Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Ár: 450 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
zsoxcore

2019. március 17.

Alapjáraton nem vagyok oda a rózsa illatú termékekért, viszont ajándékcsomagban volt, így elhasználtam. Az illata számomra "elmegy" kategória, nem hinném, hogy önszántamból megvenném. Viszont a krémes, gazdagabb állaga jót tett a kiszáradt bőrömnek. Jól habzott, tette a dolgát.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Anheszenamon

2019. február 26.

Sok Nivea tusfürdőt próbáltam már, de ez valahogy kimaradt eddig. Egyszerűen imádom! Az illata fenséges, még zuhanyzás után 2-3 órával is érzem a bőrömön. Krémes, finom habot képez. Sokkal jobban szeretem a krémes tusfürdőket a géles állagnál, így ez is plusz pont. Első számú kedvencemmé lépett elő, és biztosan újra fogom vásárolni, hogy mindig legyen belőle itthon, mert nagyon megszerettem.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Adribogyi

2019. február 2.

Kellemes illata és krémes állaga van, vannak olcsóbb társai, de szeretem

Adribogyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Kellemes illata és krémes állaga van, vannak olcsóbb társai, de szeretem

gyrita99

2019. január 25.

Az illata miatt vettem meg, isteni. Használat után jó puha lesz tőle a bőröm.

gyrita99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Az illata miatt vettem meg, isteni. Használat után jó puha lesz tőle a bőröm.

eszta

2019. január 12.

Ez a kedvenc Nivea tusfürdőm. Szuper illat, szuper puha bőr az eredmény!

eszta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Ez a kedvenc Nivea tusfürdőm. Szuper illat, szuper puha bőr az eredmény!

Diko84

2019. január 8.

Nagyon kellemes illata van, nem szárítja a bőrt, jól habzik, sokáig elég, finom krémes állagú, nem kell utána testápolót használni.

Diko84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Doci0331

2018. november 27.

A Nivea tusfürdök nagyon puhává, simává teszik a bőrt, illetve nagyon táplálják is azt, A jó illata mellett még rengeteg jó tulajdonsága van a terméknek.
Száraz és érzékeny bőrömnek nagyon sokat segített <3

Doci0331
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Száraz és érzékeny bőrömnek nagyon sokat segített <3

Szandika12

2018. november 26.

Állagra nagyon jó, kellemes használni, Az illata számomra nem rózsa illat, nagyon enyhe púderes valami inkább. Elhasználom, de valószínű nem veszem újra, 440 ft-ért megérte. :).

Update:
Kezdem megkedvelni, kellemes vele fürödni hétvégén, nem szárít, kellemes visszafogott rózsa illat, segitett relaxálni. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Update:

Katalin1211

2018. november 12.

Az illata nagyon megfogott, jelenleg is ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, Nem szárítja a bőrömet egy kicsit sem.

Katalin1211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

nagyheni92

2018. november 11.

Én semmilyen rózsát nem érzek benne, hanem vmi teljesen mást, amit nem tudok beazonosítani, de jó amúgy! És jól habzik, nem hagy olajos utóérzetet! Kellemes volt vele a tusolás! Később tuti újra veszem

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.