Nivea

Ár:   150 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Husiii, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Szappanok

A Nivea szappan lágy, krémes habjával gyengéden tisztít, és ápol. Aloe vera kivonatot tartalmaz.

Gica81

2017. május 5.

Illata nem sok marad a bőrön fürdés után, de kompenzálja az utána lévő hiidratált bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

csiniteki

2015. november 6.

Finom illat,tiszta érzés testre is ,nem habzik annyira mint a dove szappanok, de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 6.

szalmonik

2013. december 27.

Jól tisztít, én csak kézmosásra használtam. Nem szárít. Egy pici gondom volt vele: miután kivettem a csomagolásból, nagyon kellemes volt az illata, de ahogy fogyott én egyre kevésbé éreztem. Ezt leszámítva teljesen elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Reb

2013. május 13.

UPDATE: Lassan a végére érek, és ez csillagos hatos cucc, az árát is figyelembe véve (olyan 150 Ft volt). Teljes testre használtam, arcra is. (Az első vélemény a kézmosó kvalitásait méltatta.) Zuhanyzás alatt és kicsivel utána megvan az a jellegzetes, ragadós, száraz "szappannal-mosdottam-érzés", viszont utána eltűnik, és a bőröm puha, selymes, kellemes érzés, és egyáltalán nem száraz, nem húzódik, nem akad ki (volt már nagyon rossz élményem, ráadásul natúrszappannal, foltokban száraz, kiütéses, húzódik brrr... és ennek ez esetben semmi nyoma, pedig mondom, kemény 150-ért inkább vártam a "hideg zuhanyt"...). Jól tisztít (igaz, amolyan "csikorgósra"), az illata kellemes... mi kell még?
Negatívuma az, hogy 90 grammos, tehát kicsi, nagyjából egy hónapig vagy addig sem elég, ezt az ára azért kompenzálja valamennyire. Az illata nem tartós, de ez akár előny is lehet, pl. ha parfümöt használ az ember. Hidratálni nem hidratál, de ebben a kategóriában talán elnézhető.
Összességében véve nagyon kellemes csalódás volt. Elnézve azonban itt a Krémmánián a többi "zacskós Nivea" értékelését, úgy látom, nagy a minőségbeli szórás a termékek között.

Nagyon jó szappan! Ahogy az előttem szóló mondja: jó illatú és jól tisztít! Emellett nem szárít (csak egy hangyányit.... de a krémet is jobban veszi a bőröm).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

aniko_farago

2013. április 1.

imádom ezt a szappant jó az illata alaposan tisztít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

imádom ezt a szappant jó az illata alaposan tisztít. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Pirosas színezék.