Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

peachyglow

2019. március 29.

1 éve használom és nagyon bevált. Nem zsírosít, nagyon jól hidratál, puha lesz a bőröm és nagyon szeretem az illatát, olyan frissítő.

Update: nem rossz krém de sokkal hatásosabbakat találtam azóta,és persze rájöttem, hogy az illat nem feltétlenül jó, hogy egyáltalán van neki :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Kinguska09

2019. január 17.

Nem nagyon szoktam arckremeket hasznalni mert sajnos zsiros az arcborom es eddig meg nem talaltam meg a megelelot adtam neki egy eselyt de sajnos az osszes nivea termek inkabb a szaraz borueknek kedvez
1. Nappali viseletre meg telen is fenyesiti az arcom
2. Nagyon zsiros lesz tole meg keves mennyiseg felvitelen is
3. Kipattogott az arcborom
Osszesegeben egy nagyon jo hidratalo krem konnyen beszerzheto es ar ertek aranyba veve jo de CSAK a szaraz borueknek ajanlom ! Az nem a nivea hibaja hogy nekem nem valt be :D igy adok 3 pontot mert a termekkel amigy nincs gond

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

1. Nappali viseletre meg telen is fenyesiti az arcom
2. Nagyon zsiros lesz tole meg keves mennyiseg felvitelen is
3. Kipattogott az arcborom

Ramada86

2018. október 17.

Nagyon szeretem eddig az egyik kedvenc nappali arckrémem, viszont most nyáron ez a könnyű krém is soknak bizonyosult mert kicsit nehezen szívódott be a bőrömbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Nika91

2018. szeptember 22.

Csak hűvös/hideg időben használom, akkor is inkább éjszakára. Hiába a vízbázis az én bőrömnek sok lenne nappalra. Így viszont nagyon jól hidratál, rendbe teszi, ha itt-ott kiszárítja a szél/hideg levegő, selymes és puha bőrt eredményez. Amúgy is Nivea fan vagyok, így az illata nálam 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Érzékeny a bőröm ezért nem tudok akármit használni, anyukám ezt ajánlotta, és használ. Kellemes illata van, puhítja a bőrömet és gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

chrsss

2018. június 13.

Nagyon szerettem ezt a krémet, mert kedvező ára ellenére kellemes állagú, jól hidratált, nem hagyott zsíros érzetet az arcon és az illata is klassz. Ebben az árkategóriában részemről verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Zsolt8912

2018. május 27.

Nálam bevált a termék, bajom nincs természetesen vele, de télire nekem is kevésnek bizonyult. Szeretem, hogy különleges az illata, mert a többinek valahogy erősebb és nagyon könnyen beszívódik. Mindig alapdarab a polcomon, mert tényleg azt kapom amit nyújt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

MissKB

2018. január 1.

Alapvetően elégedett vagyok ezzel az arckrémmel. A vízhiányos bőrömön jól működik, nem hagy maga után ragacsos, zsíros érzést, könnyen beszívódik, de télre kicsit kevésnek érzem, szóval ha elfogy másik krém után nézek. Egyébként finom az illata, nem tolakodó és nem a klasszikus Nivea krém illatú, könnyen eloszlatható, jól lehet rá sminkelni, viszont, sajnos én többször tapasztaltam, hogy hajlamos a kukacosodásra, emiatt mínusz 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Celia

2017. december 30.

Kellemes, könnyed állagú és illatú, jól hidratál, nem nehezít el, nem zsírosít, sőt mintha picit mattítana is. Habár szeretnék a natúrkozmetikumok felé fordulni minél jobban, ez tényleg bevált, mindenképpen elhasználom, és még az is elképzelhető, hogy vissza fogok hozzá térni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Siposmonika

2017. szeptember 27.

Eddig nem voltak jo tapasztalataim a nivea krémekkel szàmomra mindegyik nagyon zsiros hatàsú volt eddig. Ezt a krémet a jo vélemények alapjàn vettem. Nekem bevàlt. Nem hagy zsiros érzést a bőrömön. Kitart a nap végéig. Meg vagyok elégedve vele. Illatra kellemes,natur.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.