Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Aktív hatóanyagai feloldódva egyenletesen eloszlanak a fejbőrön és a korpa kiváltó okaira fejtik ki hatásukat - segít eltávolítani a korpát és megakadályozza az újabb korpa kialakulását. Már az első mosástól hat. A gránátalma-kivonatot és UV-szűrőt tartalmazó összetétel segít megakadályozni a festett haj kifakulását, mely így hosszabb ideig megőrzi ragyogó színét. Mindennapi hajmosáshoz is alkalmas.

Kiszerelés: 250 ml

narancsfavirág

2014. április 16.

Sokszor újravettem ezt a sampont, és nagyon jónak találtam, viszont egyszer csak elkezdett viszketni és korpásodni a fejem. Tapasztalt krémmániásként megnéztem az összetevőket, és kiderült a turpisság, minden jóféle összetevőt kivettek belőle. A régi változat 5, a mostani 1, így 3 csillagra értékelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

firea

2013. március 27.

Már vagy 10 éve a Nivea korpásodás elleni samponjait használjuk a férjemmel. Ezt használom, mióta kapni lehet, de egyre ritkábban találok rá (már csak a Tesco-ban). Néha a férjemét használom (Nivea man korpásodás elleni sampon zsíros hajra). Mindegyik bevált. Ez az a márka, ami tényleg jó korpásodás ellen. A férjem már kismillió féle készítményt kipróbált, de eddig a Nivea termékei bizonyultak a nyerőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

kakaska

2013. január 28.

Nekem nagyon szárítja a hajam és annyira elektromos lesz, hogy öröm nézni...de pozitívuma az, hogy szépen dúsít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

hedigaga

2012. augusztus 21.

Eddig a legjobb sampon,amit életemben kipróbáltam.Fényes,puha lesz tőle a hajam és a színét is jól megőrzi,emellett ez az egyetlen sampon,amitől valóban nem korpásodom. Tökéletes:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Enca

2012. augusztus 2.

Ahhoz képest, hogy mennyire nem szeretem a Niveát, ez az egy termék az, amit már egyhuzamban négyszer-ötször megvettem. Megszüntette a korpát, mivel kb. ötnaponta mosom, nem látszik,hogy zsírosít-e. A saját színre festem a hajam, így azt nem tudom, hogy őrzi-e a színét.
Szeretem ezt a sampont, és a balzsamot is (bár azt csak télen).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Szeretem ezt a sampont, és a balzsamot is (bár azt csak télen).

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Nagyon jól megmarad tőle a hajszín. Anyukámnak vettem és nagyon megvolt vele elégedve. Még 3 hét után is olyan vörös volt mint festés után. Kicsit zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

gizidili

2012. január 24.

Egy éve kizárólag ezt használom. Nem fakul tőle a hajszínem, és az egyetlen sampon, ami képes volt megszüntetni a korpát a fejbőrömön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Stina

2011. december 5.

Nem vált be.
A festék tényleg nem fakult tőle, de a korpa nem hogy elmúlt volna, hanem még makacsabb lett. Nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

Nem vált be.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!