Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melinda87, Módosítva: 2015. március 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló és regeneráló éjszakai arckrém normál és vegyes bőrre E vitaminnal és Hydra IQ-val. B5 provitamin tartalma révén segíti a bőr regenerálódását az éjszaka folyamán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

btia826

2022. január 15.

Ez egy teljesen jó krém lenne -száraz bőrre, télre, éjszakára- ha nem rakták volna tele ennyi illatanyaggal. Így viszont számomra használhatatlan, sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

K.B.Beatrix

2021. november 15.

Nem jött be. Kombinált bőröm van, T vonalban zsírosabb, az orcákon száraz. Kis mennyiséget kenve is olyan, mintha olajba mártottam volna az arcom. Több óra elteltével sem szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

CrazyHairDontCare

2020. november 21.

Még soha nem sikerült olyan korán megcsinálnom vele az esti rutinomat, hogy úgy tudjak elaludni, hogy már beszívódott, talán ha du 3-kor kezdenék neki :D Könnyen eloszlatható viszont és reggelre nagyon puha lesz a bőröm tőle. Elmegy kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

GZsanka001

2020. június 22.

Szerintem ez egy elég jó éjszakai krém, bár inkább télen használom amikor szárazabb a bőröm kicsit. Este bekenem az arcom és másnap reggel szinte baba popsi puhaságú az arcom.
Egy kicsit testesebb krémről van szó, szóval ha valakinek kombinált bőre van de mégis a könnyedebb krémeket szereti akkor nem ez a megfelelő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

GDSzonja

2020. június 3.

Nagyon szeretem a Nivea termékeit. Olcsó, nem irritál, jó illatú, állagú krém. Rosaceas érzékeny bőröm van, de bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

pomme

2020. május 26.

Az itteni szuper vélemények miatt vettem meg, vártam a csodát, de engem kihagytak belőle, úgy tűnik. Már nem tudom, mekkora kedvezmény volt rá, talán 25 vagy 50%, szóval pár száz forintba került. Ez az egyetlen oka, hogy nem 1 csillagot kap. A tégelyét imádom, végre nem üveg, végre akkora, amekkorának egy 50 ml-s tégelynek lennie kell, nem fél kiló és nem ordenáré nagy. Ha kifogy, megtartom, mert nagyon jó. Maga a krém nekem nem csinált semmit, pedig kenek én mindent a fejemre, van viszonyítási alapom. De ezzel simán ráncos homlokkal ébredek, pedig amikor lefekszem, nem ráncos...nem is értem, komolyan... Az állaga nem rossz, de nem szívódik be túl gyorsan és ha félálomban bemaszatolom szemkörnyékre, simán bedagad tőle a szemem. Kontaktlencsésként külön öröm picire szűkült duzzadt szemekkel küzdeni még a ráncos homlok mellett kora reggel. Tudom, fszért maszatolom oda, de van több olyan krémem is (pl a Corine de Farme termékei), amit maszatolhatok ahogy akarok, nem bántja a szemem. A bőröm minőségén a ráncoktól eltekintve nem rontott, nem lettek pattanásaim vagy több mitesszerem, de a regenerálástól meg a hidratálástól ez nekem messze van.

Update: másfél év elteltével úgy sem bírom elfogyasztani ezt a krémet, hogy kiraktam magam elé kézkrémnek...de az esetek többségében még én, a megtestesült lustaság is inkább kivadászom a nemtomhanyadik fiók mélyéről a csokis Avonos kézkrémet, minthogy ezt a soha be nem szívódó vackot használjam.

Update2: találtam egy bontatlant a "raktárban", gondoltam kipróbálom megint, hátha. Alapból krém fölé kentem, de úgy húzta a fejem, hogy 10 perc után muszáj volt lemosnom. Mármint, ha lejött volna, mert vastagon szappannal próbáltam leszedni (ezt a borzalmat nem fogom simogatni lemosókkal), és végül az lett, hogy megtöröltem az arcom és utána is ragadt. NAGYON. Remélem csődbemennek a kőolajos termékeikkel minél hamarabb. De ha kedvem lesz kifeküdni az Antarktiszon egy jégtáblára, akkor jól fog jönni, mert oxigénmentesre szigetel mindent. Jobban jártak volna, ha gépzsírt gyártanak, vagy WD40et, legalább hasznuk lenne. Aki ilyen márkával kenegeti a friss gyerekét, azt meg lecsuknám a p*csába ezek után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Rea96

2020. április 16.

A száraz bőrömre vettem még, hogy az éjszaka folyamán is hidratált legyen a bőröm. Az első éjszakai arckrémem volt, amit valaha használtam, de nagyon nagy csalódás volt. A nivea termékcsalád eddig összes kipróbált termékét imádom, de ez a krém valami szörnyű. Teljesen zsíros hatást keltett és még pattanásos is lettem tőle. A 3/4 dobozzal ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

mlexa

2019. december 21.

Kuponnal vettem féláron, így egynek jó volt, de az eredeti árát nekem nem éri meg. Az illata kellemes, tipikus nivea illat. Maga a krém elég sűrű, de azért kenhető. Nehezebben szívódik be és reggel tocsog az arcom az olajtól. Nagy regenerálódást nem vettem észre. Sőt, nagy hidratálást sem. Szóval olyan semmilyen kicsit... Nem venném újra még kuponnal sem, pedig egyébként kedvelem a Nivea termékeket, de ez nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

kacibog83

2019. április 11.

Vegyes érzéseim vannak/voltak a krémmel kapcsolatban. Mikor először próbáltam, talán melegebb volt az idő, így akkor az én kombinált, T-zónában kifényesedésre hajlamos bőrömnek kicsit soknak bizonyult. Többszöri nekifutás után csak a polcon állt a tégely. Idén azonban, még a tél vége felé úgy éreztem, hogy egy kis extra hidratálásra van szüksége a bőrömnek, ugyanakkor nem vizes, hanem egy valamelyest táplálóbb formula után kívánkozott az arcom, így ismét felkentem és csodák csodájára azóta is kitűnően működik. Most, hogy már tavasziasra fordult az idő, még mindig szeretem éjszakára használni, mert reggelre nagyon puha lesz tőle a bőröm. Az illatáért is oda vagyok, imádom a klasszikus Nivea illatot. (Akit zavar az erősen parfümös kozmetikum, az nagy ívben kerülje el.) Nem tudom, mi okozta a kezdeti nehézséget kettőnk kapcsolatában, talán a melegebb időjárás. Szerintem nyárra még éjszakára is sok lesz nekem, de addig is próbálom elhasználni és élvezni a jótékony hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

kisenikoke

2018. december 31.

Bele vagyok zúgva a Nivea arckremekbe.
Nagyon szuper termék!
Kiválóan végzi a dolgát. Könnyen beszerezheto, sokáig elég valamint jó áron kapható.
Az utódja ennek a kremnek most hogy elfogyott természetesen egy másik Nivea krém.
Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Bele vagyok zúgva a Nivea arckremekbe.
Nagyon szuper termék!
Bátran ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0