Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

LadyEnn

2020. május 12.

A Nivea tusfürdőkből a nagy kedvenc,megúnhatatlan. Egyáltalán nem szárítja a bőrt,nagyon jó az illata és 500ml-es kiszerelésben is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

nitacica

2020. május 10.

Nivea tusikból ez a nagy kedvenc most nálam, imádom az enyhe rózsás illatát, nem szárít, nem irritál, újravevős. Tetszik hogy fürdés után sokáig érzem az illatot magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

hdori23

2020. április 24.

Utóbbi időben már azokat a termékeket keresem ami SLS mentes. Hát ő éppen tartalmaz ettől függetlenül elhasználom mert ajándékba kaptam. Amúgy is szerettem/szeretem a Nivea termékeit. Nem szárítja a bőröm, puha bőr garantált. ..és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Sjulia88

2020. április 23.

Évek óta kedvenc, csak ezt a márkát viseli el a bőröm. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Évek óta kedvenc, csak ezt a márkát viseli el a bőröm. Újravevős.

kesi

2020. március 4.

Nagyon jó az illata és a bőröm is szereti! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Nagyon jó az illata és a bőröm is szereti! :)

greta19

2020. február 14.

A nivea tusfürdőket illetően csak a natúr "igazi nivea" illatú tusit használom. Nem szeretem a különböző trópusi gyümölcsös, édes illatokat. Azt a célt a parfümöm szolgálja. De ennek a tusfürdőnek nem tudok ellenállni, egyszerűen imádom. Kellemes, tartós az illata és krémes az állaga. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

LoRs

2020. február 11.

Annyira érdekes, hogy egy illat mennyi emléket képes előcsalogatni. Emlékszem, mikor a Nivea piacra dobta ezt a terméket (ez nagyjából 10 éve volt már :D). Egy csomó női magazin tele volt Nivea tusfürdő mintákkal, és szerencsére többnyire a rózsás illatúval. Szerintem még a kipróbálás utáni nap mentem is a drogériába egy teljes kiszerelésért, mert már az első használat után szerelem lett, és nálam azóta is a legeslegjobb a tusfürdők között, pedig a Balea-tól kezdve nagyjából a Lancome-ig bezárólag mindenféle árfekvésű, márkájú és összetételű tusfürdőt kipróbáltam már. Nemrég újravettem, és hát felidézett egy jó pár emléket az egyetemi éveimből: a rettegett vizsgaidőszakokat, a Ligetes bulikat és a várva várt nyári időszakokat. Most, jó pár év kihagyás után megint vettem egy nagy flakonnal, és továbbra is azt szeretem benne a legjobban, mint régen, hogy hihetetlenül tartós az illata, főleg nyáron, még a parfümömnél is jobban érezhető sokszor. Mindenképpen 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

szilvia.bano

2020. február 4.

Szeretem ezt a tusfürdőt, jól habzik, nem szárít, kellemes és tartós az illata. Először azt hittem nem fogom annyira szeretni, mert kicsit édes-tejes volt nekem az illata, de végül is megszerettem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Enako

2020. január 29.

Jó illata és állaga van, de nekem egy bajom van a Nivea tusfürdőivel úgy általában, hogy valamiért viszket a bőröm tőlük. Nem tudom miért, ezt más nem tapasztalta?! Költői a kérdés persze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

lenochka

2019. december 28.

Az illata kellemes. Sokáig érezhető a bőrön. Krémes állaga van. Az ára megfizethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.