Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. május 17.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ápoló hatású krémtusfürdő argánolajjal, mely hidratálja a bőrt és kellemes cseresznyevirág illattal elvarázsolja az érzékeket. Egyensúlyban működik a bőr mikrobiomjával. Bőrbarát pH-értékű. Mikroműanyag-mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Katty26

2021. szeptember 19.

A Rossmann-ban találtam 500ml-s kiszerelésben mesés áron.
Imádom a cseresznyevirágos illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

A Rossmann-ban találtam 500ml-s kiszerelésben mesés áron.
Imádom a cseresznyevirágos illatát.

Velora

2021. szeptember 14.

Fantasztikus illata van, ez lett a kedvencem. Sajnálom, hogy limitált. Krémes, könnyű állaga van emellett. Amíg van, újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Asztraia

2021. június 6.

Engem elvarázsolt az illata!
Amúgy is szeretem a cseresznyevirág illatát, és sok ilyen illatú tusit próbáltam már, de eddig a Nivea nyert.
Nekem nagyon bejön mind illatra, állagra, hatásra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

Engem elvarázsolt az illata!
Nekem nagyon bejön mind illatra, állagra, hatásra is!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.