Nivea

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Kiméletesen távolitja el az elhalt hámsejteket a bőrről.Használata után a bőr kisimul,ragyogóbb,üdébb és tisztább lesz.

Habibzita

2020. október 29.

Szeretem a Niveát, ez a termék is jól sikerült. Zuhany alatt szoktam radírozni vele a bőröm, és mellé még hidratál is. A szemcsék pont kellemesen szedik le az elhalt hémsejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Szilvus87

2020. szeptember 29.

Csatlakozom azokhoz, akik szerint arcradír névvel illetni erős túlzás, mondjuk masszírozó gyöngyös arclemosó. Annak viszont tényleg jó. Reggelente használom, tiszta érzetet ad és eltávolítja az éjszakai arckrém enyhe filterét. De a radírozásra szánt kisebb-nagyobb szemcséket csak tilitolizni lehet az arcon.
Kap némi pontot, mert nem rossz, csak nem az, ami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Kap némi pontot, mert nem rossz, csak nem az, ami.

Gica81

2020. július 21.

Egy Nivea nyereményjáték alkalmával kaptam. Nagyon szerettem. Tetszett, hogy kíméletes volt a bőrömhöz. Minden alkalom után pihe-puha lett a bőröm és a jellegzetes Nivea illat sem maradt el soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

eeniko

2020. május 28.

Nekem tetszik, hogy csak kíméletesen radírozza ar arcomat. Leginkább reggel használom, nagyon frissítő, sima és pihe-puha lesz tőle az arcom. Utána hidratálok még egy kicsit, és indulhat is nap. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

szivecske

2020. január 13.

Radírnak gyenge nekem, de arclemosónak minden második lemosásnál jó. A szemem alatt néha picit csípi, de utána friss érzetet hagy és nem zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

6vilag

2019. december 26.

Hát az eredeti funkciójának egyáltalán nem felel meg. Én tusolózselének használom el, lufaszivaccsal. Arcradírnak semmit sem ér, legfeljebb sima arclemosónak. Szemcsék alig vannak benne, így radírozó hatása = nulla, legfeljebb tényleg kíméletesen tisztít, ennyi. Tusolózselének meg drága, bár soha ne vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Cicuka22

2019. december 13.

Hát nem vagyok vele valami elégedett. A szemcsék nem elegendőek szerintem. De a nagyobb baj vele, hogy rettentően szárít az ígérete ellenére. Nem lesz utána puha a bőröm, hanem krémezni kell rendesen, annyira feszül. Amúgy az 8llata fantasztikus, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Hene

2019. november 8.

Imadom az illatat, nagyon kis konnyed, gyengeden tisztit ezaltal heti 2-3 akalomma is szivesen nyulok utana!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

vadcseresznyefamag

2019. október 17.

Akciós volt, bedobtam a kosárba pedig már akkor voltak kétségeim mert a száraz bőrömre nem szoktam normál/kombináltra való kencét venni, csak erősen hidratálót, de kellett egy egyszerű radírka.
Szóval semmi extra elvárásom nem volt.
Meglepett a hatása mert fantaaztikusan hidratált és puhította a bőröm és ezt a hatást egész nap éreztem amit még az egyéb szérumokkal sem tudok elérni.

Újraveszem, de szerintem a bőrrípus megjelölést a gyártónak át kéne állítania, mert teljesen véletlenül leltem rá erre a kincsre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Szóval semmi extra elvárásom nem volt.

Evelyn31

2019. április 4.

Hetente 1x használom, elégedett vagyok vele. Nagyon kellemes az illata, állaga, utána pihe-puha lesz az arcbőröm. A szemcsék aránya is megfelel. Ár érték arányában szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.