New York Color

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Butterfly21, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

5 hatás egyetlen termékben:

• elfedi a bőrhibákat
  • minimalizálja a pórusokat
  • ápolja az arc érzékeny bőrét
  • megvédi a bőrt a külső környezeti hatásoktól
  • ragyogóvá teszi a bőrt

Zsozs

2017. október 26.

Nem szeretem igazán az alapozókat mert úgy érzem mintha fulladozna alattuk a bőröm, így mióta léteznek a BB krémek csak azokat használom(kivéve ha alaposabb fedésre vágyom). Egy darabig nem lehetett kapni a kedvencemet szóval megvettem a fenti terméket. Az állaga már az első használatnál is fura volt, mintha két részből állna: egy töményebb,testszínűből és egy átlátszó,híg folyadékból..de azért összeráztam(semmi változás). Párszor használtam,de teljes kudarc. Szerintem nagyon csillogós, van egy érdekes szaga és az állaga már csak hab a tortán. Maximum színezett hidratáló mellé elhasználgatom,de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Sziluuun

2017. június 19.

Nyárra vettem, mert nem szeretek erős sminket hordani nagy melegben, és elég egy kis fedés is, h mégis szebb bőrképet kapjak. A fedése egy tízes skálán 1-2. igazából sok mindent nem csinál, így a funkcióját nem tölti be. Pluszban nekem felbontás után kb 1 hónappal elkezdtek külön válni az alkotóelemei. (értsd: vmi fura piros színű híg folyadék, és mellette meg egy testszínű sűrűbb állag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

avealena

2017. május 31.

Meg vagyok elégedve vele, bár túl erős színt vettem és kicsit elüt az arcomtól, de egyenletesen fed, könnyű érzést kelt a bőrön, viszont eléggé pici kiszerelés, ennyi pénzért nagyobbnak kéne lennie szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

kkatatonia

2016. december 18.

Úgy gondolom az öt kritériumból mindnek eleget tesz. Nagyon könnyű, tényleg lélegzik alatt a bőr, bár nagyon óvatosan kell vele bánni, és keveset tenni, mert különben maszk hatást kelt. Nincs sok benne, de ha okosan használjuk, teljesen megfelel. Könnyebb ha kis pontokban rakjuk fel és nem elkenjük, hanem szivaccsal pamacsolgatjuk. Alá ajánlott primer, mert könnyebb elkenni tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Manna98

2016. december 14.

Nekem nagyon kellemesen fed, kevés mennyiség is elég belőle. Hidratált, puha tőle az arcom. Egy minimális alapozót elbír még magán. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

dorkaww

2016. november 21.

Nekem a legsötétebb árnyalat, a bronzed radiance van meg, amit én kontúrozásra használok leginkább. Azt kell hogy mondjam imádom!. Nagyon kis mennyiség elég belőle és iszonyat szép kontúrvonalat lehet vele csinálni. Ha nem lenne por állagú bronzosítóm valószínűleg csak ezt használnám mert tökéletesen megfelel arra a célra is. Nagyon tartós így ár érték arányban verhetetlen. Elég sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Zsuzska79

2016. november 12.

Elégedett vagyok a termékkel. Ár érték arány megfelelő. alapozóval együtt a legjobb. Annyit jegyeznék meg, hogy amikor kinyitottam egy nagyobb mennyiség kifolyt. Még nem használtam ilyen krémet, nem tudom milyen állagúnak kell lenni, de azt megtanultam, hogy óvatosan nyissam ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Ramani

2016. július 1.

Nekem nem vált be.Iszonyatosan csillog és nem fed rendesen. Érzésre pedig, mintha maszk lenne rajtam. Drágának nem drága, de biztosan van ennél jobb ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

wifey

2016. április 28.

Ma sikerült végre kipróbálnom, pedig lassan egy hónapja már, hogy megvettem. A kezemre kinyomva teljesen megrémültem az árnyalatától, konkrétan barackszínű volt, kis csillogással, és némileg hab állagú. Mindenesetre feltettem, és csoda. Tökéletesen igazodik a bőrszínemhez, és nagyon egészséges fényt ad neki, eltűnnek a csillámok. Szépnek érzem magam tőle. Fedést nemigen vártam, hiszen ez csak egy BB, viszont ehhez képest ezzel is elégedett vagyok, sokat halványított a kis foltjaimon. Kár, hogy eddig nem próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Cuni95

2016. március 19.

Hölgyeim! Egy alapozás előtti kencéről beszélünk... Nem alapozó. Ez csak egyenletesebbé teszi a bőr felszínt, és tartósabbá a sminket, de ne várjuk el csóri kis BB-től, hogy elfedje azt, amit csak egy >>alapozó<< tud. A mikrocsillámok egyáltalán nem látszanak, tiszta és üde arcot kölcsönöz, vékony rétegben kell felvinni az arcra. Szerintem árban is jó, szaga nincs, én nem tudom ki mit talál büdösnek. :D Szerintem megtisztított arcbőrre alapozás előtt egy vékony réteg, és kész a szép pofika. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.