Nivea

Ár:   770 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Stina, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő ápoló olajjal, elbűvölő gyémántcsillámmal és fehér kála illattal.

Bőrbarát pH-értékű - Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

EngelWhite

2019. április 9.

Jó volt és nem is, igazából semmi extra. Számomra túl sűrű, bár azért könnyen habzik, így elég sokáig bírta a másik 5 tusfürdőm mellett (bár az is igaz, hogy úgy kellett rávenni magam a használatára). Az illata kellemes, állaga selymes, szép a színe, de nem éri meg az árát.
Többet vártam egy Nivea tusfürdőtől, csalódás. Örülök, hogy elfogyott, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

PattiiT

2019. március 16.

Ajándékba kaptam a nagyobb verzióját. Eleinte nagyon szerettem az illata miatt, aztán a végére már unalmas volt és egyre többet használtam belőle, hogy hamarabb elfogyjon! :D
Semmi extrát nem tud, csak az illata a klassz, ami másnap reggelig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Semmi extrát nem tud, csak az illata a klassz, ami másnap reggelig érezhető.

danyadi77

2019. február 16.

Ajándékba kaptam, én magam nem nagyon veszek, Nivea-t, nem szeretem annyira. Ennek szuper az illata, sőt mi több, az én bőrömön sokáig megmarad, ilyet ritkán tapasztalok, és finom, nem tolakodó illat. Nem szárit, szeretem, de egy átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

ponczedina

2019. január 7.

Ezzel a tusfürdővel is úgy vagyok, mint a kókuszos párjával, szeretem az illatát (TÉLEN!!!) De annyit hidratál, mint egy dm vagy rossmann saját márkás parszazas tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

fruzsi911

2018. december 21.

Kellemes az illata, de nem volt tartós :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Kellemes az illata, de nem volt tartós :/

Kumiko721

2018. november 23.

Az illata mesés, de sajnos tényleg szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Az illata mesés, de sajnos tényleg szárítja a bőrt.

Cathya83

2018. november 11.

Az illata finom és tartós, csak sajnos én borzasztóan viszketek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Az illata finom és tartós, csak sajnos én borzasztóan viszketek tőle.

Jelizz

2018. november 2.

kellemes az illata , olyan tiszta noies kicsit viragos, tetszik, de nem leszz a kedvencem, nem szarit .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

bernadettu

2018. augusztus 19.

Finom illata miatt esett rá a választás, az én bőröm kicsit szárítja, de legalább az illata tartós. Nem győzött meg, hogy újra vegyem, de nem is kizárt, hogy később visszatérek hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

THE94

2018. augusztus 7.

Én nagyon szerettem ezt a tusfürdőt, de nekem egy idő után kiszárította a bőrömet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.