a vörösesebb bronzosítók is koszosan és furán mutatnak. Télen is szeretettel használom, a nap végéig tart! Könnyű eloszlatni, építhető, korrekt a csomagolás, jó a tükör, jó az ára. Szerintem újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

Eszter1101

2017. február 14.

YouTube miatt vettem meg, nagyon sok külföldi YouTuber is dícsérte. Nekem nagyon bevált, illik a bőröm színéhez is. Egy nagy ecsettel viszem fel az arcomra, nagyon természetes végeredményt ad így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Methylparaben

Kaolin 0 0