Nivea

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémkereső, Módosítva: 2013. augusztus 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Lorigil

2019. december 7.

Pattanást okozott, nagyon tömény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Pattanást okozott, nagyon tömény.

Rita0505

2019. november 24.

Nagyon tömör krém, nekem nem vált be. Zsírosít és eltömíti a pólusokat. Úgy éreztem megfullad a bőröm alatta. Sajnálom, mert sok jót olvastam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

Babsszi

2019. március 1.

Anyukámtól örököltem meg, mert neki nem nagyon szívódott be, kidobni meg ne szerette volna. Én elhasználgattam, nappali arckrémnek, így télre bőven elég volt ez az spf15, többnyire megfelelően hidratálta a bőrömet, jól lehetett rá sminkelni és nekem szinte azonnal beszívta az arcom. Szerettem, de nem veszem újra mert nem cf.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Ginatural

2019. február 22.

Nagyon jól beszívódik, nekem abszolut bevált. Selymesen ragyogó lesz a bőröm. Az éjszakai krém is remek, az kicsit testesebb, nehezebben felszívódó, de reggelre teljesen megújúlulok tőle is. Anyukám is kapott egy szettet, de ő csak helia d krémet használ, így azt feltettem eladónak, jutányos áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Katicabogar75

2018. július 25.

Szeretem a Nivea termékeket, és ebben sem csalódtam. Érezhetően hidratál, kellemes marad utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Monocikli

2018. július 17.

Szerintem nappali krémhez képest kissé túl zsíros, nehéz állagú krém, ezért csak vékony rétegben használom, egyébként jól beszívódik. Erős parfümös az illata, bár én szeretem ezt a nivea illatot. Az INCI-je lehetne szebb is és lehetne magasabb az SPF is. Egyénként nem tartom egy rossz krémnek, jól hidratálja a bőröm, tőlem 4*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

rtteszvesz

2018. május 22.

Mintát próbáltam, egy buli utni reggel. Nem győzött meg. Erős illat, könnyezett tőle a szemem és estére pattis is lettem tle. Sajnos így nem vált be, a minta miatt az INCIt nem figyeltem direkt, hogy erre az egy alkalomra magamra kenjem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2018. május 16.

Nagyon jó állagú krém, idősödő bőrre kitűnő. Imádom. Nappali krémembe még szoktam pici argán olajat is keverni, mert az is fényvédő hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 16.

Ingrid123

2018. február 16.

Kövezzetek meg: én szeretem a Nivea termékeket. És jók is bőrömnek. És nekem ez a krém is bejött: tetszik az illata, gyorsan beszívódik. Lehet rá sminkelni. Nekem a rácokkal kifejezetten nincs problémám, inkább a bőrfeszességgel, erre viszont jó kis termék ez. Az éjszakai változatot is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Villango

2017. április 29.

Csak kipróbáltam, de úgy hogy az INCI-jét nem láttam, ha látom elégetem :)
Olyan erős illata van mintha krémparfümöt kentem volna magamra, egyszerűen érthetetlen számomra ez mire jó. Eszméletlenül irritáló.
Alkohol benne, hatóanyag édeskevés, szilikon az első összetevők közt. Az egész krém egy nagy kamu, ami még árt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Csak kipróbáltam, de úgy hogy az INCI-jét nem láttam, ha látom elégetem :)

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp