Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

UrbanSkyline

2021. március 24.

Nagyon szeretem az illatát, fürdés után még sokáig érződik a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Nagyon szeretem az illatát, fürdés után még sokáig érződik a bőrömön.

barnadalma

2021. március 22.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem! Az összetevők miatt nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem! Az összetevők miatt nem vettem újra.

Kingaisa

2021. március 11.

Igazi nőies illat, a megszokott hidratálással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Igazi nőies illat, a megszokott hidratálással.

Denissza

2021. február 27.

Nagy "szerelem", sajnos hamar elfogy...A lányom és én is imádjuk! Jár a +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 27.

Nagy "szerelem", sajnos hamar elfogy...A lányom és én is imádjuk! Jár a +++++

Mercury91

2021. február 16.

A Nivea tusfürdőket szeretem, de főleg ezt. Kellemes illat, szép bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

A Nivea tusfürdőket szeretem, de főleg ezt. Kellemes illat, szép bőr.

Fiszuli

2021. január 21.

Anyukám tárazott be egyet nekem ebből és a sima kék testvéréből, otthon náluk. Számomra ez elég kis kiszerelés és drága, mert én hajlamos vagyok elpancsolni és pocsékolni, főleg úgy, ha nincs lehetőségem szivaccsal fürdeni. Ezért nem is vettem soha Nivea tusfürdőket magamnak. A kék testvérét kezdtem el először használni, szóval megvolt az elvárt szint ettől a tusfürdőtől is. Valami mennyei, harapnivaló illata van... pedig rózsás. Annyira gusztusos, édeskés és kellemes, hogy az embernek az a gondolata támad, hogy meg kellene kóstolni. Nem éreztem még ilyet semmilyen termék iránt, nemhogy egy tusfürdő miatt. Az állaga nagyon jó, jól habzik, akkor is, ha az ember próbál spórolósan bánni vele. A fürdőszobában és a bőrön is nagyon sokáig megmarad ez a csoda kellemes illat. Folyamatosan szagolgattam a bőrömet, még lefekvéskor is. Nem bántja a bőrömet, nem szárít, nem viszketek tőle, sőt, talán még valamelyest puhított is. Felteszem a "luxusos" termékeim listájára, és ha valaha kényeztetésre fogok vágyni, vagy pusztán csak azt érzem, hogy megérdemlem, akkor meg fogom vásárolni magamnak is és el fogom használni - akkor is, ha nem fog bírni egy hétnél többet. Igazi Nivea minőség, ez az elvárt szint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

NovaWinter

2021. január 16.

Abszolút kedvencem! :) illata rózsás, nőies utána is érzem magamon és a többiek is, bőröm finom puha utána, ekcémámat se bántja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

demeterne

2020. november 27.

Nagyon szeretem a Nivea tusfürdőket, ez sem kivétel. Kellemes illata van, jól habzik, és nem szárítja a bőrömet. Bár nem ez a kedvencem közülük, de jár az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

NovErke

2020. október 11.

Jó illatú, krémes jól habzik viszont én nem igazán szeretem, mert olyan mintha valami bevonatot képezne a bőrömön, amit alig bírok leöblíteni. Mondjuk, lehet hogy ez akarna lenni az a Hydra IQ technológia amit említ. Én viszont addig mosom amíg le nem jön, és engem egyáltalán nem hidratál😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

szucsnoem95

2020. július 9.

Isteni illata van és pihe-puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Isteni illata van és pihe-puha lesz tőle a bőröm.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.