New York Color

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beleza, az összetevőket feltöltötte: b.timi.x, Módosítva: 2022. március 23.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

Olajmentes formula.

gomoripetra

2022. május 31.

Tinédzserkorom sztárja volt ez a púder, imádtam. Rengeteg tégellyel elhasználtam és nagyon szerettem a kis tükrös megoldása miatt újrahasznosítani a terméket, ha kiürült. Kellemes emlék, szerintem jó termék volt. Az összetétele miatt annyira nem szimpatikus utólag. Naturally beige árnyalatban volt mindig meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

RimmelAthen

2019. május 4.

Nekem hihetetlenül bevált ez a termék. Nagyon jól mattít és tartja magát egész nap az arcomon. Nem porol, és nincs poros hatás sem az arcomon. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

nusysan

2017. június 17.

Teszi a dolgát, de semmi különös. Régebben, első púdernek megfelelt, most már nem szórakoznék vele, hasonló áron vannak jobb drogériásak is. :) Esetleg ha vészhelyzetben kell lehet még felmarom, de akkor is inkább rimmel stay matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Ginerva

2017. február 1.

nem a legjobb egyáltalán nem tartós és nagyon porzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

nem a legjobb egyáltalán nem tartós és nagyon porzik

nusi96

2016. november 9.

Amit ígér, azt be is tartja. Megérte az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Amit ígér, azt be is tartja. Megérte az árát :)

alexandra326

2016. május 14.

Még csak két napja használom, de eddig nagyon szuper. Korábban használtam már Rimmel, Astor, Maxfactor, Catrice, stbstb púdert, de felejthetőek voltak. Ezzel végre nem fénylik át a fejem már pár óra múlva. Ezer forintért vettem, korrekt ár, Nem árt azért alá hidratálni szerintem. Egyelőre négyes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Makeupaddict

2016. április 29.

Elvoltam vele amig le nem ejtettem 20 centi magassagrol es SZANASZÉT tört ugyhoogy....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Dike01

2016. április 24.

Nem rossz púder viszont nagyon porzik , szem alatti korrektor fixálására épp megfelelt. Nem dobáltam nem hordtam magammal sosem mégis ripityára tört és áttöltöttem egy másik dobozkába mert a sajátjából folyamatosan hullott még lezárt állapotban is. Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

pannapanna999

2016. április 24.

Anyukámtól loptam el, ez egy nagyon jó kis termék. :)
Szuperül mattít, nincs "szaga" csaj semleges púderillata - ahogy alább is írták.
Sajnos már széttöredezett és csak pár "darabka" van már belőle, de amint tudom, újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Anyukámtól loptam el, ez egy nagyon jó kis termék. :)

Incsu

2015. december 6.

Kb. egy fél éve használom már. A bőrszínemhez tökéletes. Zsírosodásra nagyon hajlamos bőröm van. Néhány óra után kezd átfényesedni , de melyiknél nem ? Összességében , szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Emolliensek: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone