Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

A fehér rózsaszirmok illata megnyugtatja érzékeit, míg a lágyító mandula tejet tartalmazó tusfürdő krémes habjával kényezteti, bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A Hydra IQ technológia elősegítheti a bőr hidratáló mechanizmusának aktiválását.

Bőrbarát pH-értékű. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

szilvia.bano

2020. február 4.

Szeretem ezt a tusfürdőt, jól habzik, nem szárít, kellemes és tartós az illata. Először azt hittem nem fogom annyira szeretni, mert kicsit édes-tejes volt nekem az illata, de végül is megszerettem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Enako

2020. január 29.

Jó illata és állaga van, de nekem egy bajom van a Nivea tusfürdőivel úgy általában, hogy valamiért viszket a bőröm tőlük. Nem tudom miért, ezt más nem tapasztalta?! Költői a kérdés persze...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

lenochka

2019. december 28.

Az illata kellemes. Sokáig érezhető a bőrön. Krémes állaga van. Az ára megfizethető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

CosmicLily

2019. december 11.

Kellemes illatú tusfürdő, nagyon kellemes állaga van. A bőröm nem húzódik utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 11.

lady8leey

2019. december 10.

Most ez nálam a favorit...Szeretem az illatát, és a krémességét!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Most ez nálam a favorit...Szeretem az illatát, és a krémességét!

Gabria

2019. november 21.

Nagyon jó kis tusfürdő. Kellemes az illata, az állaga megfelelő, és olyan pihe-puha már maga a tusfürdő tapintása is, teljesen jó. Jól habzik, élmény vele fürdeni. Az ára sem rossz, szóval lehet kipróbálom az összes tusfürdőjét a márkának, mert eddig valamiért nem tettem. Hamar megkedveltem, mert valahogy más, mint az eddigiek, amiket próbáltam, pedig sokféle tusfürdőt használtam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

jdangyal91

2019. november 17.

Egyik kedvenc tusfürdőm .Isteni tartós illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Egyik kedvenc tusfürdőm .Isteni tartós illata van

BFB

2019. november 16.

Nagyon jó krémes, finom az illata és nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon jó krémes, finom az illata és nem irritálja a bőröm.

Beauty88

2019. október 11.

Ár-érték arányban a legjobb. Ez az egyetlen tusfürdő, amitől nem szárad a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 12.

Nagyon jó illatú, jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet, sokkal hidratáltabb a bőröm utána, mint az előtte használt tusfürdőimnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.