Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

• Hatékony védelem az izzadság és testszag ellen
  • Puha, bársonyos bőrt garantál közvetlenül szőrtelenítés után is
  • A tej értékes összetevőivel - vitaminokkal és ásványi anyagokkal - táplálja a bőrt
  • Bőrápoló, etil- alkohol mentes formula
  • Tiszta, friss illat

Nivea Beauty Elixir Deomilk Fresh Deo Roll-On 40ml
Ár: 900 , Eladó: NAPO
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!
laracroft

2019. november 20.

Klasszikus, finom, Nivea illat. Nem túl erős, parfümöt nem nyomja el (találkoztam már olyan deoval...).
Valóban nagyon gyorsan fogy és lassan szárad, ez utóbbit az öltözködésnél bele kell kalkulálni. Viszont ha az ember megvárja, amíg megszárad/beszívódik, akkor a ruhákat nem fogja meg, legalábbis eddig nem vettem észre, pedig már hetek óta használom.
Ami viszont óriási pozitívum, hogy hibátlanul teszi a dolgát! Nem vagyok egy túlzottan izzadós típus, de az gyakran előfordul, hogy egy adott dezodor mellett estére dezodor+izzadtságszagú lesz a hónaljam. Ezt több márkánál is tapasztaltam, itt viszont szó sincs ilyesmiről, este is csak a kellemes Nivea illatot érzem.
Számomra 5 csillag, mert nekem az a legfontosabb, hogy dezodorként működjön, ruhákat ne fogja meg, a többit elfogadható kompromisszumnak tartom. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Platina890413

2019. október 16.

Illatra klasszikus nivea! Én nem vagyok egy izzadós típus , így nekem megfelel! Lassan szárad , rajtam legalább is! Ruhát nem fogja meg. Kettő hete használom , reggel / este , valamiért én úgy vettem észre, hogy gyorsan fogy. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem. Egynek elmegy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactose, Glycogen, Alanine, Glutamic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Mannitol, Sucrose, PCA
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Alanine a I h

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

PCA h

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.