Nivea

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2015. december 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

scintilla

2016. március 26.

Ez tényleg lassan szívódik be és zsíros érzetet hagy, nekem nem volt időm ennyi időt várni az öltözéssel. Lecseréltem, de a hagyományos Nivea illat miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Bogiz

2015. augusztus 28.

Nagyon nehezen szívódik be, rengeteg idő kell neki. Annyira jól meg nem hidratál, hogy megérje a vesződést. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

dius18

2015. július 22.

Én nagyon szeretem,alap darab itthon.Sokáig puha a bőröm tőle ,nagyon jól hidratál.Az illata is csodás.Mindig meg kell állapítanom hogy ezt a testápolót szeretem a legjobban még ha néha el is csábulok újdonságok felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

rizspufi

2015. július 10.

Sokszor használtam, amíg el nem kezdtem magamnak venni testápolókat. A hatása semmi. A száraz bőrömmel szinte semmit sem kezdett és nagyon lassan szívódik fel. Keveset használtam belőle, de így is zsíros érzést keltett. Az illata az egyetlen ami tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

JudithBeauty

2015. június 28.

Ez csak egy testápoló tej, nem krém, száraz bőrűeknek kevés. Nem éreztem, hogy hidratálna, és az illata sem tetszett. Túl híg, és a felszívódása meg rossz. Csalódtam ebben a Nivea termékben, pedig általában szeretem ezt a márkát. Nem fogok venni többször.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

evelinmolnar

2015. május 15.

Én nagyon sokáig használtam, normál bőrre szerintem megfelelő. Száraz, érzékeny bőrre már inkább másikat ajánlanék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

bonivagyok

2015. május 3.

A hatása felér a nullával kb.
Nagyon sokat kell felkennem ahhoz, hogy ne legyen száraz a bőröm, a hatása kb nálam fél óráig tart... :D
Extra száraz bőrűek kerüljék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

A hatása felér a nullával kb.
Extra száraz bőrűek kerüljék!

gabryella69

2015. április 28.

5* :) Na jó,az ára lehetne alacsonyabb mert ezt is "eszem"!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

5* :) Na jó,az ára lehetne alacsonyabb mert ezt is "eszem"!

anitaanett

2015. március 10.

Ha keveset kenek belőle, akkor nem hidratál eléggé, ha meg sokat, akkor elég nehezen szívódik be. Az illatáért nem vagyok oda, de a hatása megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

ancsirigo

2015. január 12.

Beválni látszik, bár zavar, hogy lassan szívódik fel....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Beválni látszik, bár zavar, hogy lassan szívódik fel....

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside