NIOD

Ár:   14 800 Ft és 22 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azutatir, Módosítva: 2017. december 13.

Ár:   14 800 Ft és 22 900 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rendkívül magas hatóanyag-tartalmú, 1% tiszta  Copper Tripeptide-et tartalmazó szérum, ami szakít a hagyományos szemlélettel, és az egyes problémák helyett a bőr általános egészségét és minőségét, a bőröregedés jeleit holisztikusan javítja.

• Hatásos a bőr általános egészségének a javítására
  • Segít serkenteni a bőr kollagéntermelését
  • A bőrt rugalmasabbá, ragyogóbbá, egyenletesebbé teszi
  • Segít normalizálni az idővel kitágult pórusokat
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

realet

2017. november 27.

A rengeteg Deciemes termék után, amikbe beleszerettem, valahogy sokáig vártam vele, hogy ezt a csodaesszenciát (közismert nevén: CAIS) beszerezzem. Egyrészt az ára miatt, másrészt azért, mert az előbbiek hatásával is igen elégedett voltam, nehezen tudtam elképzelni, mivel tudhat többet ez a kék lötyi.
Nos, még csak 2-3 hete használom, de teljesen meggyőzött. Általános értelemben lett sokkal szebb a bőröm (ez lehet, hogy bután hangzik), de a lényeg, hogy elmúlóban a régi, immár megszokott gyűrődések, bőrhibák. Sokkal feszesebb kontúrok és arcbőr, de mindez úgy, hogy tulajdonképpen a bőröm magától lett ilyen, nem annak a felszíni hatása, hogy valamit rákentem. Éppen ezért én csak reggelente használom, és bár igyekszem nem kihagyni egy alkalmat sem, ha mondjuk egy lusta vasárnap késő délutánig nem nyúlok az arcomhoz (az arcmosáson kívül, természetesen), akkor is ugyanolyan hamvaska, magától.
Amikor használom a CAIS-t, mindig kenek utána az arcomra MMHC-t, vagyis a NIOD hialuronsavas formuláját, mert a CAIS önmagában szárít picit szemkörnyéken. Így viszont tündérvarázspálca!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Lalage

2017. október 31.

Update 2 hónap használat után: 2 csillagról 5 csillagra emelkedett. Nem is én vettem észre, hanem a rokonaim, barátaim, hogy mennyire szép lett a bőröm. Egyenletes, feszes, ragyogó, alig látható pórusokkal. Megérte türelmesnek lenni. :)
1 hónapja használom minden reggel és este. Nagyon szeretnék hinni benne és várom a csodát, de az elmúlt egy hónapban semmilyen változást, javulást nem vettem észre az arcbőröm állapotán. Nem lett feszesebb, sem ragyogóbb a bőröm, nem csökkent a pórusaim mérete és a dehidratáltságon sem sokat segít.
Tényleg szuperül hangzik a leírás alapján, és értem, hogy hosszú távon hat, de egy hónapnyi rendszeres használat után elvárnék legalább minimális javulást a bőröm állapotában egy viszonylag drága szérumtól. Őszintén szólva sem az ára, sem a hatékonysága nem győzött meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

erika0325

2017. szeptember 15.

Erre a kis csodára vártam a legjobban, és úgy gondolom, hogy ez a szérum a fő felelős azért, hogy a bőröm konkrétan tömörebb lett, csipkedem magam és örömködök. Nagyon megválogatom mit használok, és tényleg igyekszem a megfelelő termékeket beszerezni, és a Deciem egy csoda cég, legszívesebben felvásárolnám az összes terméküket, bár van időm, lehet a végén tényleg ez lesz:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Pötyi

2017. szeptember 8.

Negyedik 30 ml-s üvegem elején járok, így nem megalapozatlan azt állítanom, hogy bőrápolási rutinom egyik alapköve. Nagyon misztikusan fogalmazzák meg ugye a termék "miért és hogyanját", így nehezebb nyakon csípni az eredményt. Illetve ott van az is, hogy ha valaki olyan komolyan veszi a bőrápolást, hogy ennyit invesztál egy termékbe, az egyéb fegyverekkel is harcol érte. Sose volt különösebben látványosan problémás (aknés, hiperpigmetációra hajlamos...) bőröm, 40 évesen a hidratáltságra/szárazságra, a pár havonta esetleg megjelenő 1-1 hormonális akne után maradó foltra, illetve leginkább a laza kötőszövet miatti feszesség vesztésre kell koncentrálnom. A fegyvertáramból (ami egyébként NIOD márkától még a Sanskrit Saponint, az SDSM-et illetve az MMHC2-t tartalmazza) másra bízom illetve tudom be a hidratáltságot, de az egységes bőrképben, a már csak sokhavonta (kopp-kopp) jelentkező 1-1 pattanásban, illetve a korábbiak folt nélküli gyógyulásában szerintem nagy szerepe van a CAIS-nak. Nagyon nehéz objektíven felmérni, de szinte biztos vagyok abban is, hogy javult bőröm feszessége. Jelenleg nem tudom elképzelni, hogy ne használjam rendszeresen. (A 3 hetes nyaralás előtt pánikban hívtam a skinsmart-os lányokat, és alig hittem a szememnek, amikor másnak valóban meghozta a postás. Életmentő volt, már a tudat, hogy nincs velem, lestrapálta volna a bőrömet :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

jirka

2017. augusztus 29.

2017.08.29.
Lentebb írtam, hogy ázsia rutinban ilyet még nem láttam. De, tegnap láttam, elém ugrott, hír formájában :) 2017. júniusában dobta piacra a Klairs a Midnight Blue Youth Activating Drop "kék vízét"- lásd: http://kremmania.hu/kremek/klairs-midnight-blue-youth-activating-drop - rövidebb listával, 20 ml, 30 dollár. Alkalmazni ugyanúgy kell, mint a CAIS-t, elégedettek vele a vásárlók, már aki írt róla.

2017.08.25.
15 ml (napi egyszeri használattal)=4 hét
Az első NIOD termékem volt, éjszakára használom. A NIOD nálam tőle számítva kezdődött el, mert egyértelműen komolyan kell vegyem őket. Nagyon érzékeny arcbőröm van, rozaceás, kipirosódó. Nálam a Retinol és származékai és magas hatóanyagú C-vitamin szóba sem jöhet, mert lemarják, kisebesítik az arcomat, hiába próbálom meg évről-évre a használatukat. A NIOD filozófiájában olyan dolgokat állít, melyek hihetőek, nem lőnek túl az ígéreteken, és bizony, amit ígérnek azt be is tartják. "Non-invasive options in dermal science", borzalmasan fapadosan fordítok - én kérek elnézést - de ehhez a mottóhoz nem kell nyelvismeret. Nincs irritáció, kellemetlen mellékhatások, kiegyensúlyozottan, megbízhatóan működik, és már az első héten tapasztalható jótékony hatása(i).
A CAIS (a kék víz) savanykás-fémes illatú, víz jellegű folyadék. Negyed pipettányi adag elég volt belőle, teljes arcra, nyakra, könnyedén fel lehet vinni az arcbőrre. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, utána mehet a többi réteg. A CAIS egy unikális lépés az arcápolási rutinban (ázsiai rutinban sem láttam hasonlót, erejét tekintve), és a tapasztalatom azt mondatja velem, hogy ő a VEZÉR a NIOD-ok sorában. A hatása nálam a bőrnyugtatásban mutatkozott meg, kiegyensúlyozott bőrszín és felszín, egészséges ragyogással. A rozaceás rajzolatok határozottan halványulnak. Pedig ezt nem is ígérte. Mit ígért? Egészséges bőrképet. Nekem már ez elég lenne, 40 felett nincsenek illúzióim, de a CAIS ezen is túl megy. It's a kind of magic! (ezt nem a NIOD mondja, hanem Connor MacLeod a Hegylakóban). Azóta mindenemet NIOD-ra cseréltem: SDSM (mist), SS (treatment), MMHC2, úton van felém a HV, és a következő körben az arctisztító LVCE és a most piacra dobott Survival (napvédő).
Árát tekintve ő a legdrágább (a támogató termékek szelídebb árúak, méretűk miatt is) terméke a NIOD-nak, ezt figyelembe véve szerintem kúraszerűen is megéri használni, például néhány havonta bedobni egy 15 ml-es kiszerelést a rutinba. A Deciem fejleszti a termékeit, így gondolom sokan láttátok, hogy idén novemberben jön a CAIS2.
Ajánlom: nem csak hiper-edukáltaknak (magam sem vagyok az).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

2017.08.29.

2017.08.25.
15 ml (napi egyszeri használattal)=4 hét
Ajánlom: nem csak hiper-edukáltaknak (magam sem vagyok az).

azutatir

2017. június 28.

Elég húzós az ára ennek a szériumnak, úgyhogy én csak a mini verzió rendeltem meg, de imádom! Fémes illata és kék színe van, vízszerű az állaga és az érzete, könnyen beszívódik. Tulajdonképpen olyan érzetet kelt, mintha vízzel megmosná az ember az arcát azzal a különbséggel, hogy utána nem feszül a bőr. A hatását tulajdonképpen azonnal éreztem: a pikkelyesen hámló bőrömet már másnapra megnyugtatta és elmúlt a hámlás tőle. Ha kihagyom 1-2 alkalommal, azonnal elkezd hámlani a bőröm, úgyhogy egyértelműen, hogy ez segít helyreállítani a megfelelő egyensúlyt. Nagyon jó, hogy bármivel lehet használni, nem okoz problémát a többi bőrápolási termék használata során. Imádom, újra fogom venni.

UPDATE: Újravettem, mert rájöttem, hogy kihagyhatatlan részévé vált a bőrápolási rutinomnak. Nekem, akinek folyamatosan hámlott az orra és az álla tökéletesen hidratált bőrt varázsol még akkor is, ha hámlasztok vagy retinolt használok. Eddig nagyon ritkán voltam hajlandó az utóbbira, mivel kikészítette a száraz bőrömet, de ha ezzel a szérummal kombinálom, akkor nyoma sincs a pikkelyes hámlásnak retinol használata után. Hidratáló krém nélkül eddig sehova nem mentem, de mostanra akár napokon keresztül hozzá sem kéne nyúlnom, mert a bőröm tökéletesen hidratált nélküle is. Mivel nagyon drága, ezért csak este vagy reggel használom, hogy spóroljak vele, de így is tökéletesen megfelel az elvárásaimnak a teljesítménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Decapeptide-22, Oligopeptide-78, Palmitoyl Decapeptide-21, Zinc Palmitoyl Nonapeptide-14, Myristoyl Nonapeptide-3

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Négy aminosavból álló peptid féle (arginine, glutamine, glycine, and proline), ami a "Renaissance" fantázianevű peptide complex része és a bőr tömörségét és feszességét hivatott növelni.

11 aminosavból álló peptid féle, ami a "Renaissance" fantázianevű peptide complex része és a bőr tömörségét és feszességét hivatott növelni.

A "Renaissance" fantázianevű peptide complex része, ami a bőr tömörségét és feszességét hivatott növelni.

"Renaissance" nevű peptid komplex része, ami állítólag képes a bőrt tömörebbé, feszesebbé és fiatalosabbá tenni. A gyártó szerint a Renaissance komplextől 4 hét alatt 38%-kal nő a bőr tömörsége, és a hatóanyag alkalmas a hegek minimalizálására is. (forrás)

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.