Nivea

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Kiméletesen távolitja el az elhalt hámsejteket a bőrről.Használata után a bőr kisimul,ragyogóbb,üdébb és tisztább lesz.

Gica81

2020. július 21.

Egy Nivea nyereményjáték alkalmával kaptam. Nagyon szerettem. Tetszett, hogy kíméletes volt a bőrömhöz. Minden alkalom után pihe-puha lett a bőröm és a jellegzetes Nivea illat sem maradt el soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

eeniko

2020. május 28.

Nekem tetszik, hogy csak kíméletesen radírozza ar arcomat. Leginkább reggel használom, nagyon frissítő, sima és pihe-puha lesz tőle az arcom. Utána hidratálok még egy kicsit, és indulhat is nap. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

szivecske

2020. január 13.

Radírnak gyenge nekem, de arclemosónak minden második lemosásnál jó. A szemem alatt néha picit csípi, de utána friss érzetet hagy és nem zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

6vilag

2019. december 26.

Hát az eredeti funkciójának egyáltalán nem felel meg. Én tusolózselének használom el, lufaszivaccsal. Arcradírnak semmit sem ér, legfeljebb sima arclemosónak. Szemcsék alig vannak benne, így radírozó hatása = nulla, legfeljebb tényleg kíméletesen tisztít, ennyi. Tusolózselének meg drága, bár soha ne vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Cicuka22

2019. december 13.

Hát nem vagyok vele valami elégedett. A szemcsék nem elegendőek szerintem. De a nagyobb baj vele, hogy rettentően szárít az ígérete ellenére. Nem lesz utána puha a bőröm, hanem krémezni kell rendesen, annyira feszül. Amúgy az 8llata fantasztikus, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Hene

2019. november 8.

Imadom az illatat, nagyon kis konnyed, gyengeden tisztit ezaltal heti 2-3 akalomma is szivesen nyulok utana!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

vadcseresznyefamag

2019. október 17.

Akciós volt, bedobtam a kosárba pedig már akkor voltak kétségeim mert a száraz bőrömre nem szoktam normál/kombináltra való kencét venni, csak erősen hidratálót, de kellett egy egyszerű radírka.
Szóval semmi extra elvárásom nem volt.
Meglepett a hatása mert fantaaztikusan hidratált és puhította a bőröm és ezt a hatást egész nap éreztem amit még az egyéb szérumokkal sem tudok elérni.

Újraveszem, de szerintem a bőrrípus megjelölést a gyártónak át kéne állítania, mert teljesen véletlenül leltem rá erre a kincsre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Szóval semmi extra elvárásom nem volt.

Evelyn31

2019. április 4.

Hetente 1x használom, elégedett vagyok vele. Nagyon kellemes az illata, állaga, utána pihe-puha lesz az arcbőröm. A szemcsék aránya is megfelel. Ár érték arányában szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Noyko

2019. március 17.

Szerintem szuperül helyt áll ez a kis Nivea radír. Heti egyszer használom kb,tisztít,helyre rázza kicsit a bőröm. Én ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

tthvca

2018. november 15.

Nekem alapból száraz bőröm van, viszont az arcom zsírosodásra, fénylésre hajlamos. Ezt az arcradírt minden reggel használom, úgy, hogy utána egy könnyed arckrémmel kenem be az arcomat. Ez a kombináció tökéletesen bevált már évek óta! :) jár neki az öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.