Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Ár: 450 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Beauty88

2019. október 11.

Ár-érték arányban a legjobb. Ez az egyetlen tusfürdő, amitől nem szárad a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 12.

Nagyon jó illatú, jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet, sokkal hidratáltabb a bőröm utána, mint az előtte használt tusfürdőimnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Volver

2019. július 25.

Az egyik legjobb illatú tusfürdő, amim valaha volt, hónapokig csak ezt vettem, de sajnos azt vettem észre hogy nagyon kiszárította a bóröm, már levakartam a bőrt a combjaimról, mire rájöttem hogy ő a ludas.
Elhagytam, majd próbálkoztam újra, de sajnos ugyanúgy viszketek utána. Kár érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

PaNel95

2019. július 21.

Nekem nagyon tetszik az illata. Jól is habzik és eléggé krémes is. Puhább és hidratált a bőröm, mikor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Zildi

2019. július 12.

Jó kis tusfürdő, kellemes illatú, jól habzik, nem irritálja a bőröm. Valószínűleg újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

csilluska85

2019. május 21.

Használat után párom megjegyezte ,milyen illatos az ágyikó tőle:)-és persze a bőröm is pihe puha lett:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

encikhe

2019. április 30.

Ajándékba kaptam, de az illata nagyon megtetszett. Biztosan megveszem én is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Ajándékba kaptam, de az illata nagyon megtetszett. Biztosan megveszem én is.

csill87

2019. április 28.

Sajnos update-elnem kell :( Nagyon kellemetlen érzetű, és viszket tőle a bőröm, irritált órákon keresztül. Ráadásul volt vagy 2 hét, mire rájöttem, hogy ettől van, mert többféle tusit használok egyszerre. Sajnálom, mert az illata nagyon finom. De így sajnos pénzkidobás, elhasználni nem fogom ez biztos.

Kicsit sem rózsa illata, ezért is vettem meg. De nagyon finom, elegáns, puha illat. Ha nem látom itt, hogy milyen népszerű, és azt is, hogy nem rózsa illatú, biztos nem próbálom ki, de így új kedvencem lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Colette221

2019. április 15.

Teszi a dolgát. :) Az illata nagyon tartós, jól habzik és nem szárította ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

hennith

2019. április 10.

Nagyon kellemes, friss érzést ad. Az illata is szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Nagyon kellemes, friss érzést ad. Az illata is szuper!

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.