New York Color

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beleza, az összetevőket feltöltötte: b.timi.x, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

Olajmentes formula.

RimmelAthen

2019. május 4.

Nekem hihetetlenül bevált ez a termék. Nagyon jól mattít és tartja magát egész nap az arcomon. Nem porol, és nincs poros hatás sem az arcomon. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

nusysan

2017. június 17.

Teszi a dolgát, de semmi különös. Régebben, első púdernek megfelelt, most már nem szórakoznék vele, hasonló áron vannak jobb drogériásak is. :) Esetleg ha vészhelyzetben kell lehet még felmarom, de akkor is inkább rimmel stay matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2017. február 1.

nem a legjobb egyáltalán nem tartós és nagyon porzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 1.

nem a legjobb egyáltalán nem tartós és nagyon porzik

nusi96

2016. november 9.

Amit ígér, azt be is tartja. Megérte az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Amit ígér, azt be is tartja. Megérte az árát :)

alexandra326

2016. május 14.

Még csak két napja használom, de eddig nagyon szuper. Korábban használtam már Rimmel, Astor, Maxfactor, Catrice, stbstb púdert, de felejthetőek voltak. Ezzel végre nem fénylik át a fejem már pár óra múlva. Ezer forintért vettem, korrekt ár, Nem árt azért alá hidratálni szerintem. Egyelőre négyes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Makeupaddict

2016. április 29.

Elvoltam vele amig le nem ejtettem 20 centi magassagrol es SZANASZÉT tört ugyhoogy....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Dike01

2016. április 24.

Nem rossz púder viszont nagyon porzik , szem alatti korrektor fixálására épp megfelelt. Nem dobáltam nem hordtam magammal sosem mégis ripityára tört és áttöltöttem egy másik dobozkába mert a sajátjából folyamatosan hullott még lezárt állapotban is. Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

pannapanna999

2016. április 24.

Anyukámtól loptam el, ez egy nagyon jó kis termék. :)
Szuperül mattít, nincs "szaga" csaj semleges púderillata - ahogy alább is írták.
Sajnos már széttöredezett és csak pár "darabka" van már belőle, de amint tudom, újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Anyukámtól loptam el, ez egy nagyon jó kis termék. :)

Incsu

2015. december 6.

Kb. egy fél éve használom már. A bőrszínemhez tökéletes. Zsírosodásra nagyon hajlamos bőröm van. Néhány óra után kezd átfényesedni , de melyiknél nem ? Összességében , szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

H4eszter

2015. október 23.

Annyit vártam el tőle, amennyit ígér és azt betartja. Első púderem és nem is akarok egy ideig venni, mert nem vagyok fényesedésre hajlamos ősszel. Majd egyszer lehet újraveszem nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Emolliensek: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone